18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tu robi ta wiewiórka?!

~Sunday • 2019-04-12, 11:13

Najlepszy przyjaciel załatwił gryzonia :amused:

Wolfghar

2019-07-04, 22:30
poligon6 napisał/a:

Ja pie**ole jak w chlewie. I nie chodzi o bałagan, jak mozna zwierzeta trzymać w domu. Ludzie w XIX wieku i na poczatku XX wieku mieszkali ze świniami i krowami przez sciane i widac tak im zostało. Fakt nie moga trzymac swini w domu to trzymaja psy albo koty.
Człowiek moze wyjść z wiochy ale wiocha z człowieka niekoniecznie. Dlatego mieszkaja z smierdzacymi psami i bałaganiarskimi kotami szczajacymi i srajacymi po kątach. Nawet jak się załatwia do kuwety, to jak mozna pozwolić by zwierze srało w domu i gówno lezało odłogiem. Wiejskie obyczaje maja sie dobrze.
A wszystkim tak napie**alajacych się z wieśniaków to mało który trzyma w domu psa lub kota, i mowa tu o wpuszczaniu do domu. A miejskie pojeby potrafia spac razem z pchlarzem.



Nie mam pytań na Twoją głupote. Nie lubisz psów to go nie kupuj a nie wyzywasz ludzi od pojebów zacofany ignorancie. Człowiek też zwierz a jakoś jesz i pijesz przy jednym stole z innymi ludźmi którzy nie raz bardziej śmierdzą niż nie jeden kot. Nic tylko ci współczuć.