18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tu robi ta wiewiórka?!

~Sunday • 2019-04-12, 11:13

Najlepszy przyjaciel załatwił gryzonia :amused:

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-12, 18:11
Filmy z psami i kotami pie**olone sk***ysyny lachociągi,brudne murzyny,ch*je,k***y dz**ki,p*zdy szmaty,bezdomne pojeby leśne i posrani klienci salonu skody,stulejarze,odyńce,łajzy kurewki,obwiesie,janusze...

Mors_Nigra

2019-04-12, 18:27
Ktoś wspomniał o małych pieskach w mieszkaniu. Paradoksalnie to jeszcze durniejszy pomysł, biorąc pod uwagę naturę tych psów. Miniaturowe psy są nadpobudliwe, bo to są wszystko rasy stworzone przez człowieka w celu polowania na gryzonie i inne małe szkodniki w okół domów i gospodarstw w dawnych czasach. To gówno latało w koło i zapie**alało co się dało. Trzymanie takiego małego duracela w mieszkaniu jest jeszcze durniejszym pomysłem, bo nie ma gdzie się wyżyć a jest jak dzieciak na kokainie.

Słowem: j***ć psiarzy i kociarzy, j***ne mendy społeczne którym jebie w domu sierściuchem albo których pchlarze wyją nocami, szczekają nad ranem i wieczorem i srają wszędzie w koło a mało kto po nich sprząta! Ołów właścicielom i pchlarzom i cześć!

kam332

2019-04-12, 18:31
Biega jakby zdawał sobie sprawę, że dostanie opr od właściciela.

Rozjebie

2019-04-12, 18:49
poligon6 napisał/a:

Człowiek moze wyjść z wiochy ale wiocha z człowieka niekoniecznie. Dlatego mieszkaja z smierdzacymi psami i bałaganiarskimi kotami



Przecież sam śmierdzisz potem i zarabiasz miesięcznie około 500€, menelu

Cryo

2019-04-12, 19:12
k***a, ale syf. Jeszcze gówna na podłodze brakuje.

kuba6969masochista

2019-04-12, 19:19
poligon6 napisał/a:

Ja pie**ole jak w chlewie. I nie chodzi o bałagan, jak mozna zwierzeta trzymać w domu. Ludzie w XIX wieku i na poczatku XX wieku mieszkali ze świniami i krowami przez sciane i widac tak im zostało. Fakt nie moga trzymac swini w domu to trzymaja psy albo koty.
Człowiek moze wyjść z wiochy ale wiocha z człowieka niekoniecznie. Dlatego mieszkaja z smierdzacymi psami i bałaganiarskimi kotami szczajacymi i srajacymi po kątach. Nawet jak się załatwia do kuwety, to jak mozna pozwolić by zwierze srało w domu i gówno lezało odłogiem. Wiejskie obyczaje maja sie dobrze.
A wszystkim tak napie**alajacych się z wieśniaków to mało który trzyma w domu psa lub kota, i mowa tu o wpuszczaniu do domu. A miejskie pojeby potrafia spac razem z pchlarzem.



Kiedyś jak byłem młodszy, to spałem z moim kotem. Bałem się w tedy horrorów. :v

mygyry

2019-04-12, 20:06
@up i Słowników

xxwolverinexx

2019-04-12, 21:24
sprzątaczka by sie przydała temu jaśniehrabiu

Gryncek

2019-04-12, 21:44
^Jestescie popie**oleni, jak siedze na tej grupie regularnie od 9 lat ponad, tak k***a czytac Was nie moge, komentarze coraz czesciej przesiąknięte bólem dupy, ta ma tatuaże -dobrze jej tak, ten ma kolczyki, ten jest "pedałem", ch*j Was to obchodzi, zginał bo mial nasrane w glowie z powodów jakiś modyfikacji ciała? Hejt k***a na hejcie, myslenie typowo januszowe, zajmijcie sie kuźwa swoim życiem i mniej toksyczności...

I tak, mialem pol zycia zwierze w domu, predzej bym babke wyj***ł niż kazał spać jamnikowi w budzie, zwierzeta są kuźwa mniej brudne niż Wy xD A co do filmiku, burdel i tak jest, wygląda jak melina i dziwi mnie ze mimo to, ze ma ja monitorowaną...

Wielcy obroncy zwięrząt, gdy ktos je męczy, a kota by trzymali na łańcuchu w ogrodzie, za to mieso z odkrojonymi nowotworami na gastro sprzedawane od klauna, ktory nawet rąk nie myje to mniam...

I nie, nie jestem weganem.

poligon6

2019-04-12, 23:01
Coordinator napisał/a:

Przecież sam śmierdzisz potem i zarabiasz miesięcznie około 500€, menelu



Za tyle to ci nawet łapą w gaciach nie pogmeram pedale.

kuba6969masochista napisał/a:

Kiedyś jak byłem młodszy, to spałem z moim kotem. Bałem się w tedy horrorów. :v
Post ID: 5410276
PIWO



Obejrzyj "Oko kota" wtedy docenisz te cholerne pchlarze :-) Film z 1985 roku. .

petru23

2019-04-13, 01:14
nie wie gdzie sp***alać. Mądra psina.

Gambi

2019-04-13, 05:49
poligon6 napisał/a:

Ja pie**ole jak w chlewie. I nie chodzi o bałagan, jak mozna zwierzeta trzymać w domu. Ludzie w XIX wieku i na poczatku XX wieku mieszkali ze świniami i krowami przez sciane i widac tak im zostało. Fakt nie moga trzymac swini w domu to trzymaja psy albo koty.
Człowiek moze wyjść z wiochy ale wiocha z człowieka niekoniecznie. Dlatego mieszkaja z smierdzacymi psami i bałaganiarskimi kotami szczajacymi i srajacymi po kątach. Nawet jak się załatwia do kuwety, to jak mozna pozwolić by zwierze srało w domu i gówno lezało odłogiem. Wiejskie obyczaje maja sie dobrze.
A wszystkim tak napie**alajacych się z wieśniaków to mało który trzyma w domu psa lub kota, i mowa tu o wpuszczaniu do domu. A miejskie pojeby potrafia spac razem z pchlarzem.



Bankowo wyj***łeś właśnie ostatnią krowę z obory... czytaj salonu na świeże powietrze i strugasz króla. Za chwilę wybudujesz kibel i powiesz. że tylko idioci leją w polu? A gacie już zacząłeś zmieniać czy dalej z dziada pradziada?

thivobuzz

2019-04-13, 06:06
@poligon6 weź sie nie zesraj

garota

2019-04-13, 06:14
Wieśniaki się cieszą że poligon ciśnie z miastowymi. Niestety wieśniaki prawda jest inna. Dawniej wieśniaki spali ze świniami pod jednym dachem to prawda. I tyle z prawdy. Fakt jest taki że wraz z rozwojem prawa, zwierzęta też zostały nimi objęte. Miastowi którzy te prawa stworzyli nie chcieli żeby zwierzęta musiały spać pod jednym dachem ze śmierdzącymi wieśniakami dlatego narzucili obowiązek budowy np. obór.

Tak tak wieśniaki, od was gorzej napie**ala niż od psów i świń razem wziętych, więc to nie jest tak że wy już nie chcecie trzymać zwierząt w domu tylko zwierzęta nie są takie tępe żeby dać się zapinać pod ogon śmierdzącym wieśkom , kąpiącym się raz na tydzień .