18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co oni biorą?

mygyry • 2021-03-20, 17:12
Brawo, nadal zapewniajcie utrzymanie takim cepom na ciepłych rządowych posadkach..


Qu4Q

2021-03-22, 17:30
Nie chciałbym was zasmucić, ale to jest możliwe z biologicznego punktu widzenia.

Generalnie w turbo skrócie. W pierwszych tygodniach życia wszyscy jesteśmy dziewczynkami do momentu nie uaktywnienia się chromosomu Y w którymś tam tygodniu rozwoju. O tym czy ktoś stanie się chłopcem czy dziewczynką decyduje chromosom Y i nic innego.. No wiecie podstawowo biologia dziewczynki XX chłopcy XY, ale czasem zdarza się tak, że ten Y się nie do końca aktywuje , albo w ogóle będzie miał wyj***ne na swoje zadanie i nie przekształci płodu w mężczyznę pomimo tego, że płód posiada chromosom Y. I w taki sposób możemy uzyskać fizycznie kobietę, która genetycznie jest mężczyzną. Tyle tylko, że zazwyczaj takie kobiety mają problem z płodnością (często nie mają nawet okresu) i ot cala tajemnica o co tej babeczce chodziło. A przynajmniej mam nadzieje ze jej o to chodziło...

StaryJakCieRobił

2021-03-24, 23:42
To już nawet nie jest k***a śmieszne naprawdę. I jak pomyśle że taka głupia c**a zarabia gruby hajs bo ktoś ją do koryta zaprosił sprawia że mnie ch*j strzela.