18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co oni biorą?

mygyry • 2021-03-20, 17:12
Brawo, nadal zapewniajcie utrzymanie takim cepom na ciepłych rządowych posadkach..


bobannnn

2021-03-20, 23:26
Oglądałem kiedyś jakiś program w tv jak to młodej dziewczynie odj***lo pod deklem i zachciało jej się zostać facetem , przeszła przez całą kurację hormonalną , dostała zarost na twarzy ale zapytana czy usunęła sobie pochwę z macicą odpowiedziała że nie bo kiedyś chciała by urodzić dziecko . I tak o to facet z wyglądu , mając narządy rozrodcze kobiety może zajść w ciążę . Poj***ne w ch*j jak dla mnie :roll:

01Fx10

2021-03-20, 23:50
Hollow_Man napisał/a:

wiecie jakie lesby i pedały są poj***ni, oni chcą adoptować dzieci ale żaden pedał i żadna lesba nie pomyślała pewnie o tym żeby dwie lesby się spotkały z dwoma pedałami niech dwóch pedałów zapłodni dwie lesby niekoniecznie naturalnie, jedno dziecko trafi do biologicznego ojca, a drugie do biologicznej matki czy to jest dla tych zjebów takie trudne do ogarnięcia ale oni będą ci pie**olić o dyskryminacji. urodzić im dzieci, wychować i jeszcze dać im kasy od zaj***nia na ich wychowanie, a pózniej płakać całe zycie że jesteśmy dyskryminowani. Chcą mieć dzieci jaki mają problem?



na szczęście na to nie wpadli i mam nadzieje ze nie wpadną bo po co głupotę i chorobę psychiczna szerzyć

CzarneMleko

2021-03-20, 23:50
Naprawde nie wiecie że można zrobić przeszczep macicy? I taki facet dałby radę urodzić dziecko. Poj***ny świat, ale taka prawda

darka19944

2021-03-21, 00:03
Powiedzcie tej pani że to był film z arnoldem fikcja bo myśli że to naprawde

Takafura

2021-03-21, 00:24
sberek38 napisał/a:

Na własnych zasadach to ściagają je korporacje *z całej Azji), a jeśli chodzi o ukraińców to u mnie dostają 500 zł dotacji do mieszkania, Polacy nie. Akceptujesz takie zasady?


Trudne pytanie.
Siostra nawiała do Niemiec w '85 i też miała sporo profitów na starcie jako że tu była bieda i syf. Jakaś analogia jest.
Dla mnie ważne że pracują a nie siedzą na zasiłkach...

Szluga321

2021-03-21, 00:47
Ale ta baba musi mieć narąbane w głowie xd

Rudgardh

2021-03-21, 00:59
Wszystkich komuchów zamykać w Berezie Kartuskiej

eliveruss

2021-03-21, 01:15
To jest tak żenujące, że już sam nie wiem... ona jest taka głupia i ma IQ musztardy sarepskiej czy pisuary robią ustawkę dla zwiększenia oglądalności i upokorzenia opozycji? Czy może jedno i drugie?

Justynka99

2021-03-21, 01:24
Kobieta głupia, ale i tak widać, że k***y z TVP działają i znaczną część jej wypowiedzi wyciszają. Mówią jednocześnie to słychać tylko tego o poglądach zgodnych z linią TVP. Na końcu mówiła, ale pewnie już było niewygodne pokazać co, bo całkiem głos wyłączyli. I na te k***y 2 miliardy rocznie trzeba płacić.

bloodwar

2021-03-21, 07:57
Hollow_Man napisał/a:

wiecie jakie lesby i pedały są poj***ni, oni chcą adoptować dzieci ale żaden pedał i żadna lesba nie pomyślała pewnie o tym żeby dwie lesby się spotkały z dwoma pedałami niech dwóch pedałów zapłodni dwie lesby niekoniecznie naturalnie, jedno dziecko trafi do biologicznego ojca, a drugie do biologicznej matki czy to jest dla tych zjebów takie trudne do ogarnięcia ale oni będą ci pie**olić o dyskryminacji. urodzić im dzieci, wychować i jeszcze dać im kasy od zaj***nia na ich wychowanie, a pózniej płakać całe zycie że jesteśmy dyskryminowani. Chcą mieć dzieci jaki mają problem?



Pomyślała, ale lewicowemu robactwu nie chodzi o sam fizyczny fakt posiadania dziecka tylko o wywoływanie niepokojów społecznych powstających przy walce o adopcję przez pary homoseksualne. Nietrudno zauważyć, że w XXI wieku w kraju UE jakim jest Polska nie ma problemu ani z legalizacją małżeństwa homoseksualnego ani z adopcją dziecka przez takie pary - po prostu pakujesz graty, dowód osobisty w kieszeń, bierzesz partnera/partnerkę za rękę, idziecie na dworzec, kupujesz bilet na busa i fru, za kilkanaście godzin jesteś w Holandii gdzie jako homoś masz pełnie praw i możesz robić wszystko to o czym marzyłeś. Ale im nie o to chodzi, oni chcą rozwalać i niszczyć podstawowy konstrukt społeczny jakim jest rodzina, wprowadzać na siłę heteroseksualnej większości prawa dla mniejszości, chcą by ogon merdał psem - tylko wtedy lewacy są szczęśliwi!

sberek38

2021-03-21, 08:24
Takafura napisał/a:

Trudne pytanie.
Siostra nawiała do Niemiec w '85 i też miała sporo profitów na starcie jako że tu była bieda i syf. Jakaś analogia jest.
Dla mnie ważne że pracują a nie siedzą na zasiłkach...



tak, ale te dotacje wówczas należały się również niemcom. Jako Polak nie dostaniesz w Polsce tych dotacji, które "należą" sie ukraińcą.
Zresztą nie ma to znaczenia, gdyż tematem jest tu hipokryzja pis-u. Oni nie wygraliby wyborów, gdyby przed nimi mówili otwarcie o milionach ukraińców . Na moim zadupiu nawet filipińczycy i nepalczycy są w fabryce mebli, hinduscy spawacze.... to co sie dzieje w wielich miastach.

Lechulec

2021-03-21, 09:16
Napisałeś, że ta Pani jest z rządu, czyli PiSu (ew przystawek). Jesteś przykładem człowieka, któremu nienawiść do rządzących do reszty odebrała rozum. Najgorsze są skrajności, czyli PiSowski beton i beton antypisowski, czyli Ty

PękniętySłoik

2021-03-21, 11:00
Widzę, że z każdym tygodniem sadola zalewają coraz to większe fale młodych, gniewnych makrsistów z zielonymi czy tam niebieskimi włoskami i okularami w czerwonych oprawkach. Przykro na to patrzeć po tylu latach spędzonych tutaj.

Takafura

2021-03-21, 12:35
OBWE odnotowało w 2019 r. następującą liczbę przestępstw z nienawiści wobec LGBT: Polska – 16, Niemcy – 248, Holandia – 574...

outline

2021-03-21, 14:54
sberek38 napisał/a:

Pis kreuje się na obronców tradycji przed tęczowymi. Ale to za ich władzy odbyły sie w Polsce 23 marsze tęczowe, osłaniane przez ich policję i sponosorwane przez bank JPMorgan, który został sprowadzony i dotowany przez MOAwieckiego. Na krytyce tych marszów wygrali wybory. Podobnie jak poprzednoo wygrali na krytyce imigrantów, po czym zajęliśmy piersze miejsce w ich ściaganiu do kraju.......



Bo kretynie, marsze mozesz zarejestrować zawsze, a jak są zarejestrowane to ochrania je policja. A szczególnie marsze "wysokiego ryzyka" czyl takie gdzie naziole moga wpaśc i wpie**olić tęczowym. Dotaliby wpie**ol to potem pisałbyś zgoła inny komentarz na sadolu.

k***a ludzie, patrzcie realnie na świat do ch*ja, a nei tak jak wam mówią.