18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co oni biorą?

mygyry • 2021-03-20, 17:12
Brawo, nadal zapewniajcie utrzymanie takim cepom na ciepłych rządowych posadkach..


TRQPL

2021-03-20, 20:11
"W telewizji mówią, w telewizji grają
Jednostki nadają
Miliony odbierają.
Chcesz czy nie chcesz zrobią Ci z głowy jajo."

K44

Sv...........ge

2021-03-20, 20:18
pyotreck napisał/a:

Pani z lewa tak powiedziała to tak jest. Jak ktoś uważa że jest inaczej to dyskryminacja, lgbt, rasizm, zacofanie i kara z Brukseli.



Za karę to ty powstałeś

ququa

2021-03-20, 20:30
Lobo24 napisał/a:

A ja wręcz przeciwnie. Rozumiem tę panią. Darzę sympatią i szacunkiem .
Pracowałem w psychiatryku i tak mnie nauczono.



Uciekła wam?

Szybki306

2021-03-20, 21:05
Przecież można prościej po prostu baba z ch*jem :mrgreen:

Noktowizor

2021-03-20, 21:05
tak naprawde to ta Pani ma racje, sa takie przypadki gdzie kobieta/mezczyzna ma pochwe i nie ma macicy i sa tez przypadki gdzie mezczyzna/kobieta ma penisa i macice. Sa to jednak bardzo abstrakcyjne przypadki. I nie chodzi tu o zadne operacje, tylko tak poprostu sie urodzili :)

Tr...........ty

2021-03-20, 21:07
pyotreck napisał/a:

Pani z lewa tak powiedziała to tak jest. Jak ktoś uważa że jest inaczej to dyskryminacja, lgbt, rasizm, zacofanie i kara z Brukseli.



Nie zrozumiałeś tego filmu. Pani na filmie nie ma nic wspólnego z UE, którą chciałbyś obrzucić gównem.

Tudeski

2021-03-20, 21:23
NataliaW napisał/a:

To lewica cymbale. Szkoda właśnie, że takie gamonie jak ty mogą głosować. co nie mają zielonego pojęcia, a się wypowiadają.



a socjalizm to niby czym jest, jak nie lewicą, j***ny debilu?

sberek38

2021-03-20, 21:26
Takafura napisał/a:

Ważne że wpuszczamy ich na swoich zasadach i tych co chcemy. No i Ukraińce solidnie pracują, przynajmniej w mojej okolicy.



Na własnych zasadach to ściagają je korporacje *z całej Azji), a jeśli chodzi o ukraińców to u mnie dostają 500 zł dotacji do mieszkania, Polacy nie. Akceptujesz takie zasady?

przewodnik_elektryczny

2021-03-20, 21:29
Youtuber Naukowy Bełkot( wielki plus) w odcinku o mleku ssaków informuje że istnieje lek Domperidon, stosowany do zwiększenia laktacji u kobiet mógłby wywołać laktację u mężczyzn. Nie jestem ekspertem, nie zagłębiałem się dalej w temat ale chyba to możliwe

St...........44

2021-03-20, 21:45
Logika umarła.

mygyry

2021-03-20, 21:48
Noktowizor napisał/a:

tak naprawde to ta Pani ma racje, sa takie przypadki gdzie kobieta/mezczyzna ma pochwe i nie ma macicy i sa tez przypadki gdzie mezczyzna/kobieta ma penisa i macice. Sa to jednak bardzo abstrakcyjne przypadki. I nie chodzi tu o zadne operacje, tylko tak poprostu sie urodzili



Poj***ły ci się organy płciowe zewnętrzne z wewnętrznymi.

AnalAcrobat

2021-03-20, 23:00
mateo4444 napisał/a:

Czytam te komentarze i nie wierzę. k***a ja pie**ole, wydawałoby się, że Sadistic to trochę inny poziom niż j***ny kwejk czy jebzdzidy. k***a podniecacie się, że głupia lewaczka powiedziała gówno, a k***a nie widzicie, że właśnie suweren k***a chce żebyście się nad tym spuszczali... puścił wam, tak jak 75 letnim dziadkom z mozgami wyj***nymi alzheimerem jeden wywiad z głupią cipą i Wy macie już wyrobioną opinię. k***a przez takich jak Wy właśnie 'niby kumatych' zjebów nie wyjdziemy z tego gówna w którym tkwimy, bo k***a w ostatniej chwili zdecydujecie, że głosujcie jednak na PiS, bo j***ć pedałów i murzynów....



A dla mnie zjebem jest każdy kto głosuję na partie okrągłostołowe. k***a mac, 30 ponad lat na państwowym stołku p*zde trzyma, a te zjeby dalej jebia krzyżyk przy nazwisku. Te k***a millery rossati k***y j***ne przed 89 w pzprach byli to już nawet 50 lat na stołku. tuski , kaczynskie wszystkich wyjebac do roboty na zbity pysk. No choćby z takiej głupiej ciekawości zagłosowałbym na partia która jeszcze nigdy nie rządziła i nie ma w składzie ludzi z układu. Ale k***a nieeeeee, lepiej jebac na zmianę dwie partie i liczyć ze efekt będzie inny, że k***a nagle przestaną krasc

EdmundKemper

2021-03-20, 23:24
Noktowizor napisał/a:

tak naprawde to ta Pani ma racje, sa takie przypadki gdzie kobieta/mezczyzna ma pochwe i nie ma macicy i sa tez przypadki gdzie mezczyzna/kobieta ma penisa i macice. Sa to jednak bardzo abstrakcyjne przypadki. I nie chodzi tu o zadne operacje, tylko tak poprostu sie urodzili



Ale wiesz, że do powstania ciąży jest potrzebne coś więcej niż pochwa i macica?