18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co oni biorą?

mygyry • 2021-03-20, 17:12
Brawo, nadal zapewniajcie utrzymanie takim cepom na ciepłych rządowych posadkach..


kolosasz

2021-03-20, 18:24
Anna Maria Żukowska jest na razie posłanką i nie jest członkinią rady ministrów.

Po tym gdy wybiło pedofilskie szambo w Kościele Katolickim , tzw. Lewactwo nie musi się już
tak przykładać do sprawdzania faktów przed wystąpieniami publicznymi. (być może ta pani coś słyszała
ale niedosłyszała i powiedziała to co powiedziała), dlatego że polski KK jest skompromitowany a wraz z nim polska prawica.
I taka też jest idea polskiego katolickiego kościoła narodowego. A teraz ci j***ni naziole z tych onerów stojący
na tych mszach wyglądają jak jacyś k***a stręczyciele i alfonsi swoich dzieci :mrgreen:

pro_avenger

2021-03-20, 18:32
DzidaZawodnik napisał/a:

Chcieliście socjalizmu, a zostawicie wnukom komunizm. ch*j w dupę wszystkim co głosowali na PoPiS


k***a weź się ogarnij.



DiamondBack

2021-03-20, 18:42
Dlaczego to jest k***a utrzymywane z moich podatków? Przecież to jest sk***ysyństwo

Hollow_Man

2021-03-20, 18:44
czyli jak ja sobie w dupe wsadzę gałąź to znaczy że jestem drzewem? nie urwa nie jestem. jestem facetem z gałęzią w dupie.

Silverface

2021-03-20, 18:48
No gdzie nosi w mosznie jądra sobie wciąga a w mosznie nosi noworodka aż do porodu cesarskiego. #takbyłoniekłamię :D

Hollow_Man

2021-03-20, 18:55
wiecie jakie lesby i pedały są poj***ni, oni chcą adoptować dzieci ale żaden pedał i żadna lesba nie pomyślała pewnie o tym żeby dwie lesby się spotkały z dwoma pedałami niech dwóch pedałów zapłodni dwie lesby niekoniecznie naturalnie, jedno dziecko trafi do biologicznego ojca, a drugie do biologicznej matki czy to jest dla tych zjebów takie trudne do ogarnięcia ale oni będą ci pie**olić o dyskryminacji. urodzić im dzieci, wychować i jeszcze dać im kasy od zaj***nia na ich wychowanie, a pózniej płakać całe zycie że jesteśmy dyskryminowani. Chcą mieć dzieci jaki mają problem?

nowynick

2021-03-20, 19:02
Hollow_Man napisał/a:

czyli jak ja sobie w dupe wsadzę gałąź to znaczy że jestem drzewem? nie urwa nie jestem. jestem facetem z gałęzią w dupie.



wg tej pani zostaniesz tato-mamą enta... :D

NataliaW

2021-03-20, 19:07
DzidaZawodnik napisał/a:

Chcieliście socjalizmu, a zostawicie wnukom komunizm. ch*j w dupę wszystkim co głosowali na PoPiS



To lewica cymbale. Szkoda właśnie, że takie gamonie jak ty mogą głosować. co nie mają zielonego pojęcia, a się wypowiadają.

shoe5maker

2021-03-20, 19:07
Jabulko69 napisał/a:

Na takie sp***olenie to nawet najsilniejsze leki swiata nie pomoga



Eee nie przesadzaj, pastylki ołowiowe wyleczą z każdej choroby. Tylko koniecznie trzeba używać aplikatora i dozować do głowy. 100% gwarancja wyleczenia z wszystkiego.

Takafura

2021-03-20, 19:28
sberek38 napisał/a:

Pis kreuje się na obronców tradycji przed tęczowymi. Ale to za ich władzy odbyły sie w Polsce 23 marsze tęczowe, osłaniane przez ich policję i sponosorwane przez bank JPMorgan, który został sprowadzony i dotowany przez MOAwieckiego. Na krytyce tych marszów wygrali wybory. Podobnie jak poprzednoo wygrali na krytyce imigrantów, po czym zajęliśmy piersze miejsce w ich ściaganiu do kraju.......


Ważne że wpuszczamy ich na swoich zasadach i tych co chcemy. No i Ukraińce solidnie pracują, przynajmniej w mojej okolicy.



pnaj

2021-03-20, 19:47
Lobo24 napisał/a:

A ja wręcz przeciwnie. Rozumiem tę panią. Darzę sympatią i szacunkiem .
Pracowałem w psychiatryku i tak mnie nauczono.



Jaką Panią, przecież to biologiczny mężczyzna z macicą.

kurwicycek

2021-03-20, 19:52
pazuzu napisał/a:

Hmm przyznam że trochę mnie to zaciekawiło czy to możliwe. Znalazłem taki artykuł



Nawet jeżeli (nie wydaje mi się) jest technicznie możliwy przeszczep "kompletnych" żeńskich gonad, to pod kątem genetycznym nie będzie to dziecko ich nowego właściciela, bo u człowieka oogeneza zaczyna się jeszcze w trakcie rozwoju płodowego. Właśnie skutkiem tego kobiety zachodzące w ciążę w starszym wieku tak często rodzą dałny i w inny sposób niedorobione gówniaki, bo materiał genetyczny ich komórek jajowych jest tak stary jak ona sama. Co innego u facetów - tam mejoza zachodzi całe życie i dzięki temu np. taki JKM mógł w sędziwym wieku spłodzić normalne bachory.

mateo4444

2021-03-20, 19:53
Czytam te komentarze i nie wierzę. k***a ja pie**ole, wydawałoby się, że Sadistic to trochę inny poziom niż j***ny kwejk czy jebzdzidy. k***a podniecacie się, że głupia lewaczka powiedziała gówno, a k***a nie widzicie, że właśnie suweren k***a chce żebyście się nad tym spuszczali... puścił wam, tak jak 75 letnim dziadkom z mozgami wyj***nymi alzheimerem jeden wywiad z głupią cipą i Wy macie już wyrobioną opinię. k***a przez takich jak Wy właśnie 'niby kumatych' zjebów nie wyjdziemy z tego gówna w którym tkwimy, bo k***a w ostatniej chwili zdecydujecie, że głosujcie jednak na PiS, bo j***ć pedałów i murzynów.... :-/

MalcolmX

2021-03-20, 19:57
Tępej k***ie kula w łeb! i to nad wykopanym dołem z łapami skrępowanymi drutem kolczastym. Tak jak oni zrobili 20 tysiącom naszych w 1940'