18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co Cię obchodzi?

Barnellini • 2020-07-04, 13:52
Trafiłem przypadkiem z okazji pride month na zdjęcie oddające w ironiczny sposób kwintesencje mojego podejścia do sprawy oraz pokazujące co wzbudza niechęć do tych ludzi.
Ostatnio po raz kolejny była tu dyskusja o homofobii i czy ma ona w ogóle sens.
No bo nikt nie powinien się interesować co inni robią w swojej sypialni i z kim. Oczywistym jest, że nic mi do tego ale zdecydowany sprzeciw budzą sytuacje poniżej przedstawione. Oczywiście na zdjęciu są najbardziej jaskrawe przykłady ale takich grafik z pewnością można by stworzyć mnóstwo. Obrońców ideologii LGBT chciałem zatem zapytać jak wytłumaczą poniższe i czy powinienem przyjąć takie coś z cichą aprobatą czy raczej powiedzieć po staropolsku: Dość k***a!



Gratis dorzucam dwie fajne grafiki. Może komuś się przydadzą na prfilowe :D





Halman

2020-07-04, 14:07
Ja uważam że najlepszym sposobem na tych pojebów jest nie mówienie o nich, nie zauważanie ich, totalna ignorancja tematu...

Recydywista

2020-07-04, 14:25
~Halman napisał/a:

Ja uważam że najlepszym sposobem na tych pojebów jest nie mówienie o nich, nie zauważanie ich, totalna ignorancja tematu...



dokladnie. to zwykle atencyjne k***iszony.
gowno mnie obchodzi co robi w sypialni o ile sypialnia nie wychodzi na ulice z dildo na patyku

lukmas7796

2020-07-04, 14:26
Wg zawsze byli są i będą, nic tego nie zmieni, i ja z tym jakoś potrafię żyć. Oczywiście to co na zdjęciu jest przedstawione to już skrajność na którą raczej w naszym Kraju nigdy nie będzie zgody nawet u mnie bardzo tolerancyjnego człowieka. Wg mnie należy rozgraniczyć pojebów od "normalnych" LGB (T jakoś do mnie nie przemawia) znam kilka osób LG z czego większość G jest związana z instytucją kościoła katolickiego i żadna z tych osób nigdy nie posunełaby się do czegoś takiego.. i co najwazniejsze wszystkie te osoby wychowywały sie w normalnych domach , świetnych rodzinach, Więc wiele wątków i hipotez panujacych w społeczeństwie jest błędne .

PhantomMask

2020-07-04, 14:29
lukmas7796 napisał/a:

Wg zawsze byli są i będą, nic tego nie zmieni, i ja z tym jakoś potrafię żyć. Oczywiście to co na zdjęciu jest przedstawione to już skrajność na którą raczej w naszym Kraju nigdy nie będzie zgody nawet u mnie bardzo tolerancyjnego człowieka. Wg mnie należy rozgraniczyć pojebów od "normalnych" LGB (T jakoś do mnie nie przemawia) znam kilka osób LG z czego większość G jest związana z instytucją kościoła katolickiego i żadna z tych osób nigdy nie posunełaby się do czegoś takiego.. i co najwazniejsze wszystkie te osoby wychowywały sie w normalnych domach , świetnych rodzinach, Więc wiele wątków i hipotez panujacych w społeczeństwie jest błędne .



W sumie też znam gościa z LG, ch*jowa firma.

Darix3105

2020-07-04, 14:35
To już jest faktycznie przesada. No ale nie można wrzucać wszystkich do jednego wora. Nie każdy ze społeczności LGBT zachowuje się w ten sposób. Myślę nawet, że większość z nich wstydzi się za zachowanie osób na powyższym zdjęciu. Przez takich właśnie ludzi niestety rodzi się złe nastawienie do osób LGBT i ludzie myślą, że wszyscy z tego środowiska są właśnie tacy. Ale nie, nie jest tak.

McQurwa

2020-07-04, 15:24
Armia niemiecka pod dowództwem oberleutlanter Trzaska gotowa wkroczyć do Polski w ramach wprowadzenia demokracji i pluralizmu ( jeżeli jesteś starszy niż 45 to czytaj :ładu i porządku)

NataliaW

2020-07-04, 15:53
Tutaj prawie wszyscy to wyśmiewają, a za tydzień pójdą złego Dudę pogonić z pałacyku i nowego postępowego Trzaskowskiego tam wstawić. Do tych co tak mają nie macie wrażenia, że wasza zdolność logicznego myślenia trochę szwankuje?

freaky

2020-07-04, 16:17
I weź im powierz jakiekolwiek dziecko... Już za samo upomnienie się o możliwość adopcji powinni dostawać strzał ostrzegawczy w łeb.

_R...........s_

2020-07-04, 17:08
Mnie to bardziej zastanawia, dlaczego pewne osoby w kółko się katują takimi zdjęciami, przerzucają je dalej, wstawiają na portale gdzie każdy je widział setki razy.

Jaki jest cel wrzucania tego na sadola czy gdziekolwiek? Przecież nie takie rzeczy już to można było oglądać, kolejna jałowa dyskusja, z której nic nie wyniknie. Ludzie jako gatunek są sp***oleni, pełni odchyleń, dziwactw, fanatyzmu, dewiacji, niedoj***nia. Można wstawiać każdego dnia setki przykładów z tych czy innych środowisk. A ludzie już tak mają, że żyją w przekonaniu że to oni są normalni, więc każda, albo prawie każda z tych grup twierdzi, że to co robi to nic złego, niektóre nawet twierdzą, że inni powinni się zachowywać tak jak i oni, tyczy się to głównie grup religijnych, ale nie tylko. Część z tych grup faktycznie jest nieszkodliwa, ale nie wszystkie.

Mnie dalej zastanawia, co siedzi w głowie osoby, która tak podnieca się takimi obrazkami, tak szuka odpowiedzi. A może po prostu osoby te zadają złe pytanie, i próbują znaleźć u innych głos wsparcia dla siebie, by dalej racjonalizować sobie niechęć i pogardę do własnych pociągów i preferencji.
W końcu jak to mawiał klasyk, od homofobii do pedalstwa tylko jeden krok. A czy jest normalny ktoś kto celowo spędza godziny w internecie przeszukuje tysiące zdjęć z parad, potem zapisując sobie ulubione i robiąc z nich swojego rodzaju kolaż? :roll:

Barnellini

2020-07-04, 17:25
@ Rotten Fetus

Jeśli chodzi o kolaż to nie ja go zrobiłem. A jeśli chodzi o motywy ludzi, którzy ten kolaż zrobili to skala oporu przed uznaniem zachowań z obrazka za normalne musi być proporcjonalna do skali nacisku ze strony LGBT na społeczeństwo. Skoro oni ciągle napierają to trzeba się ciągle bronić. Gdyby nie kolejne próby przemycenia wartości LGBT bo społeczeństwa to temat już dawno by umarł. As simple as that.
A wrzuciłem to tutaj bo w ostatniej dyskusji byli tacy którzy używali argumentu, żeby nie zaglądać innym do sypialni. Odniesienie do tych słów powyżej.
A ten argument, że homofobami są skryci geje to jakiś pedał wymyślił żeby zdyskredytować swoich oponentów.

Eknen

2020-07-04, 17:40
sądzę , że zdrowy psychicznie , przeciętnie inteligentny heteroseksualny człowiek ma gdzieś gejów i i ch parady. Nadmierna ekscytacja jest podejrzana.


_RottenFetus_ napisał/a:

W końcu jak to mawiał klasyk, od homofobii do pedalstwa tylko jeden krok.




Barnellini

2020-07-04, 17:42
Eknen napisał/a:

sądzę , że zdrowy psychicznie , przeciętnie inteligentny heteroseksualny człowiek ma gdzieś gejów i i ch parady. Nadmierna ekscytacja jest podejrzana.



A ten argument, że homofobami są skryci geje to jakiś pedał wymyślił żeby zdyskredytować swoich oponentów.

Wiewór

2020-07-04, 17:47
Mnie np wk***ia jak mohery zapie**alają z figurka mamy boskiej w koło osiedla i roznosi się echo piekielnego wycia ludzi popie**olonych religijnie.
Mogę założyć swój ruch antykatolicki i głosić, że religia to gówno, które szkodzi?
A nie czekaj nie mogę bo wtedy obrażam uczucia religijne. No tak.
Religia to czysta nienawiść od której giną ludzie. Od pedalstwa nikt nigdy nie zginął chyba że pedał został zabity przez oszolomow religijnych chorych z nienawiści...
No czasem się zdarzy ze pedał umrze od hiva ale to generalnie szkodzi tylko im.