18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co Cię obchodzi?

Barnellini • 2020-07-04, 13:52
Trafiłem przypadkiem z okazji pride month na zdjęcie oddające w ironiczny sposób kwintesencje mojego podejścia do sprawy oraz pokazujące co wzbudza niechęć do tych ludzi.
Ostatnio po raz kolejny była tu dyskusja o homofobii i czy ma ona w ogóle sens.
No bo nikt nie powinien się interesować co inni robią w swojej sypialni i z kim. Oczywistym jest, że nic mi do tego ale zdecydowany sprzeciw budzą sytuacje poniżej przedstawione. Oczywiście na zdjęciu są najbardziej jaskrawe przykłady ale takich grafik z pewnością można by stworzyć mnóstwo. Obrońców ideologii LGBT chciałem zatem zapytać jak wytłumaczą poniższe i czy powinienem przyjąć takie coś z cichą aprobatą czy raczej powiedzieć po staropolsku: Dość k***a!



Gratis dorzucam dwie fajne grafiki. Może komuś się przydadzą na prfilowe :D





Recydywista

2020-07-06, 05:26
Barnellini napisał/a:

A ten argument, że homofobami są skryci geje to jakiś pedał wymyślił żeby zdyskredytować swoich oponentów.



nie zmienia to faktu ze im wiecej o czyms pie**olisz, tym bardziej sie tym interesujesz

Ca...........on

2020-07-07, 21:48
@Wiewór Mam nadzieję, że następni będą trolle internetowi.

Qtaphone

2020-07-08, 17:19
Wiesz, takie rzeczy nie dzieją się tylko wśród osób LGBT, ponieważ w każdym środowisku spotkamy takich degeneratów.
LGBT to nie jest ideologia, a skrót od ludzi nieheteroseksualnych. A jeżeli kibole myślą, że oni chcą niszczyć polskie rodziny, to zwyczajnie są debilami bo przecież nawet nie mieliby jak zmusić ich do życia w innym stylu.

Po prostu zachodzi tutaj wielkie nieporozumienie i fala negatywnych i wyprowadzających z równowagi treści. Ale żeby ktokolwiek z tych zagorzałych katolików to zrozumiał, to niestety potrzeba jeszcze kilkuset lat i wojen.