18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co Cię obchodzi?

Barnellini • 2020-07-04, 13:52
Trafiłem przypadkiem z okazji pride month na zdjęcie oddające w ironiczny sposób kwintesencje mojego podejścia do sprawy oraz pokazujące co wzbudza niechęć do tych ludzi.
Ostatnio po raz kolejny była tu dyskusja o homofobii i czy ma ona w ogóle sens.
No bo nikt nie powinien się interesować co inni robią w swojej sypialni i z kim. Oczywistym jest, że nic mi do tego ale zdecydowany sprzeciw budzą sytuacje poniżej przedstawione. Oczywiście na zdjęciu są najbardziej jaskrawe przykłady ale takich grafik z pewnością można by stworzyć mnóstwo. Obrońców ideologii LGBT chciałem zatem zapytać jak wytłumaczą poniższe i czy powinienem przyjąć takie coś z cichą aprobatą czy raczej powiedzieć po staropolsku: Dość k***a!



Gratis dorzucam dwie fajne grafiki. Może komuś się przydadzą na prfilowe :D





Ma...........te

2020-07-04, 20:28
Halman napisał/a:

Ja uważam że najlepszym sposobem na tych pojebów jest nie mówienie o nich, nie zauważanie ich, totalna ignorancja tematu...



Najlepsza jest ignorancja wyobraź sobie że idą tłumami przez ulicę dumnie a po za nimi nikogo innego nie ma

8-)

NataliaW

2020-07-04, 20:33
Wiewór napisał/a:

No właśnie widzę co się dzieje. Ludzie są szczęśliwi żyją dostatnie. Nie tracą czasu na myślenie kto co komu wkłada do dupy.
Tylko polska biedota i patola siedzi i mysli o pedałach zamiast się zabrać do roboty.
j***ne polskie robactwo. Oglupione przez kościół i kato bolszewicka partie.
Księża dzieci pie**ola i wam to nie przeszkadza. Ale wk***ia was że dwóch dorosłych facetów r*cha się w dupę.
Zajebiste macie priorytety moralne pisowskie szczury.
Wbij to sobie do swojego łba wyzartego przez TVP i radio Maryja ze żaden normalny człowiek nie traci czasu na myślenie co ludzie robią w łóżku.
Tylko odjebusy religijne z wypatrzonym przez religijne pie**olenie podejściem do seksu wciąż przeżywają ze ktoś ma inne preferencje seksualne.



To nie lepiej zrobić tak żeby Polska została takim ciemnogrodem, a ty odważnie (zapewne znasz języki) wyjedziezz... Jak już tam nacieszysz się tym pedalstwem, multikulturalizmem, dostatkiem z socjalu itd to może akurat zechcesz wrócić. Jak sąd cię skazę że nie zrobiłeś pedicure np transformerowi, albo jak cię 3 Bambo najebie i ojebie... Może zmadrzejesz i zechcesz wrócić do świata który masz i którego nie doceniasz. Cioto

Tr...........ty

2020-07-04, 20:51
Barnellini napisał/a:

Trafiłem przypadkiem z okazji pride month na zdjęcie



Przypadków nie ma. Szukałeś zdjęć z fiutami, później wpadłeś na genialny pomysł, żeby ukryć swoje pedalstwo przed kumplami kucami - zrobić przy okazji propagandę.

przemod5

2020-07-04, 22:03
Wiewór napisał/a:

Niestety pisowcy mają małe mozdzki i nie mogą pojąć, że ich partia napie**ala na pedalow bo PiS robi głosy na strachu i wzniecaniu nienawiści.
Odwoływanie się do jakiegoś wroga to zwykły populizm znany ludzkości od zawsze.
Po przyj nas bo przyjdo tamci i zobaczysz.
Głupi pisowski lud to kupuje.
PiS regularnie zmienia wroga publicznego nr 1. Wcześniej byli pijani kierowcy, później pedofilie (wyciszono temat jak się okazało że 90% księży to pedofilie), później Tusk i UE, później znowu bliżej nie określona siła chcąca zabronić "prawdy" o katastrofie smoleńskiej. Itp itd.
Teraz przyszła pora na pedalow. Kto będzie następny jak temat o pedałach się wypali?
Lista wrogów ojczyzny nie jest z gumy. Wiecznie nie da się jej powiększać.



Wypjerdalai z tą polityką

wilkoala

2020-07-04, 22:17
NataliaW napisał/a:

To nie lepiej zrobić tak żeby Polska została takim ciemnogrodem, a ty odważnie (zapewne znasz języki) wyjedziezz... Jak już tam nacieszysz się tym pedalstwem, multikulturalizmem, dostatkiem z socjalu itd to może akurat zechcesz wrócić. Jak sąd cię skazę że nie zrobiłeś pedicure np transformerowi, albo jak cię 3 Bambo najebie i ojebie... Może zmadrzejesz i zechcesz wrócić do świata który masz i którego nie doceniasz. Cioto



100% troglodyty.
Wpisujesz się w schemat, jak z wami gadam buraki to może 1 na 10 ma coś pod kopułą.
Reszta bałwany, ciekawe że wśród tych skrajnie prawicowych społecznie króluje taki egocentryzm w postrzeganiu tego co normalne, tzn: normalne=JA, wszystko inne=popie**olone=wytępić.

_R...........s_

2020-07-04, 22:24
Czy istnieje związek między homofobią a homoseksualizmem?
Tutaj znajdziecie na to odpowiedź:
https://www.sadistic.pl/homoseksualizm-homofobii-vt520067.htm

TL:DR Tak, i jest wiele na to dowodów.

Wrzucam tutaj, bo jakiś geniusz mod uznał że trzeba wrzucić do sucharów tamten temat chociaż było to skrócenie kilku badań naukowych i linki do nich na temat gejowania. A cały tamten temat to poniekąd odpowiedź na tekst, że związek homofobii i gejostwa to kłamstwo i propaganda.

No cóż. Trochę to śmieszne, tym bardziej że tam była ciekawa dyskusja. Co bardziej bawi, to fakt, że takie tematy jak ten sobie żyją na głównej, czemu osobiście nie mam nic przeciwko, niech każdy sobie wrzuca co chce, ale jak równocześnie wypie**ala się do sucharów coś co faktycznie niesie ze sobą wiedzę i fakty, to trochę dupa boli. tym bardziej że temat żarł i już miał 15 piw w 2-3 godziny.

EdmundKemper

2020-07-04, 22:29
NataliaW napisał/a:

Tutaj prawie wszyscy to wyśmiewają, a za tydzień pójdą złego Dudę pogonić z pałacyku i nowego postępowego Trzaskowskiego tam wstawić. Do tych co tak mają nie macie wrażenia, że wasza zdolność logicznego myślenia trochę szwankuje?



A nie uważasz, że są ważniejsze tematy niż to czy dany kandydat popiera LGBT czy nie?

vonYanek

2020-07-04, 23:39
Dlaczego większość pedofilów (mężczyzn) wybiera na swoje ofiary chłopców? Przypadek?

ManiacGregor

2020-07-04, 23:47
Powiem Ci jako gej, że te zdjęcia tu pokazane to zaledwie kropla wody w morzu. W sensie, w każdej grupie społecznej znajdziesz takich debili. Oceniasz wszystkich poprzez pryzmat zobaczenia PRZYPADKOWO kilku zdjęć. Jak w katolicyzmie znajdziesz jakieś odchyły, w policji, w szkole, tak i wśród gejów znajdziesz odchyły. Mówicie, że po co marsze, po co to wszystko. Nie chcę mi się tego nikomu tłumaczyć, bo tu większość p*zdeczek się zacznie obrażać jak tęczę zobaczą. Tacy twardzi, a tęcza ich obrazić potrafi xDD

Poza tym, co napisałem wcześniej, muszę odnieść się do adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Wg. Was, lepiej jest żeby dzieci głodowały, były bite i krzywdzone w jak to ujmujecie '' normalnych '' rodzinach, niż żeby para gejów adoptowała i pokazała co to jest troska i opieka. Wierzcie lub nie, ale to co wam rząd mówi o gejach to zwykła ściema i kiełbasa wyborcza. Naprawdę w dupie mam wasze dzieci xD..

ZajętyPelikan

2020-07-05, 00:50
Darix3105 napisał/a:

To już jest faktycznie przesada. No ale nie można wrzucać wszystkich do jednego wora. Nie każdy ze społeczności LGBT zachowuje się w ten sposób. Myślę nawet, że większość z nich wstydzi się za zachowanie osób na powyższym zdjęciu. Przez takich właśnie ludzi niestety rodzi się złe nastawienie do osób LGBT i ludzie myślą, że wszyscy z tego środowiska są właśnie tacy. Ale nie, nie jest tak.



Mnie dodatkowo denerwuje gdy firmy w swoich logach, na swoich stronach ustosunkowują się do tego. Firmy krajowe czy też międzynarodowe świadczą usługi, dostarczają produkty wszystkim bez wyjątku. Co to znaczy, że wymusza się na nich zmian kolorystyki loga czy czegoś tam. Doskonałym przykładem jest BMW ze swoim funpagem na fb. Nie rozumiem tego, w życiu nie pozwoliłbym komukolwiek, kto nie ma żadnej podstawy do tego wymuszać zmiany standardów mojej firmy. Chcą mieć flagę w logu samochodu, to niech sobie do cholery założą swoją markę i niech sobie nawet ku*asa wsadzą w logo...

Co do odnoszenia się z tym na ulicach, jak dla mnie ludzie hetero co to muszą lizać się czy walić na ulicach też są niedowartościowani i przede wszystkim niedojrzali. Normalny człowiek nie potrzebuje chwalić się swoim życiem erotycznym przed wszystkimi.

To samo z BLM, co to znaczy żeby biały klękał przed czarnym, albo wszyscy jesteśmy ludźmi, albo teraz oni z nas próbują zrobić swoich niewolników (tylko w tym przypadku biali z litości się na to godzą). Co to znaczy, że biały człowiek ma odpowiadać za to co x lat temu zrobił jego przodek. Tak samo jakby każdy Niemiec przy urodzeniu wychodziłby ze swastyką na czole i hełmem ss. No k***a jakim prawem człowiek ma odpowiadać za swoich przodków, których nigdy nie poznał?




pro_avenger

2020-07-05, 07:23
czy LGBT to skrót od lej gorzałę bo trzeźwieję? jeśli tak to mi nie przeszkadza.

Budziar

2020-07-05, 10:06
Lol, czytam komentarze i widze że wielce oświeceni homoseksualiści się tu zebrali, jadą po pisowcach a głosują na Trzaskowskiego. Co się dzieje z tym sadolem. Kiedyś był tu obóz ludzi nienawidzących wszystkich, a teraz się tu jakieś pedalstwo zalęgło. Idźcie na swoje gejowe fora dyskutować i sp***alajcie z sadola.

Pegasi

2020-07-05, 10:15
Obrońcy LPGT zalęgli sie nawet na sadisticu.. koniec świata

Wiewór

2020-07-05, 11:13
NataliaW napisał/a:

To nie lepiej zrobić tak żeby Polska została takim ciemnogrodem, a ty odważnie (zapewne znasz języki) wyjedziezz... Jak już tam nacieszysz się tym pedalstwem, multikulturalizmem, dostatkiem z socjalu itd to może akurat zechcesz wrócić. Jak sąd cię skazę że nie zrobiłeś pedicure np transformerowi, albo jak cię 3 Bambo najebie i ojebie... Może zmadrzejesz i zechcesz wrócić do świata który masz i którego nie doceniasz. Cioto



Ale ty masz naj***ne pod kopułą. Dawno takiego ciężkiego przypadku zesrania mozgowego nie widziałem.

Piolho1987

2020-07-05, 17:15
~Halman napisał/a:

Ja uważam że najlepszym sposobem na tych pojebów jest nie mówienie o nich, nie zauważanie ich, totalna ignorancja tematu...



ja myślę że zwykłe wyśmiewanie wszystkich ich marszy wystarczy. to by było jak parada wstydu. po prostu każdy, bez wyjątku pokazuje ich palcami i zwyczajnie się smieje aż ulice chuczą, jeden taki marsz i by im się odechciało paradować.