18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co Cię obchodzi?

Barnellini • 2020-07-04, 13:52
Trafiłem przypadkiem z okazji pride month na zdjęcie oddające w ironiczny sposób kwintesencje mojego podejścia do sprawy oraz pokazujące co wzbudza niechęć do tych ludzi.
Ostatnio po raz kolejny była tu dyskusja o homofobii i czy ma ona w ogóle sens.
No bo nikt nie powinien się interesować co inni robią w swojej sypialni i z kim. Oczywistym jest, że nic mi do tego ale zdecydowany sprzeciw budzą sytuacje poniżej przedstawione. Oczywiście na zdjęciu są najbardziej jaskrawe przykłady ale takich grafik z pewnością można by stworzyć mnóstwo. Obrońców ideologii LGBT chciałem zatem zapytać jak wytłumaczą poniższe i czy powinienem przyjąć takie coś z cichą aprobatą czy raczej powiedzieć po staropolsku: Dość k***a!



Gratis dorzucam dwie fajne grafiki. Może komuś się przydadzą na prfilowe :D





drozberk

2020-07-04, 17:49
Rotten Fetus ma rację. Autor tego posta i jemu podobni, ciągle siedzący w temacie i przeglądający zdjecia, informację, wymieniający się memami z gołymi mężczyznami osobnicy krzyczą głośno przeciwko gejom, etc, a w głowie kołacze im myśl: mmm a gdyby tak... NIE! NIE!! STOP LGBT TE ku*asY SĄ ZBYT... co ja robię?! ku*asy są złe, te prężne, jędrne, nabrzmiałe... garglgarglgarglgargl.

Tak ich widzę :D

_R...........s_

2020-07-04, 17:52
Cytat:

Jeśli chodzi o kolaż to nie ja go zrobiłem.


Cytując coś, i powołując się na coś, to tak jakbyś sam się pod tym podpisał. W końcu sam też straciłeś sporo czasu na szukanie tych obrazków. Chyba że miałeś gdzieś na grupe fb, wtedy to jest jeszcze dziwniejsze, bo oznacza że regularnie oglądasz takie obrazki i jeszcze sam się do takiej grupy zapisałeś.

Cytat:

A jeśli chodzi o motywy ludzi, którzy ten kolaż zrobili to skala oporu przed uznaniem zachowań z obrazka za normalne musi być proporcjonalna do skali nacisku ze strony LGBT na społeczeństwo.


Geje kogoś prześladują, więc ten ktoś poświęca wiele godzin, przeszukuje zdjęcia z parad żeby znaleźć najbardziej seksualne zdjęcia i sobie potem je skleja w paincie i wrzuca w internet? :krejzi:

Cytat:

Skoro oni ciągle napierają to trzeba się ciągle bronić.


k***a, jestem herero, różne w życiu miałem przygody, etc, ale jakoś nigdy na mnie geje ani lgbt nie napierało. Może zbyt brzydki jestem?
Cytat:

Gdyby nie kolejne próby przemycenia wartości LGBT bo społeczeństwa to temat już dawno by umarł.


Racjonalizowanie sobie swoich pociągów i przeglądania zdjęć gołych facetów, walką o lepszy świat :roll:
Cytat:

A wrzuciłem to tutaj bo w ostatniej dyskusji byli tacy którzy używali argumentu, żeby nie zaglądać innym do sypialni.


Czyli uważasz że dzięki twojemu racjonalizowaniu tematu, możesz jednak spełniać swoje fetysze lub jak kto woli misję, i zaglądać gejom do łóżek i do majtek, co dobitnie pokazałeś na zdjęciach gdzie parę razy nawet siurka widać.
Cytat:

A ten argument, że homofobami są skryci geje to jakiś pedał wymyślił żeby zdyskredytować swoich oponentów.


Muszę cię zmartwić, badania jasno wskazują korelację między homofobią a homoseksualizmem:
https://www.scientificamerican.com/article/homophobes-might-be-hidden-homosexuals/
https://www.jsm.jsexmed.org/article/S1743-6095(16)00319-2/pdf

@drozberk

Nawet badania to potwierdzają. W dodatku to bardzo silna zależność. Ale to widać gołym okiem, szczególnie ta fascynacja zdjęciami nagich mężczyzn.

djpyza

2020-07-04, 18:08
NataliaW napisał/a:

Tutaj prawie wszyscy to wyśmiewają, a za tydzień pójdą złego Dudę pogonić z pałacyku i nowego postępowego Trzaskowskiego tam wstawić. Do tych co tak mają nie macie wrażenia, że wasza zdolność logicznego myślenia trochę szwankuje?



w same sedno.

Eknen

2020-07-04, 18:24
NataliaW napisał/a:

Tutaj prawie wszyscy to wyśmiewają, a za tydzień pójdą złego Dudę pogonić z pałacyku i nowego postępowego Trzaskowskiego tam wstawić. Do tych co tak mają nie macie wrażenia, że wasza zdolność logicznego myślenia trochę szwankuje?



No i co może zrobić Trzaskowski jako prezydent? NIC O ile pamiętam to posłowie przyjmują ustawy i o ile pamiętam PIS ma większość w parlamencie. Zatem Trzaskowski może in naskoczyć . Zatem przestań się szwendać po forum i napie**alać populistyczne idiotyzmy. Do gaaarów.

Reisedreth

2020-07-04, 18:29
No tak, przecież Ci cholerni homoseksualiści...
A nie, czekaj...



Halman

2020-07-04, 18:38
jak czas kolaży to czas kolaży:

kiedyś w garażu miałem lepsze kolaże... ale mi była kobita pozrywała :amused:

Mysior

2020-07-04, 18:43
Kodeks wykroczeń, Art. 140. Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.
Przy średniej zarobków w Polsce jakby dostało jedno z drugim po 1500zł kary to moment by im latanie z gołym ch*jem po mieście przeszło. Skrajność nie jest dobra w żadnych okolicznościach. Jak już mają być to mają przestrzegać prawa jak wszyscy.

syzha

2020-07-04, 18:44
Nie każdy homoseksualista chodzi na parady równości, spora część z nich jest tak samo oburzona tym co na takich paradach się dzieję ;-) w zasadzie to na ichniejszych forach równo jadą po uczestnikach tych parad, tak samo jak Ty :-D
No niestety jest podział, mamy pedałów i lesby na paradach, ale są też osoby homoseksualne które są normalne, ale o nich się nie mówi, bo się nie obnoszą ze swoją orientacją i nawet nie wiedziałbyś, że są homo.

Wiewór

2020-07-04, 18:58




Niestety pisowcy mają małe mozdzki i nie mogą pojąć, że ich partia napie**ala na pedalow bo PiS robi głosy na strachu i wzniecaniu nienawiści.
Odwoływanie się do jakiegoś wroga to zwykły populizm znany ludzkości od zawsze.
Po przyj nas bo przyjdo tamci i zobaczysz.
Głupi pisowski lud to kupuje.

PiS regularnie zmienia wroga publicznego nr 1. Wcześniej byli pijani kierowcy, później pedofilie (wyciszono temat jak się okazało że 90% księży to pedofilie), później Tusk i UE, później znowu bliżej nie określona siła chcąca zabronić "prawdy" o katastrofie smoleńskiej. Itp itd.
Teraz przyszła pora na pedalow. Kto będzie następny jak temat o pedałach się wypali?
Lista wrogów ojczyzny nie jest z gumy. Wiecznie nie da się jej powiększać.

NataliaW

2020-07-04, 19:13
Wiewór napisał/a:

Niestety pisowcy mają małe mozdzki i nie mogą pojąć, że ich partia napie**ala na pedalow bo PiS robi głosy na strachu i wzniecaniu nienawiści.
Odwoływanie się do jakiegoś wroga to zwykły populizm znany ludzkości od zawsze.
Po przyj nas bo przyjdo tamci i zobaczysz.
Głupi pisowski lud to kupuje.
PiS regularnie zmienia wroga publicznego nr 1. Wcześniej byli pijani kierowcy, później pedofilie (wyciszono temat jak się okazało że 90% księży to pedofilie), później Tusk i UE, później znowu bliżej nie określona siła chcąca zabronić "prawdy" o katastrofie smoleńskiej. Itp itd.
Teraz przyszła pora na pedalow. Kto będzie następny jak temat o pedałach się wypali?
Lista wrogów ojczyzny nie jest z gumy. Wiecznie nie da się jej powiększać.



Jesteś skrytym cwe*em i masz ból dupy. Jak nie widzisz co się dzieje na zachodzie to twój problem.

bloodwar

2020-07-04, 19:24
Halman napisał/a:

Ja uważam że najlepszym sposobem na tych pojebów jest nie mówienie o nich, nie zauważanie ich, totalna ignorancja tematu...



Problem w tym, że jak udajesz że nie ma tematu i milczysz to dajesz ciche przyzwolenie na ich działania. To jest dla nich sytuacja win-win - robią marsz, jeżeli ich pobiją to od razu w mediach płacz o uciskanych niewinnych gejach i "tych złych brutalnych nazistach", jeżeli będą ignorować to powiedzą "ludzie nie protestują przeciwko marszowi w ubraniach to tym razem zrobimy marsz bez ubrań". Najlepsza byłaby sytuacja jak w Rosji - pełny zakaz promocji homoseksualizmu w mediach pod karą więzienie, żadnych marszy, bannerów, promocji w internecie, o jakiejkolwiek adopcji czy związkach partnerskich nie mogą nawet śnić, jedynym prawem jakie mają jest to, że ci którzy chcą sobie pedałować niech sobie pedałuja w zaciszu własnych domów.

Stachu81

2020-07-04, 19:40
Darix3105 napisał/a:

To już jest faktycznie przesada. No ale nie można wrzucać wszystkich do jednego wora. Nie każdy ze społeczności LGBT zachowuje się w ten sposób. Myślę nawet, że większość z nich wstydzi się za zachowanie osób na powyższym zdjęciu. Przez takich właśnie ludzi niestety rodzi się złe nastawienie do osób LGBT i ludzie myślą, że wszyscy z tego środowiska są właśnie tacy. Ale nie, nie jest tak.



To może po prostu normalni LGB powinni poprawiać swój wizerunek krytykując takie zachowania jak na zdjęciu, a nie siedzieć cicho i później się dziwić, że mają zła opinię. Mnie osobiście naprawdę to obojętne kto co robi w swojej sypialni jeżeli nie wiąże się to z wykorzystaniem nieletnich. Więc naprawdę najbardziej na rękę byłoby LGB, żeby sami zrobili z tym porządek.

Wiewór

2020-07-04, 20:11
NataliaW napisał/a:

Jesteś skrytym cwe*em i masz ból dupy. Jak nie widzisz co się dzieje na zachodzie to twój problem.



No właśnie widzę co się dzieje. Ludzie są szczęśliwi żyją dostatnie. Nie tracą czasu na myślenie kto co komu wkłada do dupy.
Tylko polska biedota i patola siedzi i mysli o pedałach zamiast się zabrać do roboty.
j***ne polskie robactwo. Oglupione przez kościół i kato bolszewicka partie.
Księża dzieci pie**ola i wam to nie przeszkadza. Ale wk***ia was że dwóch dorosłych facetów r*cha się w dupę.
Zajebiste macie priorytety moralne pisowskie szczury.
Wbij to sobie do swojego łba wyzartego przez TVP i radio Maryja ze żaden normalny człowiek nie traci czasu na myślenie co ludzie robią w łóżku.
Tylko odjebusy religijne z wypatrzonym przez religijne pie**olenie podejściem do seksu wciąż przeżywają ze ktoś ma inne preferencje seksualne.

Mors_Nigra

2020-07-04, 20:14
Rzecz polega na instrumentalnym wykorzystaniu osób o odmiennej orientacji, rasy, kultury, w celu stworzenia konfliktu w zachodnim społeczeństwie, by wprowadzić marksizm. Ergo, stając się nienawistnym wobec takich czy innych ludzi, staje się ktoś taki pionkiem w tej grze i pomaga tej drugiej stronie. PS: szkoda mi tych którzy dali się obezwładnić lewackiej propagandzie i chodzą na te marsze. Sporo natomiast osób o odmiennej orientacji zaczyna otwierać oczy, tak samo jak i tolerancyjnych ludzi w społeczeństwie, którzy do tej pory byli pod parasolem lewactwa i ich kłamstw, a nie chcący jednak marxistowskiej przyszłości. Zobaczymy czy w porę otworzą je do końca.

Wiewór

2020-07-04, 20:19
Mors_Nigra napisał/a:

Rzecz polega na instrumentalnym wykorzystaniu osób o odmiennej orientacji, rasy, kultury, w celu stworzenia konfliktu w zachodnim społeczeństwie, by wprowadzić marksizm. Ergo, stając się nienawistnym wobec takich czy innych ludzi, staje się ktoś taki pionkiem w tej grze i pomaga tej drugiej stronie. PS: szkoda mi tych którzy dali się obezwładnić lewackiej propagandzie i chodzą na te marsze. Sporo natomiast osób o odmiennej orientacji zaczyna otwierać oczy, tak samo jak i tolerancyjnych ludzi w społeczeństwie, którzy do tej pory byli pod parasolem lewactwa i ich kłamstw, a nie chcący jednak marxistowskiej przyszłości. Zobaczymy czy w porę otworzą je do końca.



Nie martw się o zachód. Ty się martw o Polskę bo masz wroga bliżej niż myślisz. U władzy jest bolszewicka partia która marzy o gospodarce centralnie sterowanej i kontrolowaniu wszystkiego. To co wprowadzają to w prostej lini przepisane dogmaty z manifestu komunistycznego Marksa i Engelsa.
Kazdy kto uważa PiS za prawicę jest j***ny kretynem debilem matołem idiota i bezmózgiem.
Nie wierzysz? Bądź sprawiedliwy dla samego siebie. Ściągnij i przeczytaj manifest komunistyczny. Przekonaj się sam i zobacz że PiS to najczerwiensza komuna w najgorszym wydaniu.