18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe co jeszcze ma do powiedzenia Owsiak...

Rozchędażacz • 2015-01-11, 20:30

Możliwe, że ktoś już mnie poprzedził, bo wrzucam na szybko i nie mam czasu, aby dokładnie sprawdzić po tagach.

wino666

2015-01-11, 20:38
a odpie**olcie sie od tego Owsiaka... ile k***a mozna, co roku to samo pie**olenie owsiak zlodziej oszust i ch*j wi kto jeszcze, ale ile kuwa nowego sprzetu po tych calych orkiestrach wpada do polskich szpitali to juz nie mowi sie tak gllosno

Buncol12345

2015-01-11, 20:38
Pier.... dziennikarze........ jakby mało robił dla dzieci i osób starszych.

ganji

2015-01-11, 20:38
Ja pie**ole. Ale szopka z tego.

Gość daje w ch*j kasy dla szpitali na chore dzieciaki. No sprawa inna, że może coś tam więcej zaj***ł w kielnie, a już jacyś j***ni aferzyści robią z tego halo, a on i tak może przeznaczyć sporą część na utrzymanie fundacji. Jak maja problem z wykonywaniem wyroków sądów to niech to zgłoszą do prokuratury i ch*j w dupe.

spooner

2015-01-11, 20:40
Tępy dziennikarz, wszedłby do dupy bez mydła. Te dresy/ochroniarze powinny go jeszcze bardziej poturbować.

Ha...........ng

2015-01-11, 20:43
Rozchędażacz napisał/a:

Możliwe, że ktoś już mnie poprzedził, bo wrzucam na szybko i nie mam czasu, aby dokładnie sprawdzić po tagach.




k***a, aż tak Ci spieszno do piwek?

Olasty

2015-01-11, 20:43
może i bierze w kielnie więcej czy mniej, ale do ch*ja wafla daje te sprzęty tym j***nym szpitalom, robi akcję, która może być fajna w kwestii pójścia rodziną na rynek i tp. A ludzie się dojebują jak tylko można, a jak rząd, szpitale i tp ich r*cha w dupę, to siedzą cicho. ale tu widać mentalność polaka, rząd r*cha obywateli tak samo i mają to gdzieś, ale jak Owsiak robi coś pożytecznego i sam przy tym zarabia, czy na lewo bierze do kieszeni to już wielka zawiść.........

Lucky.79

2015-01-11, 20:54
Widzę, że już tak przywykliście do kombinacji i machlojek, że w niczym to wam nie przeszkadza. Owszem mógłby na legalu pobierać pieniądze na cele własne lecz gdyby były to jawne pobory, podejrzewam że sprzętu zakupionego po takowej imprezie byłoby znacznie więcej. Poza tym, jeśli nie ma nic do ukrycia to po co te matactwa i krętactwo? Cel szczytny, lecz jak zwykle coś nie tak...

Torwald

2015-01-11, 20:58
Nie dostali akredytacji to z partyzanta wlazł jeden pajac, zadawał jakieś z dupy pytania i się dziwi, że go wyrzucili.
O dziwo NIKT z całej sali nie rzucił się mu na pomoc. Ciekawe dlaczego...

A MatkaKurka to jakiś pseudointeligent, którego argumenty już wielu obaliło i pokazało, że są z dupy wzięte i pokrycia w rzeczywistości nie mają...

Prze-moc

2015-01-11, 20:59
uprzedził baranie !

Caledrian

2015-01-11, 21:00
Dobrze wszystko ok spoko i tak dalej, ale dlaczego na tej swojej orkiestrze nie powie "Tak drodzy państwo biore w kielnie ileś tysięcy i funduje z tego Brudstock ktory kosztuje 8 złotych melonów co roku żeby (ty cytuje onet) dzieci słuchały roka i uczyły sie podstaw wychowania obywatelskiego.Tak owszem płacicie mojej żone 12 tysiecy miesiecznie za kierowanie spółką Mrówka Cała. Słuchajcie nie było by tej całej gównoburzy gdyby on w swoim postępowaniu był czysty. Tak pomaga dzieciom, starszym, gruźliką itp itd wszystko spoko, ale nie mozna dawać przyzwolenie na tzw. Nakradzenie się w majestacie prawa to jest typowe polaczenie ze oo zostawcie go robi dobrze a to ze kreci lody na boku to juz jego sprawa. ch*ja prawda nie może być publicznego przyzwolenia na takie zachowanie ! To jest k***a państwo prawa gdzie on ma w dupie wyrok sądu zasłaniając sie tajemnicą handlową ze nie moze wydac sprawozdan księgowych ? k***a czy to jest państwo czy cytując klasyka "ch*j,dupa i kamieni kupa". Ludzie zastanówcie sie nad tym !

Manhunt661

2015-01-11, 21:08
pie**oli mnie czy owsianka coś juma czy nie, ale tych j***nych dziennikarzynek słuchać się nie da.. pie**oleni bohaterowie.

drv87

2015-01-11, 21:10
Owsiak powinien go jeszcze ch*jem po pysku wytrzaskać.

Dymekx

2015-01-11, 21:13
Jak Caledrian powiedział, gdyby był otwarty co do tego ile bierze to i by mógł nawet milion dla siebie brać. Żeby o tym powiedział a nie pie**oli cyrki "gdzie jest słoik". I tworząc tą orkiestrę pomaga wielu ale on postanowił się tym tak okopać, że jest nietykalny "wyper** reportażyno bo ja tu pomagam i jestem związku z tym nie do skrytykowania". Jeb się Owsik ale do puszki i tak wrzucę.

Attero132

2015-01-11, 21:14
Czy jest oszustem czy nie jest, prawda jest taka: zrobił wiecej niz wszyscy politycy razem i osobno.