18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe co jeszcze ma do powiedzenia Owsiak...

Rozchędażacz • 2015-01-11, 20:30

Możliwe, że ktoś już mnie poprzedził, bo wrzucam na szybko i nie mam czasu, aby dokładnie sprawdzić po tagach.

SalvaCzoko

2015-01-12, 15:53
Ja pie**olę, Owsiak i atakujący go są siebie warci, ten nie pokaże dokumentów, a ci będą dalej najeżdżać.
Póki funduje szpitalom nowiutki sprzęt mnie to pie**oli ile zarabia on, ile jego żona, niech ciągnie hajs. Zrobił dla nas więcej niż cały pie**olony rząd, od końca drugiej wojny światowej kiedy to zezwolili na oddanie polski w łapy Stalina.

Życzę każdemu sk***ielowi, który na niego najeżdża by mu upie**oliło nogę w wypadku, a czas w szpitalu spędził na łóżku z naklejką WOŚP.

LORD_MAJOR_SDMF

2015-01-12, 15:54
k***a ch*j okrada nas...żebra i cos tam daje na sprzęty ale sobie reż podpie**ala żeby sie k***a przyznał ze bierze te j***ne 30% bo to czy tamto ale k***a nie bo jak by sie przyznał to juz by nikt tyle nie dawał.....brudas j***ny

wszystkienazwyzajete

2015-01-12, 16:54
Noż... Rozumiem, że wyprane z rozumy p*zdeczki bronią tego złodzieja tłumacząc, że ZUS kradnie więcej, albo waląc taką manipulacją typu "jak trafisz do szpitala to w ramach bojkotu zdechnij!", ale użytkownicy sadola powinni wykazywać się większą dawką racjonalnego myślenia! Facet r*cha ludzi, którzy w porywach naiwnych i dobrych serduszek wrzucają mu do puszek kasę! A kasa idzie nie tylko na sprzęt, ale przede wszystkim na coroczne imprezy w Jarocinie. Ogromna kasa idzie na lewo za gadżety i prawa do filmowania przedsięwzięcia (!) do jego prywatnej firmy, z tej kasy się nie rozlicza. A co wk***ia takich jak ja? Że zwykłego Kowalskiego US i media rozszarpią za 30zł niezgodności w zeznaniu, a ten cwaniak wykorzystując dobre serca śmieje się z ludzi! Czy wy tego nie widzicie? I dość pie**olenia, że to jego sprzęt, albo że i tak mniej kradnie od innych. To sprzęt tych wszystkich ludzi co zrzucają się na niego, nie Owsiaka! A jak kradnie to trzeba z tym po prostu skończyć! Te małolaty żebrzące z puszkami na mrozie nie zbierają dla zajaranych hipisów i brudasów tylko podobno na sprzęt dla pokrzywdzonych dzieci, więc niech brudasy nie bawią się za tę kasę!

Ar...........ch

2015-01-12, 17:52
wino666 napisał/a:

a odpie**olcie sie od tego Owsiaka... ile k***a mozna, co roku to samo pie**olenie owsiak zlodziej oszust i ch*j wi kto jeszcze, ale ile kuwa nowego sprzetu po tych calych orkiestrach wpada do polskich szpitali to juz nie mowi sie tak gllosno



tia... oddawaj na ZUS, oddawaj dochodowy, VAT, PIT, akcyzę na alkohol, papierosy, pojazdy, podatek środowiskowy od aut, za padający deszcz i ku*asa, którego kładzie na Ciebie i na mnie to państwo, a na koniec dorzućmy się do krajowej zbiórki, bo kasy w kasie nie ma na sprzęt, który się należy, a z której to zbiórki część idzie na prywatę, a w kolejce do pana doktora to trzeba pół roku stać, jak się po drodze nie wykituje. Ile jeszcze tego dojenia, niedługo za 2000 PLN pensji zostanie na 3 małe reklamówki zakupów, 20 litrów paliwa i łapówkę dla lekarza. pie**olę to.

Gość wymyślił biznes i r*cha nas jak chce, a że przy tym przykrywa się dobrą akcją i coś sponsoruje, to wg. mnie nie sprawia, że cel uświęca środki.

Jak ja leżałem w szpitalu, to piguła nawet sie nie fatygowała, żeby gościowi z sali kaczkę wymieniać, tylko wylewał to do umywalki, a "brzęczyki" do przywołań wyłączone, bo na nocnej zmianie się śpi, a nie pracuje.

Na ch*j to wszystko, na ch*j.

Chcesz - wrzucaj, nawet mamy biżuterię. Mi nie mów co mam o kim uważać, chyba że sam zasponsorujesz to, czego w kraju brakuje :idzwch*j:

P.S. A gadkę o tych imprezach w Jarocinie (koło prawdziwego Woodstocku to też nie stało) zostawcie dla gimnazjalistów, któryh jedyne co podnieca, to obsrany kibel w PKP. Standardy kozojebców.

P.P.S. Pracujesz czy studiujesz? :rofl:

Vendal

2015-01-12, 18:07
zarzucę klasykiem


ka...........as

2015-01-12, 18:39
Jaka jest różnica między Owsiakiem, a np. NFZ?
NFZ wydaje na koszty własne ok. 1%. A raczej nikt NFZ-u nie kocha.
Owsiak, według dostępnych danych 20-30%%. Według niektórych koszty własne owsiaka to ponad 50%.
I jeszcze jedno.
Owsiak NICZEGO nie funduje. Wszystkie zakupy są z naszych pieniędzy.

ADUCH_NWJ

2015-01-12, 19:34
Kiedys spotkałem Owsiaka na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podochodze do niego i mowie czesc Owsiak ty sk***ysynu. A on tylko Elo i odwraca głowe. Sprzedałem mu blache w potylicie i mowie sluchaj mnie bo ci nie dam kasy na ziarno dla kur. Jurek cos tupnał, cos mruknał ale mowi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia. Czemu sprzedawales uran czeczenom? Jerzy Owsiak powiedział do mnie - ty k***a gnoju i przykleił mi serduszko do czoła. Potem uciekł do lasu.

Kozar

2015-01-12, 19:39
j***na nazistowska "republika" zaraz z "trwam", zakłamane gówno co nic nie robi tylko sapie

Sathanus666

2015-01-13, 00:08
Morda w kubeł patałachy antyowsiakowe, mi wystarczyło, że kiedy byłem dzieckiem tomograf z naklejką ''Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy'' pomógł poznać co mi dolega i póki mi się nadarzy okazja wrzucę jakiegoś grosza do ich puszki i będę bardzo chętnie wspomagał Owsiaka. ;-)

SpijaczWymiotów

2015-01-13, 01:38
wino666 napisał/a:

a odpie**olcie sie od tego Owsiaka... ile k***a mozna, co roku to samo pie**olenie owsiak zlodziej oszust i ch*j wi kto jeszcze, ale ile kuwa nowego sprzetu po tych calych orkiestrach wpada do polskich szpitali to juz nie mowi sie tak gllosno



Podobnie jest z naszymi politykami, każdy psioczy ile oni kradną ale jak wyremontuję szkołę z ich inicjatywy, zbudują drogę to o tym też nikt nie mówi tylko ile kasy nakradli się w trakcie :)
Jeśli robi coś charytatywnie to cała kasa idzie na te cele a nie k***a jego mać do kieszeni własnej. Rozumiem jak pobierze kwoty aby odkuć koszty typu puszki, naklejki (taki żart bo dostaje je za darmo od film które sponsorują aby mieć odpis podatki).

Żeby nie było nie oskarżam Owsiaka, bazuję na tym co usłyszę lub wyczytam. Powyższy post ma zobrazować coś eukariontom z inteligencją na poziomie kostki brukowej i dlatego dałem taki szybki przykłąd z politykami.