18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe co jeszcze ma do powiedzenia Owsiak...

Rozchędażacz • 2015-01-11, 20:30

Możliwe, że ktoś już mnie poprzedził, bo wrzucam na szybko i nie mam czasu, aby dokładnie sprawdzić po tagach.

zgbietko

2015-01-11, 22:05
http://lukaszfoltyn.salon24.pl/149805,wosp-w-swietle-twardych-danych
To po pierwsze.
Po drugie-skąd wiadomo jaki sprzęt jest kupiony w szpitalu przez WOŚP? Ten co ma naklejke? Naklejke może nakleić każdy i gdzie chce. A z relacji osoby pracującej w szpitalu wiem, że co jakiś czas przychodzą "wolontariusze" i naklejają na sprzęt kupiony NIE ZA PIENIĄDZE Z WOŚP naklejki z informacją że jednak oni to kupili. Bo przecież ostemplować muszą, jakiś sprzęt być musi.

A córka owsiaka niech sobie studiuje w stanach. Też bym k***a chciał. O! To za rok ja zobie orkiestre. Kupie naklejki, powiem ze zaopatrzam szpital, a za kase stada baranów, zebraną przez uczniów którzy chcą mieć lepszą ocene z zachowania opłace sobie studia i ustawie swoją rodzine na 50 pokoleń do przodu.

Kilka lat temu dawałem kase na orkiestre. Ale w końcu zrozumiałem jaką obłudą ocieka ten cały WOŚP.

Tak, maść na ból dupy już kupiłem.
Dziękuje, dobranoc.

defcon1

2015-01-11, 22:06
Kasy na chore dzieciaki k***a? To WOŚP mi się kojarzy z PRL-em tylko i wyłącznie "spontaniczna, oddolna obywatelska inicjatywa" ale oczywiście zorganizowana przez państwo. Na występy tych "gwiazd", na wille i samochody Owsiaka idzie drugie tyle co na te dzieciaki a przez to że to jest wszystko pod czujnym okiem państwa to z góry wiadomo że Owsiak zbierze 30 mln do szpitali to budżet szpitali automatycznie obniżają o 30 mln i jest na zero.

Lordzik92

2015-01-11, 22:08
Zrozumcie jedno:
Prawo a moralność i etyka to dwa odległe bieguny. Jeśli Owsiak łamie prawo musi ponieść konsekwencje, tak jak jakieś chrześcijańskie stowarzyszenie opisane w monitorze sądowym za ch*jowy regulamin ;p

karinawaw

2015-01-11, 22:08
Poturbowali biednego dziennikarzynę... Jezu jak mnie wk***ia takie na siłę robienie z siebie poszkodowanego. Zdrowy dorosły facet a trochę go po przepychali i już ryczy. Oczywiście by był dobry materiał.

A Owsiak może i zgarnia kupę szmalcu ale robi dużo dobrego w przeciwieństwie do polityków którzy nic nie robią a zarabiają jeszcze lepiej.

Pitej

2015-01-11, 22:10
@wino666

Brawo. Najwyższy poziom hipokryzji na tym portalu został osiągnięty. Nie szanujcie życia, Boga, papieża... śmiejcie się i kpijcie ze wszystkiego, jednocześnie podnosząc lament, że ktoś śmie powątpiewać w działalność Owsika.
Mama wytarła nosek?

GreXiu

2015-01-11, 22:10
w Legnicy na pediatrii jest sztuczna nerka od WOŚP-u. nie wiedzieć czemu jest strasznie czuła na wstrząsy i jak ktoś przejdzie koło niej mocno "tupając" potrafi się wyłączyć. Przez Ciebie Owsiak i Twoją ch*jową sztuczną nerkę może zginąć biedne, bezbronne dziecko! ch*j Ci w dupę Jurek

a_kazik

2015-01-11, 22:12
Co za k***a patologia! Wysyłając smsa na WOŚP państwo Ci jeszcze podatek od tego smsa opie**oli, obywatelom nic nie pomoże, a jak już się znajdzie ktoś taki jak Owsiak, który faktycznie stara się pomóc i widać od razu tego efekty, to bee, fuu... bo ma pieniądze. A niech sobie k***a bierze, niech sobie k***a kradnie... póki jeszcze wychodzi z tego więcej dobrego niż złego, komu to przeszkadza? Żal Ci tej złotówki, którą wrzuciłeś?

Fajnie było dzisiaj posłuchać jak czytał listy od ludzi, którym uratował życie :)

IRONiczny

2015-01-11, 22:13
@Caledrian Nie nie wiem kto ma licencje na to, za co kupił BMW X3, przedstaw papiery, na pewno takie istnieją bo jako fundacja musi się rozliczać, bo wątpię aby Mrówka Cała serwisowała tomografy.
BTW, niby dlaczego fundacja ma robić przetarg na ulotki? Przecież to prywatna fundacja a nie urząd w Pcimiu Dolnym, a jeśli kasa była źle przeznaczona to powinien ktoś do tego dojść skoro rozliczenia WOŚPu są dostępne w internecie.

dwroland

2015-01-11, 22:13
wino666 napisał/a:

a odpie**olcie sie od tego Owsiaka... ile k***a mozna, co roku to samo pie**olenie owsiak zlodziej oszust i ch*j wi kto jeszcze, ale ile kuwa nowego sprzetu po tych calych orkiestrach wpada do polskich szpitali to juz nie mowi sie tak gllosno



Idąc twoim sp***olonym tokiem myślenia powinniśmy się odpie**olić od chlewni na wiejskiej. Tyle pie**olenia że to złodzieje i oszuści, ale o nowych autostradach, stadionach czy miejscach pracy dla urzędników to się nie mówi.

Prze-moc

2015-01-11, 22:18
starałem sie nie dać wciągnac w tą coroczną debilną dyskusje no ale jak czytam co wy niektorzy pie**olicie to mnie krew zalewa.
Jebie mnie czy sie rozlicza jak nalezy zrobił wiecej niz wszyscy politycy razem wzieci przez cale swoje kadencje i samo to juz powino zamknac mordy tym dziennikarzom co szukaja afery i sensacji.
czemu nie jest głosno w mediach o NIEopodatkowanych kosciołach ? to mnie wk***ia jak nic innego w tym kraju . od h*ja państwowych pieniedzy idzie na instytucje koscielne zajmujace sie cudami mało tego sami żebraja od h*ja hajsu i jest spoko a najwiekszy nieopodatkowany mafiozo rydzyk jest nietykalny.
Odpie**olta wy sie od tego owsiaka niech pomaga ile moze dzieciom starcom i inym potrzebującym ktorych państwo ma w dupie a z własnej kieszeni daje tyle ile moge co roku i h*j wam do tego .

I zakończcie juz te pie**olenie na sadolu o Owsiaku bo chce tu krew martwe płody i pijane szmaty r*chane przez łobuzów a nie WOŚP

_Azazel

2015-01-11, 22:21
Wy jesteście tępi czy naprawdę tego nie widzicie? Gość co prawda daje na sprzęt do szpitali, ale ile 1/3? Ja k***a rozumiem że taka osoba powinna coś mieć z tego że poświęca swój czas, ale niech nie ukrywa ile hajsu na co poszło. Ma wyrok sądu który nakazuje mu ujawnienie całej jego księgowość a on tego nie robi bo ma to w dupie, skarży się że jest nękany, a wiele pracy nie wymaga się od niego tylko pokazanie j***nej księgowości i wy go k***a jeszcze bronicie? Dajecie na ludzi chorych, a on większość pakuje do swojej kieszeni. Jawnie okrada naród a wy się jeszcze cieszycie i stajecie za nim murem.
A rządowi to odpowiada bo dzięki tej 1/3 hajsu mogą sami się nakraść...

Caritas też jest organizacją charytatywną i daje prawie całość zebranych pieniędzy potrzebującym, a nie k***a za hajs narodu robi j***ny brudstok, za te pieniądze mógł pomóc wielu ludziom czego k***a nie zrobił.

grzejnikowy

2015-01-11, 22:29
a czy ktoś przyjrzał sie logo obecnej edycji WOśP?

Jak dla mnie to zakamuflowane wsparcie dla lgtb. Przypadek taka kolorystyka??

absolut68

2015-01-11, 22:30
wino666 Zajmij się plz komentowaniem np. bab z fajfusami.Tam można się wypowiadać bez zaznajomienia z tematem.Dajesz się nabrać na świętego Owsiaka, to sobie pogadaj na onecie.Jak ktoś mówi, że moja Matka to k...a,to najpierw sprawdzę,zanim go zabiję.Więc polecam-ogarnij temat,poczytaj itd.Ja też dałem się nabrać na parę spraw, w które święcie wierzyłem ,a teraz mi wstyd,więc teraz zanim połknę kulę bilardową sprawdzam czy przechodzi mi przez dupę.

Extraordinary_Gentleman

2015-01-11, 22:36
Caledrian napisał/a:

Dobrze wszystko ok spoko i tak dalej, ale dlaczego na tej swojej orkiestrze nie powie "Tak drodzy państwo biore w kielnie ileś tysięcy i funduje z tego Brudstock ktory kosztuje 8 złotych melonów co roku żeby (ty cytuje onet) dzieci słuchały roka i uczyły sie podstaw wychowania obywatelskiego.Tak owszem płacicie mojej żone 12 tysiecy miesiecznie za kierowanie spółką Mrówka Cała. Słuchajcie nie było by tej całej gównoburzy gdyby on w swoim postępowaniu był czysty. Tak pomaga dzieciom, starszym, gruźliką itp itd wszystko spoko, ale nie mozna dawać przyzwolenie na tzw. Nakradzenie się w majestacie prawa to jest typowe polaczenie ze oo zostawcie go robi dobrze a to ze kreci lody na boku to juz jego sprawa. ch*ja prawda nie może być publicznego przyzwolenia na takie zachowanie ! To jest k***a państwo prawa gdzie on ma w dupie wyrok sądu zasłaniając sie tajemnicą handlową ze nie moze wydac sprawozdan księgowych ? k***a czy to jest państwo czy cytując klasyka "ch*j,dupa i kamieni kupa". Ludzie zastanówcie sie nad tym !



Możemy w końcu obejrzeć gdzieś treść tego wyroku? Widzę że już się z nim zapoznałeś (w końcu nie jesteś przecież tępym lemingiem powtarzającym po jakiś kmiotach) dlatego chętnie zobaczę np. sygnaturę wyroku, treść orzeczenia i uzasadnienia wyroku. Możesz podlinkować lub zacytować.

Bo ni ch*ja nie chce mi się wierzyć że sąd w sentencji wyroku procesu o zniesławienie i znieważenie żąda od strony pokrzywdzonej (i to jeszcze nie stosując zasady gdzie "ciężar dowodów spoczywa po stronie powoda") dokumentów finansowych :lol: - to są k***a żarty, każdy kto kiedykolwiek miał z tym do czynienia wie że to kompletna bzdura.

Idąc tym tropem jeżeli ktoś publicznie nazwie Cie pedałem to musisz mu pokazać jak r*chasz laski, a nie on ma udowodnić to że lubisz chłopców. Za tydzień nazwie Cie złodziejem i co? A za dwa UB'kiem? Logiki ludzie.

Pomijam kwestie że na zakończenie postępowania sąd komukolwiek nakazuje dostarczać dokumenty z działalności finansowej i co potem, kto te dokumenty oceni? Sąd? Przecież proces się zakończył? Znowu ten wszechwiedzący bloger? Przecież to jakaś wierutna bzdura.

O ile mi wiadomo to Owsiak powiedział że dokumenty udostępni jeżeli zostanie powołany niezależny biegły sądowy z dziedziny rachunkowości. I słusznie. Byle cham z ulicy jakby Ci mógł wejść i powiedzieć "dawaj faktury za lipiec 2013" to byś miał lepiej niż z najazdami skarbówki. Nie obrobiłbyś się. Pomijając już kwestie jakie merytoryczne przygotowanie do analizy chociażby faktur ma byle cham z ulicy?

Szukam tego wyroku i widzę tylko artykuły w prasie które opisują że: ten "bloger" został uznany winnemu znieważenia Owsika słowami "hiena cmentarna" i "król żebraków i łgarzy"

Został uniewinniony od zarzutu zniesławienia fundacji WOŚP i to jedynym argumentem nie były argumenty potwierdzające prawdziwość tych twierdzeń bo jak sam mówi nie miał możliwości zapoznania się z dokumentami, więc lawirowałby w sferze domniemania, a nie faktów (podobnie jak i sąd), więc skąd twierdzenie że sąd uniewinnił go bo "wszystko jest prawdziwe"? Linia obrony poszła na stronę udowadniania co można dziennikarzowi jako opinia podczas pracy publicystycznej, i zostało to sklasyfikowane tak przez sąd pierwszej instancji. Jestem właściwie pewien że w apelacji o ile strony wniosą to ta argumentacja roztrzaska się o chodnik z racji nieprzedstawienia argumentów potwierdzających tezę i opinie przez stronę twierdzenia wysuwającą.

Halibut

2015-01-11, 22:38
Prze-moc napisał/a:


Jebie mnie czy sie rozlicza jak nalezy zrobił wiecej niz wszyscy politycy razem wzieci przez cale swoje kadencje



Dobra cebulaku. Skoro włączyłeś się już do rozmowy to powiedz co takiego owsiak zrobił, że zrobił więcej niż wszyscy politycy?

Odpowiem za ciebie cebulo. Jest takim samym ch*jem jak politycy. Różnica jest taka, że politycy zabierają pieniądze siłą i ładują w szpitale a owsiak r*cha tylko tych najgłupszych - którzy sami mu dają i też ładuje pieniądze w szpitale.