18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe co jeszcze ma do powiedzenia Owsiak...

Rozchędażacz • 2015-01-11, 20:30

Możliwe, że ktoś już mnie poprzedził, bo wrzucam na szybko i nie mam czasu, aby dokładnie sprawdzić po tagach.

absolut68

2015-01-11, 23:33
Cała dyskusja powinna przebiegać nad czymś innym. Jedna i druga strona broni swoich racji ,bo po prostu w nie wierzy.Oceniamy wydarzenia na podstawie naszej wiedzy.Najważniejszą kwestią jest skąd czerpiemy wiedzę.Ludżmi bardzo łatwo manipulować ,więc naprawdę warto posłuchac czegos poza TV głównego nurtu i wiadomościami onetu.Jak tu gadać z ludżmi mówącymi-pokaz mi ten wyrok,jak można to po prostu wygooglować,ale to przecież za rewolucyjne.Podsumowując z jednej strony jest wyrok sądu i kwity,a z drugiej hasełka o chorych dzieciach i hejterach naruszających św.Owsiaka.Przykro mi-daliśmy sie nabrać.Owsiak to jednak mały pikuś w porównaniu z tym jak roluje nas rząd.

Begess

2015-01-12, 00:05
Kiedyś nie było takiego hejtu na Owsiaka. Po wejściu do UE i demokracji polakom w dupach sie poprzewracało.
Ja osobiście do Owsiaka nic nie mam i go popieram. Wiecie czemu? Moj syn po porodzie urodził się nie oddychając, lekarze reanimowali go a później młody leżał w specjalnym inkubatorze (jedyny taki w pomorskim) wiecie od kogo? tak od WOŚP.
Drugi syn nie dano miał robioną gastro skopie, tez sprzęt od WOŚP.
Życzę wszystkim pedałom aby wasi bliscy też kiedyś musieli skorzystać ze sprzętu Owsiaka, wtedy będzie wam głupio

tarak

2015-01-12, 00:14
ale pie**olenie...
owsiak srowsiak...
gdyby samorządy, urzędy miasta, telewizje, radia, gazety, sponsorzy itp itd zebrały się w kupę i zamiast organizować pierd*lone wejścia na żywo, reklamowanie się i dupczenie o jąkale to zdziałały by wiecej niż owsiak.
on był fajny jak zaczynał 23 lata temu, bo brakowało inicjatywy w Naszym smutnym i biednym społeczeństwie.
teraz to jest koleś zarabiający na wośp ogromne pieniądze razem ze swoją rodziną.
może i dalej pomaga, ale na pewno nie na taką skalę na jaką jest rozreklamowany...

zerwikaptur

2015-01-12, 00:20
up
hahah sprzet do gastroskopi od owsiaka no daj juz odetchnac człowieku taki sprzet jest na kazdym oddziale to sa sprzety podstawowe -owsiak jak kupuje to specjalistyczne urządzenia i nie pie**ol mi tu że owsiak kupuje sprzet niemalze podstawowy inkubator ok ale gastro no pojechałeś może kupił i rekawiczki lateksowe i fartuszki .
aha
h*j w dupe owsiakowi za przekręty ile by kasy nie dawał - kasa nie jego jak sie jest czystym to sie otwiera ksiegi rachunkowe i wszystko ok ba robi sie szopke z mediami ktore to pokazuja a tak jest niesmak i pan jureczek jeszcze sie stawia nastepny j***ny kretacz z nad wisły

tarak
otóż to trafiłeś w samo sedno

Caledrian

2015-01-12, 00:28
Extraordinary_Gentleman napisał/a:



Możemy w końcu obejrzeć gdzieś treść tego wyroku? Widzę że już się z nim zapoznałeś (w końcu nie jesteś przecież tępym lemingiem powtarzającym po jakiś kmiotach) dlatego chętnie zobaczę np. sygnaturę wyroku, treść orzeczenia i uzasadnienia wyroku. Możesz podlinkować lub zacytować.

Bo ni ch*ja nie chce mi się wierzyć że sąd w sentencji wyroku procesu o zniesławienie i znieważenie żąda od strony pokrzywdzonej (i to jeszcze nie stosując zasady gdzie "ciężar dowodów spoczywa po stronie powoda") dokumentów finansowych :lol: - to są k***a żarty, każdy kto kiedykolwiek miał z tym do czynienia wie że to kompletna bzdura.

Idąc tym tropem jeżeli ktoś publicznie nazwie Cie pedałem to musisz mu pokazać jak r*chasz laski, a nie on ma udowodnić to że lubisz chłopców. Za tydzień nazwie Cie złodziejem i co? A za dwa UB'kiem? Logiki ludzie.

Pomijam kwestie że na zakończenie postępowania sąd komukolwiek nakazuje dostarczać dokumenty z działalności finansowej i co potem, kto te dokumenty oceni? Sąd? Przecież proces się zakończył? Znowu ten wszechwiedzący bloger? Przecież to jakaś wierutna bzdura.

O ile mi wiadomo to Owsiak powiedział że dokumenty udostępni jeżeli zostanie powołany niezależny biegły sądowy z dziedziny rachunkowości. I słusznie. Byle cham z ulicy jakby Ci mógł wejść i powiedzieć "dawaj faktury za lipiec 2013" to byś miał lepiej niż z najazdami skarbówki. Nie obrobiłbyś się. Pomijając już kwestie jakie merytoryczne przygotowanie do analizy chociażby faktur ma byle cham z ulicy?

Szukam tego wyroku i widzę tylko artykuły w prasie które opisują że: ten "bloger" został uznany winnemu znieważenia Owsika słowami "hiena cmentarna" i "król żebraków i łgarzy"

Został uniewinniony od zarzutu zniesławienia fundacji WOŚP i to jedynym argumentem nie były argumenty potwierdzające prawdziwość tych twierdzeń bo jak sam mówi nie miał możliwości zapoznania się z dokumentami, więc lawirowałby w sferze domniemania, a nie faktów (podobnie jak i sąd), więc skąd twierdzenie że sąd uniewinnił go bo "wszystko jest prawdziwe"? Linia obrony poszła na stronę udowadniania co można dziennikarzowi jako opinia podczas pracy publicystycznej, i zostało to sklasyfikowane tak przez sąd pierwszej instancji. Jestem właściwie pewien że w apelacji o ile strony wniosą to ta argumentacja roztrzaska się o chodnik z racji nieprzedstawienia argumentów potwierdzających tezę i opinie przez stronę twierdzenia wysuwającą.



proszę cię uprzejmie kolego! niestety nie byłem w stanie znaleśc innego bezstronnego zródła enjoy!
http:// kontrowersje. net/ uzasadnienie_ wyroku_ matka_ kurka_ pisa _ o _ faktach _zeznania _owsiaka _dobiesa _ i_ pilarskiej_ niewiarygodne

Hvsarz

2015-01-12, 00:34
wino666 napisał/a:

a odpie**olcie sie od tego Owsiaka... ile k***a mozna, co roku to samo pie**olenie owsiak zlodziej oszust i ch*j wi kto jeszcze, ale ile kuwa nowego sprzetu po tych calych orkiestrach wpada do polskich szpitali to juz nie mowi sie tak gllosno


Bo i o czym tu gadać? Podczas ustalania budżetu wszyscy doskonale znają szacunki tego ile zbiera WOŚP. Jak myślisz, gdy planuje się zakup sprzętu i wie się z góry, że co najmniej XX milionów będzie dodatkowo ze zbiórki?
Chwila myślenia i .... tak, o dokładnie tyle można mniej dać na sprzęt i wydać to na coś innego. Co w praktyce oznacza, że jest to jeszcze jedna zbiórka do budżetu państwa. Poza tym wybacz ale skoro tak się nam wmawia, że to państwowa i "darmowa" służba zdrowia to dlaczego jeszcze się do tego dokładać?
A z Owsiakiem to sprawa jest prosta, gdyby powiedział wprost "tak, biorę z tego tyle i tyle" było by ok... ale jak ta ostatnia k***a, łże nawet gdy mu się udowadnia publicznie i za to ch*j mu w dupe.


Gdyby faktycznie był czysty nie krył by się. Dodatkowo pie**oli o "sączeniu nienawiści", a sam co powiedział? "Żulik"? To chyba bardziej on, bo to jedna on żebrze o kasę, a nie dziennikarz.
A najlepsze jest to, że sk***iel po wywaleniu dziennikarza miał czelność mówić o tym, że tak ważna jest wolność słowa... ch*j w dupe raz jeszcze i wszystkim jego wielkim obrońcom.

Pr...........em

2015-01-12, 07:59
Owsiak się po prostu już sam uważa za świętego, a jego kółko wzajemnej adoracji nie ma zamiaru wyprowadzić go z tego błędu. Bardzo przypomina w tym naszego byłego prezydenta-alkoholika.

Krak

2015-01-12, 08:24
wino666 napisał/a:

ile k***a mozna, .... juz nie mowi sie tak gllosno



Wiesz, to nie jest już zabawa tylko czysty biznes a że Owsiak rozporządzanie NIE swoimi pieniędzmi i namawia do ich przekazywania podpierając się chorymi, poszkodowanymi (na solidarność i współczucie) to ten interes powinien być przejrzysty.

Cyrk

2015-01-12, 09:19
Całą sprawę można zakończyć w jedno popołudnie ujawniając komplet dokumentacji finansowej WOŚP i jej spółek córek. Czemu to nie jest robione nawet na wyraźne polecenie sądu możemy się tylko domyślać.

PS. Jak któryś z nas by na polecenie sądu odpowiedział "nie, bo nie" to byśmy brali kredyt na 30 lat, żeby karę zapłacić, ale święte krowy nawet złotóweczki kary nie muszą płacić...

parcours

2015-01-12, 09:19
Hej dzieciaczki... wszyscy tam UP...

Po co próbujecie na siłę przekonywać innych do swoich racji? Nie można już zaakceptować faktu, że każdy może mieć inne zdanie? Jaka jest prawda obiektywna i tak pewnie nikt nie dojdzie, więc pozostaje nam być albo po jednej, albo po drugiej stronie. Więc skoro tak - to po kiego ch*ja pluć sobie w twarz wzajemnie? Popierasz Owsiaka? - Spoko! Nie popierasz? - Też spoko! Jak chcesz, to wrzuć tego piątaka do pudełka, jak nie to nie. Na ch*j tu się kłócić...

Gościu jest swój, nasz rodak, robi coś, co niektórym się podoba, innym nie. NORMALKA! Każdy jeden z nas czasem robi ch*jowe zagrania wobec innych ludzi, ba - nawet znajomych, w mniejszej czy większej skali. Dopóki działanie drugiego człowieka nie ingeruje w Twoją wolność, to zostaw go w spokoju.

Co w tym trudnego do zrozumienia? Wszyscy co żeście próbowali na siłę komuś udowodnić swoją racje, jesteście żałośni, bo właśnie pokazaliście, że jako naród potrafimy się podzielić na własnym gruncie. k***a, problem o swojego rodaka...

Zabił kogoś, albo zgwałcił, czy ch*j wie co jeszcze?

Żenada... sp***alam hejtować ciapaków.



napierdalator13

2015-01-12, 10:21
ta cała daremna republika szuka kogoś żeby zaistnieć gdzie to ulęgło banda wieśniaków

BlackRaven45

2015-01-12, 14:35
wino666 napisał/a:

a odpie**olcie sie od tego Owsiaka... ile k***a mozna, co roku to samo pie**olenie owsiak zlodziej oszust i ch*j wi kto jeszcze, ale ile kuwa nowego sprzetu po tych calych orkiestrach wpada do polskich szpitali to juz nie mowi sie tak gllosno


Może zamiast pie**olić ogólniki to przedstaw jakieś dane statystyczne bo z tego co widziałem rok temu to zaledwie ułamek tego co się znajduje w szpitalach polskich jest od "owsika", poza tym wystarczy wpisać w google "owsiak sprzęt" i same artykuły jak to on chce odbierać to co wcześniej podarował, więc pie**olenie że on jest wspaniały nie podając kompletnie nic uważam za bezsensowne. :idzwch*j:

Pfciuki

2015-01-12, 14:39
Prosta sprawa. Ci którzy tak krzyczą, że Owsiak to ch*j, złodziej i menda. Powinni przy rejestracji swoich dzieci w szpitalu mieć opcję: " Nie chcę korzystać ze sprzętu zakupionego przez WOŚP".
Będziecie mogli w razie wypadku leczyć swoje dzieci pijawkami i kijem albo wyślecie do "matkikurka".

Doj***li się do Owsiaka, bo to modne, a nie widzą jak politycy, ZUSy i wielcy biznesmeni, którzy nie zrobili nic pożytecznego, walą ich w kakao.

Pawelmix1

2015-01-12, 15:13
k***aa mać! Czy przy pomocy dla setki, tysięcy, a może nawet milionów osób, organizowaniu masowych imprez (koncerty wośp w każdym mieście też NA PEWNO ktoś musi k***a opłacić i nie mówię tu o opłacaniu kapel, bo grają charytatywnie, ale rzeczy typu promocja, drukowanie serduszek, banery, plakaty i inne kurestwa, woodstock k***a!) nie wk***iałyby was przez kilka lat zadawane pytania tego typu? Połowa sprzętu z j***nych szpitali jest z wośpu....

kwiko

2015-01-12, 15:31
To ja mam pomysł, niech pan dziennikarz Michał i reszta z Republika TV podpiszą świstek, że nie będą leczyć swoich dzieciaków przy pomocy sprzętu z naklejonym serduszkiem WOŚP. Jedna z tych maszyn uratowała życie mojej siostrze. Wielkie propsy dla Owsiaka, nie daj się tym fagasom! SIEMA!!