18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapata Przyszłość

paszczak1987 • 2013-03-13, 00:28
Ostatnio strasznie dużo na sadolu materiałów z ciapatymi akbarami, jak zwał tak zwał. Bywam tu codziennie, nigdy nic nie dodawałem bo nie czułem takiej potrzeby... ale ku*** statystyki mówią same za siebie.




[video]
[/video]


Pierwszy i ostatni post - w poważaniu mam czy dostanie piwa. Raczej coś dla ciut starszych Sadoli, bo tych z pokolenia JP Popka raczej mało obchodzi co będzie za 20lat... jak przyjdzie im pucować lampę alladyna...

Aikenlól

2013-03-13, 18:14
Piridais napisał/a:



pie**olenie po ch*ju, a reszta wystawi piwo by czuć się spokojniej.

Zaraz się u nas zalęgną i gówno zrobisz, przyłożą ci spluwę do głowy, zastrzelą, a córkę na chłostę.

Były tematy że już się u nas lęgną, i są to potwierdzone dane, filozofia unii jest taka że przyrost naturalny najlepiej jest zalepić ciapatymi, i uwaga wielcy sadolowi filozofowie:

T A K S I Ę S T A N I E

Jak temu zaradzić? Już wyjaśniam:

-Rząd Prawicowy
-Ustawa o dofinansowaniu rodzinnym
-Przejście na system firm państwowych ze stabilnym antykorupcyjnym rządem

Wam jedynie pozostanie r*chać na potęgę koleżanki z klatki obok.

Mam nadzieję że ktoś przeczyta i zrozumie, a nie oprze się na ciepłych internetowych słowach jakiegoś patałacha.

Pozdrawiam






po 1 primo to za bardzo Chrześcijańska jest Polska żeby ludzie dali sobie Allaha pod dom wpie**olić, nie wyobrażam sobie żeby kościół cieszył miche z tego że im ciapaci hajs z tacy będa zabierali

po 2 primo to po co by mieli tu przyjechać? Nie słyszałem zebyśmy dawali zasiłki jak we Francji czy Niemczech dla wielodzietnych rodzin, przyjadą klepać biede i szukać pracy? "k***a nie sądze"

Piridais

2013-03-13, 19:08
Aikenlól napisał/a:



Obrazek


po 1 primo to za bardzo Chrześcijańska jest Polska żeby ludzie dali sobie Allaha pod dom wpie**olić, nie wyobrażam sobie żeby kościół cieszył miche z tego że im ciapaci hajs z tacy będa zabierali

po 2 primo to po co by mieli tu przyjechać? Nie słyszałem zebyśmy dawali zasiłki jak we Francji czy Niemczech dla wielodzietnych rodzin, przyjadą klepać biede i szukać pracy? "k***a nie sądze"



:facepalm:

Masz 29 lat a rozum szczuplutki.

Zacznijcie chłopy myśleć bo faktycznie szybko będziemy dzielić łoże z ciapatymi.

Bez odbioru.

m8

2013-03-13, 19:21
Piridais, to może rozwiń myśl, bo jebnąłeś ogólnikiem, z którego nic nie wynika, aby tylko gościowi dosrać.

Akurat co do jego wypowiedzi, to nie zgadzam się z pierwszym punktem, bo choć kościół jeszcze mocno u nas stoi, to coraz więcej ludzi kładzie laskę na religię i mieni się ateistami.

Za to drugi punkt jak najbardziej - ciapaci lezą tam, gdzie jest socjal.

gindek

2013-03-13, 19:35
muzyka to sound track z "black hawk down" u nas to sie "helikopter w ogniu" nazywalo.

Stworzone przez zimmera utwor "barra barra" :-) .

andrewerty

2013-03-13, 23:41
zapraszam ciapatych!! jak pie**olne jednemu z drugim szynka w twarz to sie odechce allachowania

fazzie

2013-03-14, 02:22
wyp*zdson napisał/a:

Jaki rasizm? O czym Wy mówicie? ZABEZPIECZENIE GRANIC ? Czy Wy jesteście normalni? Mam wrażenie, że albo większość z Was siedzi w gimnazjum i patrzy na rzeczywistość przez pryzmat dresiarzy szkolnych albo żyjecie na jakiejś zapadłej wsi i patrzycie przez pryzmat Heńka i Staśka z siekierami, co z siekierami co niedzielę pod sklepem krzyczą POLSKA DLA POLAKÓW! Zapraszam Was do wyjścia na ulicę / odwiedzenia dużego miasta, dobrym przykładem jest Warszawa i wtedy się wypowiadajcie na temat "rasizmu w Polsce".



a pie**olisz, rasizm w Warszawie ma sie dobrze, co chwile mozna usłyszeć jak ktos z mniejszosci narodowych dostaje po mordzie, a antifa przy każdej mozliwej okazji zalicza wpie**ol, jest dobrze i stabilnie.

kokroucz

2013-03-14, 13:53
wronaldo napisał/a:

wysłać ich do obozu wczasowego w Oświęcimiu...


ogarnij się człowieku, masz 23 lata, ty będziesz kieyś mężczyzną i głową rodziny?
reszta pajaców wystawiających mu piwa tez niech sie zastanowi

co do problemu, pomysł z nie jedzeniem ich szajsowatych kebabów wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, a przynajmniej nie jedzenie u nich

malybzyk

2013-03-14, 22:33
cala prawda o filmiku ktory zostal wrzucony

PaniMajor

2013-03-16, 15:01
Idzie wojna, idzie woja, idzie krwawa rzeź ....