18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapata Przyszłość

paszczak1987 • 2013-03-13, 00:28
Ostatnio strasznie dużo na sadolu materiałów z ciapatymi akbarami, jak zwał tak zwał. Bywam tu codziennie, nigdy nic nie dodawałem bo nie czułem takiej potrzeby... ale ku*** statystyki mówią same za siebie.




[video]
[/video]


Pierwszy i ostatni post - w poważaniu mam czy dostanie piwa. Raczej coś dla ciut starszych Sadoli, bo tych z pokolenia JP Popka raczej mało obchodzi co będzie za 20lat... jak przyjdzie im pucować lampę alladyna...

wronaldo

2013-03-13, 00:37
wysłać ich do obozu wczasowego w Oświęcimiu...

Pawlito

2013-03-13, 01:17
kupujcie i jedzcie dalej u nich kebaby






(to gówno jest już w każdym średnim mieście, dając im utrzymanie - póki socjal u nas mały - ich tez mało więc muszą pracować w tych swoich fastfoodach) - od budki z kebabem typu fastfood zaczyna się ich ekspansja - potem zaczną łazić nocą rządzić typu muslim patrol, jak już w dzień poczują się pewnie - meczety będą stawiać - gdzies w między czasie będzie BUM i chwile potek ich Allach Ak-bar czy jakoś tak - kozojebcy ...
jak się u was Kebab pojawi proponuje ich wyp.... im krzyżyk na drogę :dead: albo bekonem w nich :)
:swinia:

Jad Kiełbasiany

2013-03-13, 02:57
Hm, aby pozbyć się tegoż ustrojstwa, można zbudować pułapki na ciapatych... Coś a la pułapki na myszy, z tym że zamiast sera, umieściłoby się wypchaną kozę. To może zadziałać! Gdy ciapek będzie chciał podejść od tyłu ofiarę, naciśnie wówczas nieświadomie na zapadkę oraz uruchomi tym samym mechanizm, który sprawi, że w głowe przywali mu kilkunastokilogramowa metalowa ramka, a w skutek uderzenia jego czaszka i narządy wewnętrzne zostaną pięknie zmiażdżone. Nie umrze od razu. Będzie miał chwilę dla siebie na krótki rozrachunek sumienia i na dojście do wniosku, że jego żywot był pozbawiony sensu, bo w prawdzie był w stanie poswięcić go dla chwili przyjemności z kozą, której nigdy nie miał okazji lepiej poznać. Achhh, piękna wizja.


Ma ktoś namiary na dobrego stolarza i spawacza?

JohnDeliver

2013-03-13, 04:01
Znalazł się tyran na żydów, znajdzie się i na ciapatych. prędzej czy później.

Spartan78 Kce

2013-03-13, 08:36
To juz było takie i z polskim lektorem.

Irenvelle

2013-03-13, 08:38
Szkoda ze jak wkoncu poczules potrzebe dodania czegos, to wrzucasz cos co bylo i to raptem 2-3 dni temu

stankry

2013-03-13, 08:39
ma ktoś ten materiał z tłumaczeniem? Ojcu bym przesłał - cięty jest na kolorowych :D

kurczasty

2013-03-13, 08:41
Powiem szczerze, mnie tam cieszy, że Francja zostanie republika islamska.

Kurcze nie raz zachodnie kraje nas zawiodły, a muzułmanie.

Jak uczy nas historia raz dostaną wpie**ol i szanują nas tak jak powinni.

Przypomnę tylko:
Rozbiory- Austria (kraj chrześcijański), Prusy (kraj chrześcijański), Rosja (kraj chrześcijański)
Kraj który nie uznał rozbiorów - Turcja.

Nie wpuszczać ich do nas, nie wk***iąc ich bezsenswonymi wojnami jak irak czy afganistan i będzie naprawdę spoko.

michael90

2013-03-13, 08:42
Może i słabo z naszym przyrostem naturalnym, ale na szczęście rasizm u nas w kraju nadal ma się bardzo dobrze ;)

AmorPatriae

2013-03-13, 08:44
Dopóki nie zrobimy porządku z tym burdelem zwanym III Rzeczpospolitą to nie ma co nawet marzyć o zabezpieczeniu granic przed ciapatymi.

rucek

2013-03-13, 08:49
Dlatego musimy eliminowac wszelakiego typu i rodzaju odmiennosci rasowe. Zakład przetwórczy w oświecimiu juz stoi gotowy do użycia.

Krak

2013-03-13, 08:51
[quote="paszczak1987"... jak przyjdzie im pucować lampę alladyna...[/size][/quote]

Piękna sentencja..

wypizdson

2013-03-13, 08:59
Jaki rasizm? O czym Wy mówicie? ZABEZPIECZENIE GRANIC ? Czy Wy jesteście normalni? Mam wrażenie, że albo większość z Was siedzi w gimnazjum i patrzy na rzeczywistość przez pryzmat dresiarzy szkolnych albo żyjecie na jakiejś zapadłej wsi i patrzycie przez pryzmat Heńka i Staśka z siekierami, co z siekierami co niedzielę pod sklepem krzyczą POLSKA DLA POLAKÓW! Zapraszam Was do wyjścia na ulicę / odwiedzenia dużego miasta, dobrym przykładem jest Warszawa i wtedy się wypowiadajcie na temat "rasizmu w Polsce".

Jeżeli wierzyć tym wszystkim filmikom, statystykom i teoriom, to już koniec. Jedyne co pozostało, to wierzyć, że Ci na górze wiedzą co robią i będą próbować uspołecznić muzułmanów.

I skończcie porównania muzułmanów z żydami, bo to błąd. Żydów nie było tylu ilu obecnie jest szmatogłowych.

A tak, poza tym, to wygląda na to, że sami na siebie ściągnęliśmy zagładę. Promowany jest styl życia z 1 dzieckiem albo w ogóle bez dzieci, bo to teraz niemodne i utrudnia życie.

Na wojnę nie macie co liczyć, na holokaust v2 też nie. Globalna wojna przyniesie więcej strat niż zysków, siła rażenia obecnego arsenału jest zbyt duża - no pomyślcie, na logikę, macie armię 100,000 żolnierzy; 2,000 czołgów; 500 samolotów; 1,000 sztuk artylerii czy czego tam chcecie. Wysyłacie to na kraj sąsiedni i co ? Obustronna zagłada. Kraje byłyby zniszczone, miasta zrównane z ziemią, bo jedna bombka wyjebie pół dzielnicy w Warszawie.

Jeszcze raz, to koniec, albo zaczniemy się rozmnażać jak króliki, albo to koniec. A szczekanie hasłami POLSKA BĘDZIE TAKA JAKA BYŁA! TYLKO DLA POLAKÓW! WON Z CIAPATYMI! to czcze marzenia.

skillet84

2013-03-13, 09:06
Według mnie muzułmanie są rakiem naszej cywilizacji, nic nie wnoszą do społeczeństwa, kultury. Widzieliście,żeby ciapaty wymyślił jakąś technologię/robił coś społecznie/ miał w ogóle jakieś ważne stanowisko w europie? Jedyne co rozwijają to bezmózgą przemoc i ślepą miłość do swojego srallaha dla, którego gotowi są oddać swoje lub najlepiej czyjeś życie. Zero tolerancji dla allahów, nie mam nic do osobników, którzy potrafią się przystosować do naszego społeczeństwa i kultury. Jednak Ci,którzy chcą przystosować nas do siebie będąc u nas w EUROPIE to wypie**alać z powrotem do j***nia kóz w jaskiniach.