18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapata Przyszłość

paszczak1987 • 2013-03-13, 00:28
Ostatnio strasznie dużo na sadolu materiałów z ciapatymi akbarami, jak zwał tak zwał. Bywam tu codziennie, nigdy nic nie dodawałem bo nie czułem takiej potrzeby... ale ku*** statystyki mówią same za siebie.




[video]
[/video]


Pierwszy i ostatni post - w poważaniu mam czy dostanie piwa. Raczej coś dla ciut starszych Sadoli, bo tych z pokolenia JP Popka raczej mało obchodzi co będzie za 20lat... jak przyjdzie im pucować lampę alladyna...

yogibp

2013-03-13, 13:00
To że u nas nie ma aż takiej fali muzułmańskich przybyszy - wina Tuska

wypizdson

2013-03-13, 13:01
@up

Socjal srocjal, powtórzę to jeszcze raz. NIE O ZASIŁKI TU CHODZI.

Dlaczego Polacy wyjeżdżają? Z powodu wyższego zasiłku za zachodnią granicą? Nie, z powodu pracy, u nas płacą jakby w ryj dać, a że my honorowy naród, wyjeżdżamy mając wyj***ne na wszystko. Oni robią to samo co MY, wyjeżdżają w poszukiwaniu lepszego bytu.

Problemem jest to (o ile to w ogóle problem), że muzułmanie płodzą więcej dzieci niż Europejczycy. Część z nich wyrośnie na jakiś poj***nych ekstremistów - i TO jest dopiero problem.

Osobiście, mam to w dupie czy muzułmanie będą stanowić 80% populacji CAŁEJ Europy czy nie, o ile moja kobieta nie zostanie oblana kwasem za to, że założyła bluzkę na ramiączka zamiast worka po kartoflach albo dopóki nie zaczną ścinać głów moim sąsiadom za to, że poszli do kościoła w niedzielę.

Jedynym sensownym wyjściem z całej tej sytuacji, nie jest wojna, obozy zagłady czy ślepa nadzieja w to, że POLACY TO RASIŚCI (bzdura) i nie dopuszczą tu ludzi o ciemniejszej karnacji, a praca nad uspołecznieniem szmatogłowych akbarów. Tyle w tym temacie, ekstremiści i hasła takie jak Wy tu rzucacie na nic się nie zdadzą. Macie demokrację? To zróbcie z niej użytek, zacznijcie głośno mówić o tym co Was boli, czego się boicie i zacznijcie pracować nad rozwiązaniami tych problemów w "cywilizowany" sposób.

bavarian

2013-03-13, 13:19
No ale to już za późno, człowiek idzie jak człowiek do Silesi, a tu 6 chinoli i 14 ciapatych.

Td0bT

2013-03-13, 13:22
Przez tych cwe*i i cyganów zostałem rasistą i dobrze mi z tym póki to całe kurestwo nie zostanie zutylizowane w p*zdu :)

baxter

2013-03-13, 13:52
@wyp*zdson ależ jest sprzeciw ludzi, widziałem filmiki z uk czy francji gdzie ludzie sprzeciwiają się kozojebcom (oczywiście automatycznie nazwani po tym faszystami, rasistami itd.), sęk w tym że w tej demokracji gadać sobie można ale i tak nic z tego nie wynika - niektórych akbarów pewnie można by było uspołecznić by żyli w kulturze europejskiej a nie pustynnej - z całego ogółu 10% może 20% maks. Reszty po prostu nie ma szans, oni mają swoją mentalność - są na poziomie średniowiecza z dodatkiem obecnych technologii - zgroza! przeciez przyjechali takie odpowiedniki mocherów z tych pustyń parenaście lat temu - w głowie jak na zacietrzewionych baranów przystało mieli tylko słowa jakiegoś innego debila co głosił "prawdy" na szczycie komina w tym drąc ryja no i tak dalej - dziwie się bardzo władzom jak te brudy wychodzą na ulice, drą ryja że chcą zniszczyć kraj który ich żywi - w normalnych warunkach takie osoby powinny być już dawno zgarnięte za propagowanie groźnych ideologii - i to powinno być powszechne, wtedy akbary by zrozumieli że ch*ja zdziałają i daliby se spokój - a tak to coraz więcej będzie takich marszów, będzie się to coraz bardziej rozrastać we wszystkich kierunkach do tego stopnia że powstanie coś znacznie większego niz muslim patrol - ale ja tu dostrzegam drugie dno całej tej sytuacji - może władzom to na rękę ? tylko nie wiem czy zdają sobie sprawę jaki dół pod sobą kopią - robić coraz większe zamieszanie w kraju do tego stopnia że prędzej czy później wyjdzie wojsko by uratować europejskie wartości przed szmaciarzami - i co mamy ? państwo policyjne + piękne podzielenie społeczne

cerastes

2013-03-13, 13:57
Ivanow napisał/a:

Ja bym się za bardzo nie przejmował. Arabi egzystują w krajach takich jak Szwecja, Niemcy, Francja przez socjal. Budki z kebabami to prowadzi 20% tych którzy maja łeb na karku, a pozostałe 80 % żyje z zasiłków. jak im to obetną to albo będą przymierać głodem albo wrócą na pustynie bo arabus nie uczy się języka. nie ma doświadczania zawodowego. Jak obetną zasiłki i ta banda ruszy w poszukiwaniu roboty to będą zamiatać ulice za 2 euro dziennie. Ja się nie obawiam ze mój wnuk będzie pucował lampy alladynowi na światłach :) w najgorszym razie zawala nam rynek prac podstawowych i uważam ze tu jest problem.


Pozdrawiam



co za głupoty piszesz, nie zdajesz sobie sprawy z tego że to inna kultura.. oni dostosują sobie prawo pod siebie i to w całkowity demokratyczny sposób, jako większość..

No i co im cwaniaczku twój wnuk zrobi? jak zmieni się prawo tak że tylko Islam i jego wyznawcy mają prawa socjalne? zaczną przeżerać dorobek państwa, aż doprowadzą do zapaści gospodarczej.. wyślesz do nich wojsko? odwołasz się do logiki?

Popatrz na państwa gdzie żyją ciapate, to w większości kraje totalitarne, gdzie władca ludności ma wszystko, a reszta robi na niego i żyje w nędzy. Jak by tam mieli dobrze to by nie sp***alali do Europy.

Niestety Europą zaczęli rządzić Lewicowcy.. I preferują pojęcie Piss&Love .. a warto sobie odświeżyć historię i poczytać jaka wojownicza była kiedyś Europa..
i co się stało?? zatraciliśmy chęć dominacji nad światem, choć dzięki technice wyprzedziliśmy całą resztę.. przestraszyliśmy się własnej tożsamości i oddaliśmy pałeczkę obce ręce..

będzie z tego jeden wielki PYTOZAUR !!
w każdym razie czekam na rozpatrzenie mojego stażu naukowego w Australii i papa..
Polski tak szybko nie wchłonie Islam bo tu bieda, ale za to jak upadnie mentalnie Europa to Rosja sobie zagrani te ziemi, bo czerwoni nigdy nie stracili cechy imperializmu..



a co do tendencji wskaźnika urodzeń.
w Europie tendencja jest tak niska z powodu tego iż trudno jest wychować 10 dzieci tak aby każde wyrosło na wartościowego człowieka. Popatrzcie ile kosztuje utrzymanie jednego dziecka które kończy dobre studia.. to są niebagatelne kwoty.. A później jakakolwiek pomoc na starcie w dorosłe życie.. Bogaci rodzice mogą zapewnić pomoc i tym samym ich pociechy rozwijają się dużo szybciej bo nie muszą się już dorabiać..
W islamie jest inaczej.. oni narobią stado dzieci i nie interesują się ich wykształceniem. to wynika z ich kultury i mentaloności, doskonale widać to w wielodzietnych rodzinach muzułmanskich w Niemczech..
kobniec bo szkoda mi czasu na tego sadistica.. I tak większość społeczeństwa to debile które myśla tylko o własnej dupie, a nie narodu jako ogółu. Polska umrze i wy z nią, jedyna opcja to powrót do korzeni nacjonalizmu.. to dzięki takim poglądom odzyskaliśmy niepodległość 1918 jako IIRP..

Td0bT

2013-03-13, 14:55
cerastes napisał/a:



co za głupoty piszesz, nie zdajesz sobie sprawy z tego że to inna kultura.. oni dostosują sobie prawo pod siebie i to w całkowity demokratyczny sposób, jako większość..

No i co im cwaniaczku twój wnuk zrobi? jak zmieni się prawo tak że tylko Islam i jego wyznawcy mają prawa socjalne? zaczną przeżerać dorobek państwa, aż doprowadzą do zapaści gospodarczej.. wyślesz do nich wojsko? odwołasz się do logiki?

Popatrz na państwa gdzie żyją ciapate, to w większości kraje totalitarne, gdzie władca ludności ma wszystko, a reszta robi na niego i żyje w nędzy. Jak by tam mieli dobrze to by nie sp***alali do Europy.

Niestety Europą zaczęli rządzić Lewicowcy.. I preferują pojęcie Piss&Love .. a warto sobie odświeżyć historię i poczytać jaka wojownicza była kiedyś Europa..
i co się stało?? zatraciliśmy chęć dominacji nad światem, choć dzięki technice wyprzedziliśmy całą resztę.. przestraszyliśmy się własnej tożsamości i oddaliśmy pałeczkę obce ręce..

będzie z tego jeden wielki PYTOZAUR !!
w każdym razie czekam na rozpatrzenie mojego stażu naukowego w Australii i papa..
Polski tak szybko nie wchłonie Islam bo tu bieda, ale za to jak upadnie mentalnie Europa to Rosja sobie zagrani te ziemi, bo czerwoni nigdy nie stracili cechy imperializmu..



a co do tendencji wskaźnika urodzeń.
w Europie tendencja jest tak niska z powodu tego iż trudno jest wychować 10 dzieci tak aby każde wyrosło na wartościowego człowieka. Popatrzcie ile kosztuje utrzymanie jednego dziecka które kończy dobre studia.. to są niebagatelne kwoty.. A później jakakolwiek pomoc na starcie w dorosłe życie.. Bogaci rodzice mogą zapewnić pomoc i tym samym ich pociechy rozwijają się dużo szybciej bo nie muszą się już dorabiać..
W islamie jest inaczej.. oni narobią stado dzieci i nie interesują się ich wykształceniem. to wynika z ich kultury i mentaloności, doskonale widać to w wielodzietnych rodzinach muzułmanskich w Niemczech..
kobniec bo szkoda mi czasu na tego sadistica.. I tak większość społeczeństwa to debile które myśla tylko o własnej dupie, a nie narodu jako ogółu. Polska umrze i wy z nią, jedyna opcja to powrót do korzeni nacjonalizmu.. to dzięki takim poglądom odzyskaliśmy niepodległość 1918 jako IIRP..




Popieram w 100%, ale problem leży w tym, że siedząc przed kompem i pisząc o tym nic w tym kierunku nie robimy. Odnoszę wrażenie, że dzisiejsze społeczeństwo ma tylko dużo do powiedzenia ale z wszelakimi działaniami już ciężko. Rzecz jasna sprawa nie tyczy się tylko Polski ale całej Europy i nawet nam jako ogółowi ciężko byłoby przekonać rządy i ludność innych państw do podobnych działań. Jednak jest szansa, że poszliby za naszym przykładem :) . Mianowicie mam na myśli całkowite zamknięcie granic dla kozojebców, żeby więcej ich się nie zjeżdżało, a następnie jak za wojny wysiedlanie ich do rodzimego państwa, a razie sprzeciwu pałą lub kulą w łeb. Oczywiście to byłyby koszta które w dobie kryzysu by raczej nie przeszły ;/ więc wracamy do punktu wyjścia...
Kolejnym problemem jest to, że społeczeństwo nie jest jeszcze świadome problemu i 85% zapewne nie wie o nim. Możemy obudzić się z reką w nocniku lub wziąć się za propagandę takich treści.

john_doe_2222

2013-03-13, 15:16
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

Dopóki nie zrobimy porządku z tym burdelem zwanym III Rzeczpospolitą to nie ma co nawet marzyć o zabezpieczeniu granic przed ciapatymi.



Porządek z PRL-2 trzeba swoją drogą zrobić, ale inwazji ciapatych raczej bym się nie spodziewał. Nie będą szturmować kraju, w którym poziom świadczeń socjalnych w porównaniu do krajów zachodnich ma się nijak.

bimbastah

2013-03-13, 15:19
Ten filmik pojawił się już tutaj któryś raz ale w sumie to dobrze :-P
Dla przypomnienia jego autorem jest Peter Turkson - Kardynał pochodzący z Ghany (czarny - jeżeli ktoś ma problemy z geografią :lol: )

Swoją drogą warto przypomnieć temat Czeczenii... wszyscy psioczyli na Ruskich dlaczego kompletnie rozpie**olili w pył tą "autonomię" a moim zdaniem postąpili DOSKONALE oni się w tańcu nie pie**olą,za zamachy rozk***ili w p*zdu cały ten muslimski k***idołek,a ich stolica była uważana za najbardziej zniszczone miasto świata. PROPSY!

wypizdson

2013-03-13, 15:41
Czeka nas los Egipcjan - nie wiem czy wiecie, ale "prawdziwych Egipcjan" juz dlugo na tym swiecie nie ma. Zyja tylko szmatoglowe akbary. Chcialbym zobaczyc Europe za 200 lat, ani jednego bialego czlowieka, wszystko ciemnoskorzy Ahmedzi. :D

korinogaro

2013-03-13, 16:16
Chyba zacznę chodzić na strzelnicę i starać się o pozwolenie na broń...

Aikenlól

2013-03-13, 16:46
temat super, smiesznie super, dlugie teksty super, nie będe nic dodawał od siebię dalszych komentarzy cisnacych ciapatych bo pewnie temat ostro wyciśnięty, ALE chciałbym dodać tylko, jak jest ta mapa ze światłami w 2:32 ~
po zachodniej stronie nak***ia jak przy elektrowni a na Polszy się zatrzymuje :amused:

wojciechp1

2013-03-13, 17:23
I znowu Polska jak w XVII stanie się przedmurzem chrześcijaństwa !!
Tylko żeby było komu walczyć wtedy bo jak dziś patrze na nasz kwiat młodzieży to pożal się Boże - taki ciapaty tupnie a ten ucieknie aż mu zerówki spadną a o płot rozedrze sobie rurki !!

Ne...........es

2013-03-13, 17:57
o widze ze juz ludzie nie maja co robic. odpie**ala im wiec sie przypie**alaja do innej religii ;d

Piridais

2013-03-13, 18:08
michael90 napisał/a:

Może i słabo z naszym przyrostem naturalnym, ale na szczęście rasizm u nas w kraju nadal ma się bardzo dobrze ;)



pie**olenie po ch*ju, a reszta wystawi piwo by czuć się spokojniej.

Zaraz się u nas zalęgną i gówno zrobisz, przyłożą ci spluwę do głowy, zastrzelą, a córkę na chłostę.

Były tematy że już się u nas lęgną, i są to potwierdzone dane, filozofia unii jest taka że przyrost naturalny najlepiej jest zalepić ciapatymi, i uwaga wielcy sadolowi filozofowie:

tak się stanie

Jak temu zaradzić? Już wyjaśniam:

-Rząd Prawicowy
-Nowa udoskonalona ustawa o dofinansowaniu rodzinnym
-Przejście na system firm państwowych ze stabilnym antykorupcyjnym rządem

Wam jedynie pozostanie r*chać na potęgę koleżanki z klatki obok.

Mam nadzieję że ktoś przeczyta i zrozumie, a nie oprze się na ciepłych internetowych słowach jakiegoś patałacha.

Pozdrawiam