18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Chodzenie po Antarktydzie

BoNgO_BoNgO • 2012-09-11, 01:01
Janusz Korwin-Mikke u Tomasza Lisa (10.09.2012) :mrgreen:

"Dla mnie człowiek, który nie ma nóg się świetnie nadaje do chodzenia po Antarktydzie, bo mu nogi nie odmarzną."

Mi...........an

2012-09-11, 01:10
Zapewne niezbyt wielu zrozumie. :-/

FoxBlade

2012-09-11, 01:11
Dla mnie człowiek bez mózgu świetnie się nadaje do rządzu, bo tam nie trzeba go używać.

Czesiek181

2012-09-11, 01:18
Nie ma to jak zbitek zdań wyrwanych z kontekstu i wklejony w serwisach plotkarskich. Wszyscy wszędzie wklejają te same fragmenty. Nikt nigdzie nie wklei np. tego: "To, oczywiście, nie jest zarzut w stosunku do para-sportowców. Oni są tylko pionkami w tej rozgrywce. Oni chcą walczyć na arenie – i pokazywać innym inwalidom, że kalectwo można w dużym stopniu przezwyciężyć. I wszyscy inwalidzi powinni te zawody oglądać!! Natomiast od lat piszę, że ludzie pełni dobrej woli – jak p.Martenka właśnie – po prostu nie mają pojęcia, o czym piszą. Nie mają – bo w życiu nie widzieli para-olimpiady, która jest zaprzeczeniem reguł olimpijskich. Dlaczego para-olimpiada jest – jako wydarzenie sportowe – nonsensem? Dlatego, że premiuje cechę będącą przeciwwskazaniem do uprawiania sportu: kalectwo. I tu rodzą się podstawowe paradoksy. Jeśli zrobimy zawody w skoku wzwyż dla liliputów, to mierzący 140 cm karzełek może ustanowić rekord świata skacząc 130 cm. Jednak jest to wysokość niedostępna dla liliputów mierzących 90 cm... Podobnie w pływaniu: zawodnik pozbawiony lewej nogi nie ma szans z zawodnikiem pozbawionym tylko łydki – a ten z zawodnikiem pozbawionym stopy, a ten z zawodnikiem pozbawionym połowy stopy!! W sporcie zawodnicy walczą (pomijając kategorie młodzików, juniorów, kobiet czy oldboyów) jako jedna kategoria: pełnosprawni. Natomiast niepełnosprawni nie stanowią jednej kategorii.Każde kalectwo jest inne. By temu zaradzić ustala się skomplikowane „przeliczniki”.Podobnie jak na rajdach samochodowych – tylko tam jest to obiektywne (pojemność silnika mierzy się w centymetrach) – a tu...Tu o zdobyciu medalu w niewielkim tylko stopniu decyduje wynik: w znacznie większym ten, kto ustanowił przelicznik..." Jest to cytat z tego samego artykułu, który w całości można przeczytać tutaj: jkm.nowyekran.pl/post/73028,para-olimpiada-czyli-paranoja

Taki komentarz na temat co powiedział JKM( Komentarz NIE JEST Mój)

Mi...........an

2012-09-11, 01:36
Cytat:

Taki komentarz na temat co powiedział JKM( Komentarz NIE JEST Mój)



To po ch*ja wklejasz tu cudze zdanie. Widzę zajebiście kreatywny jesteś :mrgreen:

Czesiek181

2012-09-11, 01:41
@up wrzucam bo wszyscy robią nagonkę na Korwina.

Mi...........an

2012-09-11, 01:42
A robią. To prawda. Nie dziwię sie temu, bo nie lubi się ludzi, którzy bezczelnie mówią co myślą.

Sethemar

2012-09-11, 01:43
@up
jaka nagonka?
Przecież dobrze powiedział ;]

ProVVe

2012-09-11, 01:53
Ja tam mam zamiar na Korwina głosować... Mówi co go boli i jak jest, a nie pie**oli i kłamie z bonusowym sprzedawaniem kraju wszystkim wkoło...

Radysh

2012-09-11, 01:57
Czesiek181 Nie pie**ol. Mikke jest kawał chama i sam do tego się przyznaje. pie**oli co mu ślina na język przyniesie. Później wycofuje się z własnych wypowiedzi, rakiem. Wide artykuły na Fronda (tak czytam.) Zatem, karny ku*as należy mu się w sam ryj.
Tyle mojej wypowiedzi, ponieważ z ludźmi chorymi psychicznie oraz ich przydupasami staram się nie rozmawiać.

Lopez

2012-09-11, 02:30
I to jest k***a czarny chumor, a nie to co te cioty wstawiają!







PS: ale ogólnie to ch*j w dupe Korwin-Mikke.

Vinewood

2012-09-11, 07:27
Hehehe, wyobraźmy sobie sytuacje: Korwin Mikke przyłapany na gwałceniu czterech 10 letnich dziewczynek..

Reakcja tłumu: buuuuuu
Reakcja fana: pszynajmię zlegalizuje marihuane xD

white_rabit

2012-09-11, 07:48
Radysh napisał/a:

Czesiek181
Tyle mojej wypowiedzi, ponieważ z ludźmi chorymi psychicznie oraz ich przydupasami staram się nie rozmawiać.



czyli nie ma co z tobą wchodzić w konwersację... sam siebie podsumowałeś, szczery do bólu.

lewacke media zajebiście manipulują faktami...
tu nie chodzi o to że ktoś jest po czyjejś stronie, prawica, lewica... tu chodzi o to żeby troche pomyśleć, dojśc do jakichś sensownych wniosków, o co w naszym 'kochanym' 'państwie' w ch*j trudno... ludzie zamiast pomyśleć kierują się tym co mówi masa, emocje przekazywane przez media wpływają na postrzeganie świata i często przez to jego obraz jest wypaczony... ale co ja się będę produkował... zaraz jakiś pseudo-profesor się wypowie i mnie zjedzie.

Radysh napisał/a:

Vinewood
Hehehe, wyobraźmy sobie sytuacje: Korwin Mikke przyłapany na gwałceniu czterech 10 letnich dziewczynek..

Reakcja tłumu: buuuuuu
Reakcja fana: pszynajmię zlegalizuje marihuane xD


wyobraźcie sobie taką sytuację: Vinewood został przyłapany na gwałcie 3 chłopców, na miejscu znaleziono materiał biologiczny.

reakcja tłumu: buuuu
raekcja jego matki: to napewno nie mój synek, to nie jest jego nasienie.

Ja pie**ole... gdzie ja żyję :samoboj:

snik0

2012-09-11, 10:02
i ma racje,

magnez

2012-09-11, 10:41
buhahaha-wszyscy medialni ,,obrońcy,, uciśnionych-pie**olą jakie to maja dobre serduszka-łączą się z pusi rajot(na wygodnych kanapach przed telewizorami),wspierają niepełnosprawnych(bezsensownym pie**oleniem)-ale żeby ruszyc dupsko i cos działac to nikomu sie nie chce. za tydzień medialna ,,dobroć,, minie i znowu te obrońcy bedą mieli wyj***ne-bedzie nastepny temat do zabrania głosu w ,,słusznej sprawie,,. Brawo Korwin!!1 mówi co mysli-nie raz zajebie babola ale przynajmniej nie obiecuje gruszek na wierzbie i ch*j