18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodzenie po Antarktydzie

BoNgO_BoNgO • 2012-09-11, 01:01
Janusz Korwin-Mikke u Tomasza Lisa (10.09.2012) :mrgreen:

"Dla mnie człowiek, który nie ma nóg się świetnie nadaje do chodzenia po Antarktydzie, bo mu nogi nie odmarzną."

St...........ke

2012-09-11, 23:18
Arashel napisał/a:


To niech sobie potem dorosłe dziecko poda są sądu o odszkodowanie...
Nie ma prawa zamordować dziecka, proste.



Dlaczego, przecież idąc Twoim tokiem myślenia jest niewinne. To chyba prędzej gwałciciela powinna pozwać do sądu i zażądać odszkodowania ;) pie**olisz Pan.

Arashel napisał/a:


Nielegalna aborcja i wymuszone poronienie = morderstwo = kara śmierci dla matki i "lekarza".
Na wyjazdy z kraju nikt nie może zabronić. Co nie znaczy że jeśli Niemcy mają prawo do gazowania żydów to my też mamy je wprowadzić żeby nasi nie musieli jeździć tam gazować...



Nielegalną aborcję może i byś udowodnił, a jak wymuszone poronienie? Skąd wiesz czy upadła przez przypadek, czy specjalnie? Znów pie**olisz Pan ;)

Arashel napisał/a:


pie**olisz głupoty jak mało kto...
Nie ma żądnych logicznych korzyści wynikających z tego że jedna małpa pacha drugiej w dupę wacka. Ktoś cię brutalnie oszukał.
A zwierzęta także mają mózgi a te starsze ewolucyjnie lub insekty ośrodki nerwowe, więc u nich defekty też mogą się zdarzać.



Znowu pie**olisz, znajdź i poczytaj sobie o tym, bo jak na razie to jedyny defekt mózgu widzę u homofobów ;) no i kolejna rzecz, która utwierdza Twoją osobę, jako homofoba, to równanie homoseksualista=gej, a pewnie się bawisz na widok lesbijek i nie przeszkadzają Tobie ;)

Shatter

2012-09-12, 01:01
Uwaga.Podobno to ten utwór zainspirował JKMa do wyznania poglądów.Istotnym jest fakt że na wykopie jest wielu fanów Jonasza Krovina-Micgiego.
"Wykop - pełnosprawne elektro"

Ork.Fajny

2012-09-12, 08:15
SteelMike napisał/a:

Dlaczego, przecież idąc Twoim tokiem myślenia jest niewinne. To chyba prędzej gwałciciela powinna pozwać do sądu i zażądać odszkodowania ;) pie**olisz Pan.


Nie stwierdziłem że jej się należy ani że wygra. Po prostu wyszedłem na przeciw twojej skurywyńskiej i chorej chęci aborcji i uważania dziecka za karę i rzecz zbędną ale bez pozwalania na mord.

SteelMike napisał/a:

Nielegalną aborcję może i byś udowodnił, a jak wymuszone poronienie? Skąd wiesz czy upadła przez przypadek, czy specjalnie? Znów pie**olisz Pan ;)


Nikt nigdy poza sprawcą nie może być w 100% pewny niczego. Dlatego w dziwnych przypadkach jakiś dziwny i upierdliwy prokurator może zechcieć zacząć proces.
Powtarzam, z terrorystami w stylu "jak nie zrobicie aborcji to zrobimy wymuszone poronienia" się nie dysktuje, do nich się strzela.

SteelMike napisał/a:

Znowu pie**olisz, znajdź i poczytaj sobie o tym, bo jak na razie to jedyny defekt mózgu widzę u homofobów ;)


Gdzie są miszczu te przykłady korzyści? Podaj je a nie rzucaj się do mnie. Ja ci podałem racjonalne, logiczne wyjaśnienie tego problemu, skoro wiesz że jest inaczej to proszę byś podał jakieś przykłady.

SteelMike napisał/a:

no i kolejna rzecz, która utwierdza Twoją osobę, jako homofoba, to równanie homoseksualista=gej, a pewnie się bawisz na widok lesbijek i nie przeszkadzają Tobie ;)


Zajebista teoria. Tylko nie pomyślałeś nad tym że do postu gej-gen pasował mi lepiej niż lesbo-gen/lesbogejo-gen/homo-gen tylko i wyłącznie z powodu że najfajniej wygląda.
Poza tym. Dwie lesby się liżące to dla faceta sygnał dwóch chętnych na raz kobitek, lesba czy nie, mózg ignoruje ten fakt i pompuje w nas energię do gotowości bojowej.

Jack Daniel's

2012-09-12, 10:48
A dla mnie JKM, to zwykły ch*j, cham i prostak. Konserwatywny liberalista nie miałby takich poglądów jak on, bo ten nurt polityczny na czym innym polega. Facet po prostu ośmiesza większość konserwatywnych liberałów na świecie Nie wiem, czym facet ma skrzywione życie, że tak wyjeżdża na niepełnosprawnych. Owszem, ludzie mają uchybienia, ale każdego z nas może to spotkać (czego prawie nikomu nie życzę, bo potem będą się z Waszej ułomności na sadisticu nabijać).
Życzę mu, żeby sobie debil złamał kręgosłup i przerwał rdzeń kręgowy w odcinku lędźwiowym, bo zasługuje, żeby zapie**alać na wózeczku... Może mu zrobią turniej w brydża, dla ułomnych, albo rzut muchą do celu.
Krzysiu Cegielski miał rację, w programie Lisa. Tak naprawdę nie ma ludzi niepełnosprawnych, są tylko nie zaradni. Bo wiem, że niepełnosprawny jest w stanie o wiele więcej zrobić, niż pełnosprawny człowiek, tylko nie zawsze mu się chce, bo liczy na pomoc, skoro taki słaby i biedny.

Może to drugie nazwisko, co ma po mężu, mu nie służy...

Ork.Fajny

2012-09-12, 12:05
Jack Daniel's napisał/a:

Krzysiu Cegielski miał rację, w programie Lisa. Tak naprawdę nie ma ludzi niepełnosprawnych, są tylko nie zaradni.


Ten debil Krzysiu to tylko jechał na emocjach a jego argumentami było mówienie że JKM nie ma argumentów.
I nie pie**ol o byciu "sprawnym inaczej".
Czy taki Stephen Hawking próbuje się wpie**alać i krzyczeć "ja kcę biec na 1000mterufff w sponsorwanej pszes karzdego podatnika "paraolimpiadzie"!!!! <3"? Nie... Zajmuje się on czymś w czym mu jego kalectwo nie przeszkadza oraz może osiągnąć wiele w tej dziedzinie i mieć z czego wyżyć. To samo z resztą.
Co to za sport/olimpiada gdzie zawody wygra nie tej co skoczył najdalej tylko ten któremu lekarze zostawili 10cm kikuta więcej?
To nie sport. To tylko bliżej nieokreślona rozrywka której, nie oszukujmy się, chęć oglądania nie bierze się z podziwu dla niepełnosprawnych tylko z ciekawości np. jak sobie tych 10 typa bez jednej nogi poradzi z biegiem na X metrów. To sadistic, nie ukrywajmy k***a takich rzeczy.
I jeszcze jedno. "Nie zaradny"? Nie wiem czy wiesz ale w życiu jak jesteś c**a w nauce to wylatujesz ze studiów, jak jesteś c**a w harowaniu to wylatujesz z danej roboty. W pełni sprawni nie zaradni ludzie też mają źle, więc nie wiem o co ten krzyk.

I dlaczego mówisz by coś mu się stało? Przecież sam napisałeś wcześniej że ci ludzie są dalej tak samo sprawi tylko "troszkę mniej zaradni". Wychodzi na to że życzysz mu aby jego stan uległ nieznaczącej zmianie stanu "zaradności" albo jednak znasz prawdę obiektywną i wiesz że to jednak ma wielkie znaczenie czy można chodzić, czy ma się jedną nogę czy dwie a mimo to siejesz obłudę jakoby było inaczej.

lapps

2012-09-16, 22:11
Cytat:


Typowy homofob z Ciebie. Zoofilia jest zakazana prawnie, ingeruje w wolność innej istoty żywej. Homoseksualizm nie jest zakazany prawnie, nie ingeruje w wolność drugiej osoby, więc czemu by nie zezwolić na związki partnerskie? To tylko ułatwi wszelkie kwestie prawne. Do tego homoseksualizm to nie jest choroba, natomiast homofobia, na którą cierpisz, to choroba, więc idź i się lecz


i
Cytat:

Człowiek to zwierzę, to jest fakt. Poczytałbyś o zwierzętach, to większość gatunków uprawia seks homoseksualny, z różnych przyczyn, ale głównie dla uzyskania jakiś korzyści dla stada itp. Człowiek mimo iż jest rozumną istotą i doskonalszą (?) od zwierząt posiada jednak pierwotne instynkty, stąd pewnie osoby homoseksualne.



to, ze zoofilia jest zakazana prawnie o niczym nie swiadczy, bo homoseksualizm tez moznaby zakazac prawnie i na odwrot. zwierzeta tez uprawiaja seks pomiedzy gatunkami, wiec zoofilie tez mozna wytlumaczyc pierwotnymi instynktami. dodatkowo czasem np pies ze swoim panem/pania jest na tyle blisko, ze lize mu twarz, spi z nim normalnie w lozku itd, a w czasie okresu godowego wykazuje zainteresowanie, wiec w takim wypadku jest to obustronna inicjatywa i nikt nie jest poszkodowany.
jesli homoseksualizm nie jest choroba to na pewno jest uposledzeniem, bo kazda istota od poczatku ma zapisany instynkt przedluzania gatunku(przedstawiciele niektorych ras poswiecaja zycie w celu splodzenia potomstwa), ale w wyniku poj***nego wychowania niektorym ludziom odpie**ala z biegiem czasu i sie to konczy homoseksualizmem. moze podswiadomie probuja zwrocic na siebie uwage, albo szukaja wymowki czemu im w zyciu nie wychodzi(bo sa inni, a ludzie tego nie toleruja), albo jeszcze co innego. o ile biseksualizm mozna jakos wytlumaczyc to homoseksualizm jest stricte popie**olony. i te "lesbijki" ktore masz na mysli to nie sa lesbijki tylko bi, a lesbijki sa najczesciej brzydkie i zakompleksione.

dziecko z gwaltu zawsze mozna oddac do domu dziecka, sa rodziny bezplodne(o czym sam napisales), ktore chetnie sie tym dzieckiem zaopiekuja. a aborcja i homoseksualizm dlatego sa niepozadane, bo hamuja przyrost naturalny, ktory i tak mamy ujemny, dodatkowo spory wspolczynnik emigracji i starzejace sie spolecznestwo. dla ludzi ktorzy potrzebuja multikulturalnej europy jest to w porzadku, ale dla polaka nie bardzo.
a kara smierci to chyba miala byc dla seryjnych bez szans na resocjalizacje.


reszty mi sie nie chce komentowac tylko w skrocie napisze:
prywatne ubezpieczanie swojego zycia, tym sie rozni od tego co mamy, ze istnieje konkurencja. sam sobie wybierasz gdzie chcesz placic skladki ubezpieczniowe. jak bedziesz oszukiwany to zmieniasz fundusz i masz pewnosc, ze politycy nie beda zapie**alali ci tych pieniedzy, bo nie beda mieli do nich dostepu. sam bedziesz podpisywal umowe, a nie bedziesz zmuszany przyjmowac niezadowalajace warunki, w razie czego zmienisz fundusz albo pozwiesz ubezpieczyciela, a jak ubezpieczyciel bedzie cial w ch*ja to straci dobra reputacje i splajtuje. rzad nie bedzie mial zadnych konsekwencji, wiec moze ciac w ch*ja ile mu sie podoba. a jak lubisz zyc szybko, umierac mlodo, to nikt ci nie bedzie zabieral pieniedzy w ramach "spolecznej odpowiedzialnosci".

@Jack Daniel's
ja ci zycze zeby ci mozg wyplynal w wyniku wypadku, bo i tak nie korzystasz. czlowiek, ktory zaklada i wplaca 10 000 na fundusz indywidualnego ksztalcenia niepelnosprawnych fizycznie w sportach intelektualnych, zasluguje na kalectwo?? za twierdzenie, ze igrzyska sportowe dla inwalidow to marnowanie pieniedzy? i ze moznaby 100 razy lepiej zagospodarowac te pieniadze i czas i mozliwosci osob niepelnosprawnych?