18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Chodzenie po Antarktydzie

BoNgO_BoNgO • 2012-09-11, 01:01
Janusz Korwin-Mikke u Tomasza Lisa (10.09.2012) :mrgreen:

"Dla mnie człowiek, który nie ma nóg się świetnie nadaje do chodzenia po Antarktydzie, bo mu nogi nie odmarzną."

BongMan

2012-09-11, 11:23
Ktoś tu chyba chce być większym klaunem niż palący koty. Zajebistą mamy scenę polityczną: Sługusy zachodu, katolo-fanatycy, dwie partie przegrane i dwóch klaunów.

K-...........an

2012-09-11, 11:26
Spotkałem Korwina osobiście na święcie uczelni jako, że byłem przedstawicielem, ten gość chodził jakby czuł się jakimś pie**olonym cesarzem, a lizodupy nie śmiały mu tego poczucia odbierać łażąc za nim i podpowiadając jakby to była jakaś ważna postać :homer:

DarthV

2012-09-11, 12:43
Ja bym typa wywiózł na Ziemię Wilkesa w lipcu (Antarktyczna zima) i pozostawił samego. Niech się głąb ratuje.

lierox90

2012-09-11, 13:12
@kapxian - no czuł sie i co zabronisz mu ? Jego sprawa jak wygląda to w mediach.

chrap

2012-09-11, 13:38
Jestem świadomy i wiem, że propagowanie treści uznawanych za niepoprawne politycznie, zarówno na scenie polskiej jak i międzynarodowej, nie przyniosłoby żadnych korzyści. Z tego powodu w życiu na niego nie zagłosuje, a jego uważam za zwichrowańca z poglądami zbliżonymi do moich.

wyrwiszmat88

2012-09-11, 14:49
Misiekman napisał/a:



To po ch*ja wklejasz tu cudze zdanie. Widzę zajebiście kreatywny jesteś :mrgreen:



Zobacz , Ty napisałeś swój komentarz samodzielnie a jest ch*ja warty i nic nie wnosi do tematu, więc będzie lepiej dla nas jak jednak to Ty zamkniesz mordę panie kreatywny. :lubieplacki:

thewhitestar

2012-09-11, 14:49
Powodzenia Panie Korwinie, może w następnych wyborach uda się w końcu przekroczyć jeden procent!

lapps

2012-09-11, 14:53
@chrap
taa glosuj na ludzi, ktorzy mowia to co chcesz uslyszec. takie swiadome...
a juz samo okreslenie poprawnosc polityczna jest synonimem uposledzenia(no chyba ze ty ta poprawnosc ustalasz i masz z tego zysk to wtedy to jest cwaniactwo)

@vinewood
zdaj sobie sprawe z sytuacji, ze jkm zalozyl "Fundację Indywidualnego Kształcenia, której celem statutowym jest kształcenie osób niepełnosprawnych fizycznie w sportach umysłowych"

reakcja tlumu: buuu korwin mikke obraza niepelnosprawnych
reakcja fana: :facepalm:

i tak jest caly czas...

vniveri25

2012-09-11, 14:56
Powiedział prawde i miał racje, a ,że powiedział to w sposób lekko prowokacyjny i niedowartościowani lewacy się oburzyli, to ich problem.
Ten program był żałosny, nie dawali mu się w ogóle wypowiedzieć, sam List tak mu chamsko i bezczelnie przerywał, że żal było to w ogóle oglądać. Goście wypowiadali się na temat Korwina odgrywając role których sie nauczyli w domu przed lustrem, nie zwracając praktycznie uwagi na to co mówi Korwin i o czym akurat rozmawiają. Wszyscy tak naprawdę wiedzieli o co Korwinowi chodziło, ale oburzyli się na tą prowokacje żeby pokazać jacy są super, geje są super, inwalidzi są super, kochajmy sie wszyscy (jeee, publiczność klaszcze). Pierwszy raz od 3 lat zrobiłem błąd i obejrzałem coś w telewizji, nigdy więcej, tylko się człowiek wk***i.
:homer:

Paskudny Stary Dżon

2012-09-11, 15:07
Inna sprawa, że tradycyjny jesienny strzał w stopę już zaliczony. :) Wyborów co prawda nie ma, ale formę trzeba zachować ;)

fryca88

2012-09-11, 15:15
No akurat tutaj na sadolu k***a sie znalezli obroncy kalek,jak dopie**olisz zdjecie laski bez nogi co pale robi to w ch*j ludzi da ci piwo,ale teraz to k***a wszyscy oburzeni.

pieto90

2012-09-11, 15:16
Oglądałem ten program i jestem zdruzgotany tym co zobaczyłem... Jeden Korwin Mikke kontra 3-4 osoby. Prowadzący zachowywał się wbrew jakiejkolwiek dziennikarskiej etyce, faworyzował cały czas oponentów JKM i sam komentował co uważa o tym co mówi JKM. Karolina Korwnin Piotrowska- kobieta, która nie miała logicznych argumentów, odnosiła się tylko do emocji, co ona wnosiła do tej rozmowy? Nic. Dobrze, że JKM nie dał im się i ripostował bardzo dobrze, ale co z tego jak zrobiono już dawno z niego wariata?

yoshi88-88

2012-09-11, 15:23
pie**olenie Korwina przypomina mi gadanie takie jakie jest na mazurskiej wsi pod budką z piwem. Może tak myśli , że ludzie niepełnosprawni są mniej hmm "widowiskowi" niż atleci na olimpiadzie. No i psioczy na te konkurencje jakieś i poszczególne kategorie, tutaj rodzi się jedno pytanie.
Czy każdy k***a zna zasady każdej konkurencji jak ogląda np olimpiady ? Ja pie**ole , bo inaczej nie powiem , dajmy na to szermierka , przecież tam są tak posrane zasady i mało kto je rozumie , albo ta jazda konno -> kto ogarnia wszystkie figury i punktacje ? Chyba mało osób , a oglądamy to gdyż jest to sport , a jak wiadomo o co chodzi w sporcie ? ... o RYWALIZACJĘ ! , o wyniki ciężkiej katorżniczej pracy !!!
Moim zdaniem wysiłek ludzi niepełnosprawnych powinien być dodatkowo premiowany gdyż to właśnie oni wykonują najcięższą pracę , oprócz pracy nad własnym ciałem muszą walczyć z własną psychiką !!

A co do Korwina , serio , nie rozumiem jego popularności w internecie , to że ma jakiś pogląd na temat jak on to mówi homosiów - ok , obniżyć podatki - git . Na tym kończą się jego mądrości - zero , absolutnie zero jakikolwiek propozycji. Takie rzeczy to i ja mogę przedstawić podczas zakrapianego spotkania z kolegami. Zaznaczam , że nie czytałem wyrywków jego wypowiedzi, przylożyłem się do lektury , no i ręce opadają , z ptakiem łącznie :facepalm:

Nutaharion

2012-09-11, 15:28
Najlepsze są hasła: "Niepełnosprawni są pełnosprawni". Zatem, skoro niepełnosprawni są pełnosprawni to czemu za moje pieniądze buduje się dla nich podjazdy? Dlaczego stawia się wyjące światła dla osób niewidzących. Dlaczego robi się specjalne miejsca parkingowe.

Korwin powiedział jaka jest prawda. Prosto z mostu. Bez żadnej politycznej poprawności.

Nakahed90

2012-09-11, 15:29
yoshi88-88 napisał/a:

pie**olenie Korwina przypomina mi gadanie takie jakie jest na mazurskiej wsi pod budką z piwem. Może tak myśli , że ludzie niepełnosprawni są mniej hmm "widowiskowi" niż atleci na olimpiadzie. No i psioczy na te konkurencje jakieś i poszczególne kategorie, tutaj rodzi się jedno pytanie.
Czy każdy k***a zna zasady każdej konkurencji jak ogląda np olimpiady ? Ja pie**ole , bo inaczej nie powiem , dajmy na to szermierka , przecież tam są tak posrane zasady i mało kto je rozumie , albo ta jazda konno -> kto ogarnia wszystkie figury i punktacje ? Chyba mało osób , a oglądamy to gdyż jest to sport , a jak wiadomo o co chodzi w sporcie ? ... o RYWALIZACJĘ ! , o wyniki ciężkiej katorżniczej pracy !!!
Moim zdaniem wysiłek ludzi niepełnosprawnych powinien być dodatkowo premiowany gdyż to właśnie oni wykonują najcięższą pracę , oprócz pracy nad własnym ciałem muszą walczyć z własną psychiką !!



Widać, że nic z wypowiedzi JKM nie zrozumiałeś.