18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Chodzenie po Antarktydzie

BoNgO_BoNgO • 2012-09-11, 01:01
Janusz Korwin-Mikke u Tomasza Lisa (10.09.2012) :mrgreen:

"Dla mnie człowiek, który nie ma nóg się świetnie nadaje do chodzenia po Antarktydzie, bo mu nogi nie odmarzną."

Mi...........an

2012-09-11, 15:33
wyrwiszmat88 napisał/a:



Zobacz , Ty napisałeś swój komentarz samodzielnie a jest ch*ja warty i nic nie wnosi do tematu, więc będzie lepiej dla nas jak jednak to Ty zamkniesz mordę panie kreatywny. :lubieplacki:


Podobnie twój nie wnosi nic do tematu. Ba! Nawet nie nawiązuje do istoty dyskusji. Z równą tobie uprzejmością, będę łaskaw powiedzieć: Sam zamknij mordę ćwierćinteligencie i idź wyrywać te swoje szmaty. :facepalm2:

modyf

2012-09-11, 15:44
Od wielu lat jestem za JKM i żal ogarnia patrząc jak wciąż pogrąża swoje szanse swoimi wypowiedziami... co z tego że są one sensowne, dobrze uargumentowane skoro przedstawia je w sposób tak kontrowersyjny, że nie ma najmniejszych szans na wytłumaczenie tego. Od 20 lat nie może się przebić do parlamentu i mam wrażenie że nie uda mu się to nigdy - właśnie przez wizerunek który ma ugruntowany w społeczeństwie... Wszyscy z założenia mają go za oszołoma, wariata i nikt nawet nie chce słuchać tego co mówi. Ale jeśli ktoś parę tygodni przed wyborami (ostatnimi) w TV mówi o pozbawieniu kobiet praw wyborczych oraz pomyśle na jazdę na rondzie w obu stronach (tyle z tego do większości ludzi dotarło), to nie ma co się dziwić wynikom wyborów. Niestety, mimo świetnych pomysłów i podejścia do życia JKM nie ma żadnych szans na przekroczenie 5% i niestety jest głównym powodem śmierci każdej kolejnej partii której twarzą zostaje.

Chciałbym żeby sam zastosował się do kryteriów istnienia polityka w polityce, które osobiście kiedyś stworzył i promował - tutaj pytanie do zwolenników, popierających go tak zawzięcie, a którzy pewnie pojęcia o nich nie mają (bo padły trochę wcześniej niż obecna 'moda' na JKM) - JAKIE TO BYŁY KRYTERIA?

Ułatwię - po jakim czasie przegrywanych notorycznie wyborów 'politykowi' należy powiedzieć WON ?

Panie Januszu - WON z polityki ! W ten sposób najlepiej pomoże Pan NP. Brak powiązania tej partii z Pańską twarzą - jak dla mnie - jest już gwarancją większego poparcia w nadchodzących wyborach. Może 50% nie dostaną, ale do sejmu, sądzę że by weszli.

Jak się wygrywa wybory w tym chorym kraju to pokazał Palikot - kilka chwytliwych spotów, powiedzieć ludziom to chcą usłyszeć i hop, jesteśmy w parlamencie. W wypadku JKM należało by odsunąć go od mediów, jakakolwiek inna osoba szybko zostanie zauważona, a że pomysły dobre to skutek powinien być widoczny.

yoshi88-88

2012-09-11, 15:53
@Nakahed90
A co tutaj do rozumienia ? JKM wycofuję się ze swoich słów , przeczytałem całą jego wypowiedź , może nie jest tak drastyczna jak to przedstawiają ludzie, ale nadal jest idiotyczna , tyle w temacie . Durnotą jest szukanie tutaj głębokiego sensu w jego wypowiedziach , gdyż po prostu tutaj ich nie ma.

pieto90

2012-09-11, 15:54
yoshi88-88 napisał/a:

pie**olenie Korwina przypomina mi gadanie takie jakie jest na mazurskiej wsi pod budką z piwem. Może tak myśli , że ludzie niepełnosprawni są mniej hmm "widowiskowi" niż atleci na olimpiadzie. No i psioczy na te konkurencje jakieś i poszczególne kategorie, tutaj rodzi się jedno pytanie.
Czy każdy k***a zna zasady każdej konkurencji jak ogląda np olimpiady ? Ja pie**ole , bo inaczej nie powiem , dajmy na to szermierka , przecież tam są tak posrane zasady i mało kto je rozumie , albo ta jazda konno -> kto ogarnia wszystkie figury i punktacje ? Chyba mało osób , a oglądamy to gdyż jest to sport , a jak wiadomo o co chodzi w sporcie ? ... o RYWALIZACJĘ ! , o wyniki ciężkiej katorżniczej pracy !!!
Moim zdaniem wysiłek ludzi niepełnosprawnych powinien być dodatkowo premiowany gdyż to właśnie oni wykonują najcięższą pracę , oprócz pracy nad własnym ciałem muszą walczyć z własną psychiką !!

A co do Korwina , serio , nie rozumiem jego popularności w internecie , to że ma jakiś pogląd na temat jak on to mówi homosiów - ok , obniżyć podatki - git . Na tym kończą się jego mądrości - zero , absolutnie zero jakikolwiek propozycji. Takie rzeczy to i ja mogę przedstawić podczas zakrapianego spotkania z kolegami. Zaznaczam , że nie czytałem wyrywków jego wypowiedzi, przylożyłem się do lektury , no i ręce opadają , z ptakiem łącznie :facepalm:



Obejrzyj ten program jeszcze raz i skup się na wypowiedziach JKM, albo przeczytaj jego wpis na blogu, bo widzę, że nie zrozumiałeś nic.

lapps

2012-09-11, 15:59
@modyf

taa. wszystko ladnie pieknie, tylko cos przeoczyles. widziales kiedys kogos z upr/knp w telewizji/gazecie? ja raz z 10 lat temu. gdyby nie to, ze korwin mikke jest kontrowersyjny, nigdzie by go nie pokazali(bo ciezej byloby zrobic z niego oszoloma i idiote)=nikt by o knp nie uslyszal. media nie pozwola zeby prawica byla popularna w kraju, bo kraju liberalnego gospodarczo nie da sie tak latwo dymac.


@yoshi88-88

powiedz mi. jaki jest sens robienia olimpiady matematycznej dla idiotow? takiej idiolimpiady matematycznej

b00mba

2012-09-11, 16:01
Korwin ma pod górkę, bo hejtujący go nigdy nie zadają sobie trudu zrozumienia jego wypowiedzi. A najzabawniejsze jest, gdy różne osoby średnio lub mniej lotne intelektualnie (mające przykładowo duże problemy z matematyką i logicznym myśleniem) zarzucają mu że jest debilem( człowiekowi, który był mistrzem krajowym w brydżu).

chrap

2012-09-11, 16:25
lapps napisał/a:

@chrap
taa glosuj na ludzi, ktorzy mowia to co chcesz uslyszec. takie swiadome...



W ogóle nie zrozumiałeś idei mojej wypowiedzi. Przecież napisałem, że JKM mówi to co ja sam, w jakiejś części myślę, a nie głosuję na niego. Należy głosować na ludzi którzy są w stanie wpasować się w to co dzieje się na świecie, w aktualne trendy, żeby nie wywrócić wszystkiego do góry nogami, żeby nie odwrócił się od nas cały świat, bo wpłynie to źle na ekonomię i gospodarkę. Mogłoby się tak stać gdyby JKM dostał się do władzy i pie**olił co mu ślina na język przyniesie nie zważając na konsekwencje. Z resztą ch*j. Co ja k***a tłumaczę osobie, która ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Cytat:

a juz samo okreslenie poprawnosc polityczna jest synonimem uposledzenia(no chyba ze ty ta poprawnosc ustalasz i masz z tego zysk to wtedy to jest cwaniactwo)



Jak to się ma do tego co napisałem? Z resztą o co chodzi w tym zdaniu?

St...........ke

2012-09-11, 16:26
Część poglądów ma dobrych, część ch*jowych, ale jest hipokrytą. Z jednej strony wolność dla każdego, a z drugiej strony zakazy, nakazy i ograniczenia. Chce by rządzili w kraju specjaliści, a wprowadziłby monarchię dziedziczną. Tylko ciekawe co by zrobił, jakby miał ułomne psychicznie dziecko ;) Jakby zmądrzał, to by może i coś zdziałał, ale na to już za późno ;)

EdmundKemper

2012-09-11, 16:32
Misiekman napisał/a:

A robią. To prawda. Nie dziwię sie temu, bo nie lubi się ludzi, którzy bezczelnie mówią co myślą.



Jednocześnie 99% społeczeństwa uparcie twierdzi, że jedną z podstawowych cech u człowieka jest szczerość, ot taki paradoks.

ProVVe

2012-09-11, 16:32
Po części komentów stwierdzam, że Korwin powinien jednak mówić językiem potocznym bo jego zdanie złożone (podmiot + orzeczenie) sprawiają wiele kłopotów prostym ludziom... Później taki delikwent nic nie może mądrego wychwycić poza górnolotnymi słowami... Natomiast co do anarchistów... To radzę wrócić łamać "kod" zadań w słupku i "starożytnej" tablicy mnożenia...

ne...........fi

2012-09-11, 16:41
Przecież to wynik medialnej nagonki na niego. Zastanowicie się jakie słowa i kłamstwa przechodzą w ustach Tuska albo jak mało reprezentacyjnym prezydentem jest Komorowski a jednak nikt do nich nic nie ma bo o tym się nie mówi, a Korwinowi wytyka się każde potknięcie, do debat się go nigdy nie dopuszczało, a jak był zaproszony to go nie wpuszczali do studia, zaczął zdobywać powoli jakiś rozgłos dzięki mediom niezależnym jak internet ale to i tak nic nie da, bo już ma wyrobioną opinię wśród motłochu i ch*j. Jedyna szczera osoba nie owijająca w bawełne, wierna swoim ideałom i z pomysłem na zmiany. Jedyny polityk któremu bym zaufał bo on by mi nie ściemniał, że obniży podatki a potem je podniesie tylko by rzucił czymś w stylu "Będzie przej***ne" czy "Nie zabiorę i nie dam ch*je"

peaceBro

2012-09-11, 16:46
jakby nie patrzeć to Korwin sobie nagrabił :P
Baaardzo długo będą w mediach pokazywać wycinki jego wypowiedzi, w której mówi, że niepełnosprawni to debile , a na koniec podsumowanie Lisa o Korwinie i jego wulgarnym języku.

ksw

2012-09-11, 16:59
Powiem tak, korwina bardzo szanowałem bo nie był taki jak że tak powiem reszta polityków mówi na temat bez zbędnego pie**olenia i owijania w bawełnę widziałem wczoraj ten program i uważam że tutaj się akurat nie popisał i sporo na tym straci, sam może widzi w tym rację ale jak dla mnie to przegięcie to nie ich wybór jacy są a nie tak jak np. pedały które się z tym afiszują takie moje zdanie :)

Ork.Fajny

2012-09-11, 17:40
SteelMike napisał/a:

Z jednej strony wolność dla każdego, a z drugiej strony zakazy, nakazy i ograniczenia.


Ale on nic nie pisał ani nie mówił o żadnym zakazie puszczania czegoś w TV, nie zakazał uprawiać im sportu, nie zakazał wychodzenia im w krótkich spodenkach ogólnie to nie zakazał im niczego.

St...........ke

2012-09-11, 17:48
Arashel napisał/a:


Ale on nic nie pisał ani nie mówił o żadnym zakazie puszczania czegoś w TV, nie zakazał uprawiać im sportu, nie zakazał wychodzenia im w krótkich spodenkach ogólnie to nie zakazał im niczego.



Nie chodzi mi o tą sytuację, a o jego poglądy ;) kto jego zna, ten wie o co chodzi.