18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cebularz w Szwecji

nowynick • 2020-11-06, 10:42
cebulak robi reklamę polskim kierowcom w Szwecji



pnaj

2020-11-06, 10:53
Buraka tylko gazem i niech się tarza po asfalcie. Koleś który wychodzi z samochodu na expresów-ce powinien z automatu dostawać żółte papiery i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

mygyry

2020-11-06, 10:53
Wj***ł bym mu w tył jak tym traktorem

Halman

2020-11-06, 10:56
pnaj napisał/a:

Koleś który wychodzi z samochodu na expresów-ce powinien z automatu dostawać żółte papiery i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.


nie dotyczy świętego przekonania o dziejowej dumie narodowej ponad inne nacje...

pyotreck

2020-11-06, 11:10
A skąd wiadomo że z Polski? Może z Niemiec albo Czech?

banerr

2020-11-06, 11:36
Ma kaudi to mu wolno.

KebabRemover

2020-11-06, 12:13
sk***ysynu polaczku nie jesteś u siebie!

Quassar

2020-11-06, 12:38
KebabRemover napisał/a:

sk***ysynu polaczku nie jesteś u siebie!



znaczy u siebie może robić za szeryfa jezdni... nie takie gówno nie jest nigdzie mile widziane no może na hardzie jak ginie nędznie np na torach bo chce mieć pierwszeństwo przejazdy przy pociągu :D

janlew

2020-11-06, 12:57
Z jednej strony burak i stwarza zagrożenie. Z drugiej robi to zj***nym lewackim szwedom, więc w sumie luz. Myślę że ludzie którzy dają czarnym i ciapatym, napadać i gwałcić swoje żony i dzieci, nie będą mieli i nic przeciwko przemocy na drodze, w wykonaniu imigranta.

Juzwa

2020-11-06, 13:11
@up Pod warunkiem, że ten imigrant nie będzie biały.

ps...........88

2020-11-06, 13:26
janlew napisał/a:

Z jednej strony burak i stwarza zagrożenie. Z drugiej robi to zj***nym lewackim szwedom, więc w sumie luz. Myślę że ludzie którzy dają czarnym i ciapatym, napadać i gwałcić swoje żony i dzieci, nie będą mieli i nic przeciwko przemocy na drodze, w wykonaniu imigranta.



Lewackich Szwedów... k***a człeniu chciałbyś, żeby Polsza była tak lewacka i jednocześnie bogata ale jak typowy polaczek z husarią na miniaturce wolisz żreć polskie gówno, przyjmować w dupe wielkiego ch*ja z podatków po to tylko żeby bolzga była bolzgom...

TRQPL

2020-11-06, 13:40
psyhic88 napisał/a:

Lewackich Szwedów... k***a człeniu chciałbyś, żeby Polsza była tak lewacka i jednocześnie bogata ale jak typowy polaczek z husarią na miniaturce wolisz żreć polskie gówno, przyjmować w dupe wielkiego ch*ja z podatków po to tylko żeby bolzga była bolzgom...



Wolę polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu

Zbysław

2020-11-06, 13:58
Ale domek w Alpach byście chcieli mieć

garota

2020-11-06, 14:14
psyhic88 napisał/a:

Lewackich Szwedów... k***a człeniu chciałbyś, żeby Polsza była tak lewacka i jednocześnie bogata ale jak typowy polaczek z husarią na miniaturce wolisz żreć polskie gówno, przyjmować w dupe wielkiego ch*ja z podatków po to tylko żeby bolzga była bolzgom...



bardzo bym chciał bać wychodzić się na ulice pełne murzynów i arabów. pie**olisz, sram na te lewackie gówno. Pieniądze to nie wszystko, sprzedajnych k***iszonów jest jednak więcej więc nie zrozumiesz ;)

Pralpunkt

2020-11-06, 14:51
Kolejny Kozak, wyciągasz gaz i jak h*j podchodzi częstujesz go i po temacie - lub przesyłasz film na psy i oni się nim zajmują