18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cebularz w Szwecji

nowynick • 2020-11-06, 10:42
cebulak robi reklamę polskim kierowcom w Szwecji



St...........on

2020-11-06, 18:46
TRQPL napisał/a:

Wolę polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu



Mówisz i masz :amused:

garota napisał/a:

bardzo bym chciał bać wychodzić się na ulice pełne murzynów i arabów. pie**olisz, sram na te lewackie gówno. Pieniądze to nie wszystko, sprzedajnych k***iszonów jest jednak więcej więc nie zrozumiesz



Hahahahh właśnie sprzedajne k***iszony sprzedały kraj z tradycjami i bogatą historią j***nym żydom za 500 srebrników na każdego bachora, nawet w niepracującej, patologicznej, nie produktywnej (produkcja bachorów się nie liczy :amused: ), które te tępe k***iszony spłacają w podatkach za deszcz! :amused: przebij to hipokryto!

janlew napisał/a:

Polakiem jestem i owszem, zaś "polaczek" to może ty jesteś. Nie jestem jednak lewicowym roszczeniowym pedałem, więc nie proponuj mi jedzenia gówna, czy ch*ja w dupie, bo to są rzeczy właściwe tobie, i tobie podobnym, więc sam się nimi zajmij. Chyba ze już się zajmujesz, i stąd te kompleksy. Nie robisz czasem za trans modelkę u muslimów w Dubaju?



I co jeszcze , może głosowałeś na (sic!) prawicowy PiS, który wyj***ł największy program socjalny od czasów PZPR? Róbcie z logiki k***ę, a logika zrobi z was k***ę- ja nie sprzedałem lewackim żydom z pis ojczyzny za 500+ - jeszcze ch*j, przemilczałbym jakby było wydawane tylko produktywnym (pracującym) rodzinom, ale nie ! patola i plebs tańczy, lulki pali.... j***ni hipokryci , chcą ratować kraj (tradycję, historię) pochodnią! jestescie gorsi niż Krzyzacy! Bo oni chociaż wiedzieli co robią i sie z tym nie kryli! A wy albo jestescie pożytecznymi idiotami , albo zdrajcami prawdziwego narodu polskiego na usługach polskich zydów.

BigBertha

2020-11-06, 19:17
Na takie pały jak na tym filmiku tylko dobry i mocny gaz pieprzowy o dużym zasięgu. Jak pała zatrzyma się przed samochodem i zacznie iść w twoją stronę, otwierasz okno i zanim kretyn coś zacznie mówić, wystawiasz rękę i i pryskasz mu w ślepia i głupi, pusty łeb. Zamykasz okno i jedziesz dalej, a głupia dęta pała stoi na autostradzie, żyga i czeka 2 godziny, aż gaz przestanie mu żreć ślepia.

Nawet gdybym wiedział, że najebie tego przygłupa, to bym se nie zawracał nim dupy. Szkoda czasu . Tylko porządny gaz pieprzowy na takie dęte pały.

skaza71

2020-11-06, 19:21
ramionka do góry, do zwiększenia szerokości w barkach, i broda żeby go z babą nie pomylić.

JedkerTC

2020-11-06, 19:30
BigBertha napisał/a:

m wiedział, że najebie tego przygłupa, to bym se nie zawracał nim dupy. Szkoda czasu . Tylko porządny gaz pieprzowy na takie dęte pały.



Zawsze mnie zastanawia w takich sytuacjach, czy po użyciu gazu taki dzbaneusz wtoczy się oślepiony pod inny samochód i zdechnie, jakie sankcje mi grożą? W przypadku takiej drogi, a nie podmiejskiej powiatówki, czy w mieście., Zamknąłbym się w wozie, powiadomił służby i dalej nagrywał lub ominął jeśli by się dało, lub stał pojazdem aż skończy. Za okopany samochód pieniądze odzyskam w sądzie+sankcje dla gościa od służb.

Elektro-Mech

2020-11-06, 19:38
Uwielbiam takich, dwa niewidzialne telewizory kineskopowe pod pachami i sportowa koszulka kompresyjna ledwo opinająca piwny bebech. xD

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-11-06, 19:57
typowy cebulak z brodą islamisty, no cóż się spodziewać po takim yntylygencie ( jaja nosi pod pachami ze tak szeroko ma rece czy tak opocone?)

mazga50

2020-11-06, 20:25
Rany boskie, jak małego ch*ja trzeba mieć, żeby dowartościowywać się w ten sposób?

rrobbsoon

2020-11-06, 21:04
Takich cwe*i powinno się usypiać

Heathen

2020-11-06, 21:30
j***niutki jaki kogucik, jak wysiadał z audi to tyle powietrza nabrał że za kompresor w fabryce opla mógłby robić.
A do tego świeżo ogolone pachy......

bania88

2020-11-06, 22:12
Gościu ma EWIDENTNIE za dużo czasu. k***a za dużo. Komu by się k***a tak chciało co drugiemu hamować przed nosem, a potem jeszcze wysiadać?

Marco_Zg

2020-11-06, 23:28
Widać że osobnik ma geny po małpie i ma coś, raczej nie ma czegoś pod sklepieniem.

Pedofilek

2020-11-06, 23:47
I dobrze to jedź was musi nauczyć kultury na drodze

Szelma

2020-11-07, 05:03
Hehe Wziął bym go podniósł i wyj***ł z tego wiaduktu przez barierkę.... Niech wraca na piechotę po auto...

blackrotor92

2020-11-07, 09:19
Szkoda ze blachy zasłonięte bo sprawdzil bym i udostepnil wszystkie info o nim bo mieszkam w Szwecji i tu nie ma ochrony danych osobowych i do wszystkiego jest dostep ... wielka szkoda

Exclip

2020-11-07, 09:23
Najwiecej takich burkow, co.to.nie ja, w nowych audi jezdzi. Najbadrdziej ku*asiarska marka aktualnie.