18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cebularz w Szwecji

nowynick • 2020-11-06, 10:42
cebulak robi reklamę polskim kierowcom w Szwecji



janlew

2020-11-06, 15:19
psyhic88 napisał/a:

Lewackich Szwedów... k***a człeniu chciałbyś, żeby Polsza była tak lewacka i jednocześnie bogata ale jak typowy polaczek z husarią na miniaturce wolisz żreć polskie gówno, przyjmować w dupe wielkiego ch*ja z podatków po to tylko żeby bolzga była bolzgom...


Polakiem jestem i owszem, zaś "polaczek" to może ty jesteś. Nie jestem jednak lewicowym roszczeniowym pedałem, więc nie proponuj mi jedzenia gówna, czy ch*ja w dupie, bo to są rzeczy właściwe tobie, i tobie podobnym, więc sam się nimi zajmij. Chyba ze już się zajmujesz, i stąd te kompleksy. Nie robisz czasem za trans modelkę u muslimów w Dubaju?

Erqti

2020-11-06, 16:00
mam nadzieje że to ch*ju obejrzysz i zobaczysz jakim jesteś pie**olonym debilem

czorny711

2020-11-06, 16:06
Kulturalnie sie zatrzymał i wyjaśnił cipeusza :->

ti...........ax

2020-11-06, 16:09
Takiego najlepiej przejechać bo mandaty to po nim spłyną.

Baca5566

2020-11-06, 16:16
pyotreck napisał/a:

A skąd wiadomo że z Polski? Może z Niemiec albo Czech?



Na miniaturce widać że blachy szwedzkie - też mnie ciekawi skąd wiadomo że Polak.

Ziomee22

2020-11-06, 16:20
Jak wysiadł ten zjeb to powinien mu odepchnąć to j***ne audi do rowu niech se szuka ku*asiarz

Ni...........ny

2020-11-06, 16:25
Baca5566 napisał/a:

Na miniaturce widać że blachy szwedzkie - też mnie ciekawi skąd wiadomo że Polak.



Cytat:

Zbliżając się do samochodu przede mną postanowiłem go wyprzedzić. Włączyłem lewy kierunkowskaz i powoli zmieniałem pas, kiedy nagle kierowca audi przyspieszył i zmieściłem się w sumie "na centymetry". Kierowcy Audi nie spodobało się to do takiego stopnia, że zaczął mnie hamować. Podczas pierwszej próby nie udało mu się, albo też nie chciał. Później ponownie mu nie spodobało mu się zachowanie pewnego kierowcy i też się z nim zabawił. Na koniec kiedy mijał mnie drugi raz zahamował przede mną NA ŚRODKU AUTOSTRADY (POBOCZA BRAK). Kierowca na szwedzkich blachach wyszedł do mnie, początkowo chciał otworzyć mi drzwi jednak były zamknięte. Uchyliłem mu trochę do mnie i nagle zaczął gadać do mnie po polsku, coś typu że mam się nauczyć jeździć. Po tym chciał mnie uderzyć przez to okno lecz jego wzrost nie pomógł mu na to. Końcowo uderzył mi w lusterko z pięści, niestety pęknięcie zauważyłem dopiero po tym jak odjechał."


bleblebator1

2020-11-06, 17:08
Ktory sadol jest takim debilem?

lilmuzynio

2020-11-06, 17:16
Dlaczego do k***y nedzy tablice sa zamazane? Dlaczego k***a ryja nie widac.

Smokw

2020-11-06, 17:20
janlew napisał/a:

Z jednej strony burak i stwarza zagrożenie. Z drugiej robi to zj***nym lewackim szwedom, więc w sumie luz. Myślę że ludzie którzy dają czarnym i ciapatym, napadać i gwałcić swoje żony i dzieci, nie będą mieli i nic przeciwko przemocy na drodze, w wykonaniu imigranta.



Polakowi to robi jak już. Jeżdżę zawodowo po Szwecji i powiem tylko tak: tam panuję zupełnie inne kultura jazdy. jak na razie to tylko 3 sytuację gdzie ktoś zachował się chamsko i zawsze to była rejestracja PL.

garota napisał/a:

bardzo bym chciał bać wychodzić się na ulice pełne murzynów i arabów. pie**olisz, sram na te lewackie gówno. Pieniądze to nie wszystko, sprzedajnych k***iszonów jest jednak więcej więc nie zrozumiesz



Weź zwiedź trochę świata. W Szwecji podjeżdżasz rowerem pod przystanek autobusowy i zostawiasz go do wieczora BO ON TAM BĘDZIE JAK WRÓCISZ. Prędzej ogarniesz wpie**ol w nocy na osiedlu niż w Szwecji. Tam panuje cisza i spokój, dlatego nie lubią Polaków bo kradną gorzej niż cyganie.

octave25

2020-11-06, 17:24
O ch*j mu chodzi tem dzbanowi.

ququa

2020-11-06, 17:37
Smokw napisał/a:

Polakowi to robi jak już. Jeżdżę zawodowo po Szwecji i powiem tylko tak: tam panuję zupełnie inne kultura jazdy. jak na razie to tylko 3 sytuację gdzie ktoś zachował się chamsko i zawsze to była rejestracja PL.
Weź zwiedź trochę świata. W Szwecji podjeżdżasz rowerem pod przystanek autobusowy i zostawiasz go do wieczora BO ON TAM BĘDZIE JAK WRÓCISZ. Prędzej ogarniesz wpie**ol w nocy na osiedlu niż w Szwecji. Tam panuje cisza i spokój, dlatego nie lubią Polaków bo kradną gorzej niż cyganie.




ziom Polacy odbieraja reparacje wojenne od szwedów tylko :P

PieronJasnySzlag

2020-11-06, 17:38
Odpie**alana szopka jest pewnie odwrotnie proporcjonalna do długości fiuta.
Ów podludz zostaje nominowany do nagrody mikro-penisa roku.
Szkoda ze ryj zamazany.

Justynka99

2020-11-06, 17:47
psyhic88 napisał/a:

Lewackich Szwedów... k***a człeniu chciałbyś, żeby Polsza była tak lewacka i jednocześnie bogata ale jak typowy polaczek z husarią na miniaturce wolisz żreć polskie gówno, przyjmować w dupe wielkiego ch*ja z podatków po to tylko żeby bolzga była bolzgom...



Przecież jakby w Polsce było dużo obcokrajowców, to nawet na kasie w biedrze by oczekiwali znajomości języka angielskiego. Trzebaby się uczyć, a to boli. W dodatku zwykle taki imigrant (niezależnie od tego skąd) przynajmniej przez pierwsze miesiące zapie**ala jak dziki osioł, żeby jakoś się urządzić, więc osoby bez żadnych kwalifikacji mogłyby stracić pracę. To właśnie dlatego prawica to prawie zawsze debile po podstawówce bez żadnych umiejętności. Ja tam się żadnych imigrantów, którzy przyjeżdżają PRACOWAĆ i budować nasze PKB nie boję. Każdego z nich wolę, niż takiego robala na zasiłkach, którego musimy utrzymywać z podatków. Chętnie bym wymieniła i to takich odsyłała za granicę w miejsce imigrantów.

TheAndyboy888

2020-11-06, 17:58
Justynka99 napisał/a:

Przecież jakby w Polsce było dużo obcokrajowców, to nawet na kasie w biedrze by oczekiwali znajomości języka angielskiego. Trzebaby się uczyć, a to boli. W dodatku zwykle taki imigrant (niezależnie od tego skąd) przynajmniej przez pierwsze miesiące zapie**ala jak dziki osioł, żeby jakoś się urządzić, więc osoby bez żadnych kwalifikacji mogłyby stracić pracę. To właśnie dlatego prawica to prawie zawsze debile po podstawówce bez żadnych umiejętności. Ja tam się żadnych imigrantów, którzy przyjeżdżają PRACOWAĆ i budować nasze PKB nie boję.



Co do tej prawicy to się zgadzam w 100%. 99% tych, których znam i którym niestety lub stety się nie powiodło, to krzykacze, wieczna husaria, ch*j w dupę lewakom, imigrantom, lgbt+, cyklistom, żydom i k***a kto się tam jeszcze nawinie. Oni nie są w stanie zauważyć, że ich ch*jowe życie jest spowodowane poprzez ich ch*jowe umiejętności (lub też ich brak) do ułożenia sobie życia. Zawsze doszukują się winy u innych, a najcześciej tych, których tam wcześnie wymieniłem.

Śmieję się z niektórych tutaj w Niemczech. Przyjadą się dorobić lub chcą zostać tu na stałe, co nie uważam za złe. Ale klocki się zaczynają wtedy, kiedy ni ch*ja nie znają języka, później wpie**alają się w jakieś firmy pośredniczące (NAJCZEŚCIEJ POLSKIE NO BO PO NIEMIECKU NIE GADAJĄ) i później narzekanie i opowiadanie głupot, kiedy wrócą do ojczyzny, że Niemcy to ch*je i wyzyskują, że nie dają zarobić, że zapie**alali za najniższą stawkę, że mieszkania drogie i że ogólnie ch*jnia.
A prawda jest taka, że na to wszystko wyj***ł ich Mirek, no bo nie umieli języka, więc po robotę poszli do Mirka i Mirek załatwił wszystko... ich też.