18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cały naród czyta dzieciom...

hellbwoi • 2020-11-15, 01:55
MSWiA opublikowało nagranie z monitoringu jak to pęd do wiedzy lewicowych prowokatorów przekształca się w Bitwę o Empik 2020

tak od 06:00




Antekqwerty0987654321

2020-11-15, 02:11
Do takiego poj***nego narodu aż wstyd się przyznać, zjeby atakują swoich i niszczą własny kraj. Do utylizacji...

yippe_ki_yay

2020-11-15, 02:22
Marsz niepodległości, obchody i świętowanie niepodległości, a tu taki rozpie**ol.
Kto prowokuje specjalnie, a kto przypadkiem? Pseudonarodowcy, antifa, lewacy, idioci?

Ale czemu przeważająca większość jest ubrana na czarno?
Czy to jakiś sposób by nie zostać rozpoznanym po nagraniach?

Edit: może ktoś wrzucić to na sadolowy serwer? Żeby jakby co nie znikneło.

PieronJasnySzlag

2020-11-15, 02:36
Marsz by spokojnie przeszedł ale antifie by odbyty powypadały gdzyby zamiast rzucać kamieniami siedzieli sobie na squocie.
Tak jak za tuska, podpalić ruską budke i zwalić na nacjonalizm. Są dziesiątki filmików jak policja podpala własny radiowóz, jak tajniacy ubrani w dresy rozpoczynają zadyme itp. Ale leming jeden z drugim i tak będzie pie**olil że znowu ci kibole.

epikur

2020-11-15, 03:06
Tłum działa jak lawina,. Wystarczyło 10 aktywnych, którzy to rozpoczęli. Dołączyło się 40 gapiów i póżniej zbiegali się następni głodni atrakcji.

swampman

2020-11-15, 03:18
a wystarczyloby chociaz robic selekcje "po twarzy" i juz marsze byly by spokojniejsze.
lewara i patriote latwo poznac po pysku tak jak ksiedza czy pedofila

bleblebator1

2020-11-15, 03:19
PieronJasnySzlag napisał/a:

Marsz by spokojnie przeszedł ale antifie by odbyty powypadały gdzyby zamiast rzucać kamieniami siedzieli sobie na squocie.
Tak jak za tuska, podpalić ruską budke i zwalić na nacjonalizm. Są dziesiątki filmików jak policja podpala własny radiowóz, jak tajniacy ubrani w dresy rozpoczynają zadyme itp. Ale leming jeden z drugim i tak będzie pie**olil że znowu ci kibole.



To trzeba było w tym czasie wyznaczy ludzi i zrobić najazd na squat. Kto by go bronił?
Tylko należałiby uważać na zahivione strzykawki ćpunów z antify.

Piecora

2020-11-15, 04:53
Rycerze Jarosława walczą z Empikiem

Kamilff

2020-11-15, 05:29
PieronJasnySzlag napisał/a:

Marsz by spokojnie przeszedł ale antifie by odbyty powypadały gdzyby zamiast rzucać kamieniami siedzieli sobie na squocie.
Tak jak za tuska, podpalić ruską budke i zwalić na nacjonalizm. Są dziesiątki filmików jak policja podpala własny radiowóz, jak tajniacy ubrani w dresy rozpoczynają zadyme itp. Ale leming jeden z drugim i tak będzie pie**olil że znowu ci kibole.




Witam Ciebie mój Ty rycerzu w srebrnym kapeluszu.
Covid jest zaplanowany, ziemia płaska, a smoki istnieją, ale lemingi i tak będą mówić, że jest inaczej.
Jesteś tak bardzo zamknięty w swoim świecie, że szukasz teorii spiskowych aby tylko nie okazało się że twój świat jest błędy. Na prawdę pie**olnij się w głowę jeżeli uważasz że kibole, którzy napie**alają się maczetami nie są wstanie podpalić byle czego tylko po to aby to zrobić.
Czekam na film gdzie policja popala swój radiowóz nie mogę się doczekać.

Poproszę 5 linków, piszesz że są dziesiątki. Pewnie nawet nie odpiszesz albo zamiast wysłać dowody tego twojego szurowego pie**olenia to napiszesz, że jestem lewakiem, albo inne gówno, ale dowód nie zobaczymy.

CoJaTamKurwaWiem

2020-11-15, 06:49
Kamilff napisał/a:

Witam Ciebie mój Ty rycerzu w srebrnym kapeluszu.
Covid jest zaplanowany, ziemia płaska, a smoki istnieją, ale lemingi i tak będą mówić, że jest inaczej.
Jesteś tak bardzo zamknięty w swoim świecie, że szukasz teorii spiskowych aby tylko nie okazało się że twój świat jest błędy. Na prawdę pie**olnij się w głowę jeżeli uważasz że kibole, którzy napie**alają się maczetami nie są wstanie podpalić byle czego tylko po to aby to zrobić.
Czekam na film gdzie policja popala swój radiowóz nie mogę się doczekać.
Poproszę 5 linków, piszesz że są dziesiątki. Pewnie nawet nie odpiszesz albo zamiast wysłać dowody tego twojego szurowego pie**olenia to napiszesz, że jestem lewakiem, albo inne gówno, ale dowód nie zobaczymy.


A co powiesz na to:?

ra0mir

2020-11-15, 06:56
Kamilff napisał/a:

Witam Ciebie mój Ty rycerzu w srebrnym kapeluszu.
Covid jest zaplanowany, ziemia płaska, a smoki istnieją, ale lemingi i tak będą mówić, że jest inaczej.
Jesteś tak bardzo zamknięty w swoim świecie, że szukasz teorii spiskowych aby tylko nie okazało się że twój świat jest błędy. Na prawdę pie**olnij się w głowę jeżeli uważasz że kibole, którzy napie**alają się maczetami nie są wstanie podpalić byle czego tylko po to aby to zrobić.
Czekam na film gdzie policja popala swój radiowóz nie mogę się doczekać.
Poproszę 5 linków, piszesz że są dziesiątki. Pewnie nawet nie odpiszesz albo zamiast wysłać dowody tego twojego szurowego pie**olenia to napiszesz, że jestem lewakiem, albo inne gówno, ale dowód nie zobaczymy.



A ty dopuszczasz do siebie myśl, że to ty żyjesz w błędzie?

bishfinger

2020-11-15, 07:03
Dlaczego policja nie wykazała takiego samego zdecydowania przeciwko strajkowi kobiet? Czyli zniszczeniu ponad 100 kościołów w tym wielu zabytkowych jak np w Krakowie, ponad 1000 kamienic, pobiciach dziennikarzy np z Pyta.pl, zakłócaniu mszy a nawet wesel? armatki wodne się popsuły?




Pan_Cernik

2020-11-15, 07:22
Kamilff napisał/a:

...Na prawdę pie**olnij się w głowę jeżeli uważasz że kibole, którzy napie**alają się maczetami nie są wstanie podpalić byle czego tylko po to aby to zrobić...



Żeby była jasność. Jestem kibicem, jeździłem na mecze. Ale nigdy nie byłem"kibolem" czy jakimś innym chuliganem. Jak i również takich akcji nie popieram. Ale interesuję się sprawami kibicowskimi.

Były owszem sytuacje, w których jak piszesz, "kiboli" trochę poniosło i zrobili rozpie**ol na mieście. Ale są to sytuacje, w których napie**alają się fanatycy dwóch wrogich klubów. I psiarnia w takich rozr*chach ma dosyć małe pole do popisu bo sama nie wie od kogo może dostać wpie**ol. I wtedy skupiają się bardziej na opanowaniu tłumu niż na jego prowokowaniu.

Ale były przypadki, kiedy psiarnia wiedziała o tym że będzie przejście jednej sporej grupy kibiców i wtedy sami doprowadzali do zamieszek. Niejednokrotnie posyłając swoich kundli w cywilu w tłum, tylko po to żeby to oni zaczęli zadymę.
Dlaczego? Sprawa jest banalnie prosta.
Żeby z psa mieć pożytek trzeba go tresować. Zorganizowanie ćwiczeń bojowych dla setek psów i szczeniaków jest trochę trudne i kosztowne do zorganizowania. Więc lepiej było wywołać zamieszki i potem wszytko zwalić na "bydło kibolskie". No i oczywiście kosztami obciążyć tych złapanych.

Nie bez znaczenia jest też czas kiedy takie akcje się odbywały. Każdy kto choć trochę ma pojęcie o kibicach wie, że kibicom nie było i nigdy nie będzie po drodze z lewackimi rządami czy mediami. Dlatego do 2015 roku psiarnia miała możliwości organizacji takich "ćwiczeń", bo było na to przyzwolenie rządu, a lewackie media tylko czekały kiedy będą mogły obsmarować "kiboli" jako "prawicowe bydło".

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-15, 07:53
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

A co powiesz na to:?



No k***a, ale tam nic nie widać..... Na filmie nie ma dowodu, że policja podpaliła ten radiowóz. Są tylko sugerujące teksty pod filmem.
Co nie oznacza, że nie wierzę, że policja jest do tego zdolna. Za długo żyję na tym świecie. Pewnie i na tym marszu były policyjne prowokacje.