18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cały naród czyta dzieciom...

hellbwoi • 2020-11-15, 01:55
MSWiA opublikowało nagranie z monitoringu jak to pęd do wiedzy lewicowych prowokatorów przekształca się w Bitwę o Empik 2020

tak od 06:00




konradkonradkonrad

2020-11-15, 12:39
na tym polega lewica sprowokować a potem sp***olić a potem pie**olić w tv jakie to było niebezpieczne ze covid a no tak bo na marszu błyskawic nie było covida miał wolne xd lewackie "myślenie"

T0B1

2020-11-15, 12:42
Takimi plakatami organizatorzy zapraszali na marsz - nie wiem czy to była lewacka prowokacja czy zwarcie w sebiksowym umyśle, ale niech się potem nie dziwią, że dochodzi do aktów przemocy i wandalizmu.





Jeszcze to pieprzenia Bosaka, że marsz odbył się w pokojowej atmosferze :homer:

mackuu

2020-11-15, 12:42
bishfinger napisał/a:

Dlaczego policja nie wykazała takiego samego zdecydowania przeciwko strajkowi kobiet? Czyli zniszczeniu ponad 100 kościołów w tym wielu zabytkowych jak np w Krakowie, ponad 1000 kamienic, pobiciach dziennikarzy np z Pyta.pl, zakłócaniu mszy a nawet wesel? armatki wodne się popsuły?



Na demonstracjach strajku kobiet policja zatrzymała z wymienionych przez ciebie powodów przeszło dwa razy więcej osób niż na marszu.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-10-29/wtargniecia-na-msze-zniszczone-elewacje-kosciolow-zatrzymania-dane-policji/
No ale aparat propagandowy milczy, co by prezesa nie kompromitować bardziej. :roll:

ProVVe

2020-11-15, 12:54
Rebeliant napisał/a:

A mnie ciekawi jedno. Na dachu nad Empikiem podobno była TVP. Gdzie są materiały z tak zajebistego miejsca? Widział ktoś je? Bo przecież powinny być i stamtąd byłoby widać, kto podpalił racą mieszkanie. Nie widziałem, ale może są? Ktoś ma link?
Tutaj widać, że organizatorzy marszu robili co mogli, a jakieś pie**olone ścierwo z tyłu marszu zaczęło demolować i podpalać Empik.
Jedno jest pewne - to zrobili pie**oleni marksiści, czy to z Antify, czy z ONR czy jakieś sp***olone kibolstwo, które notabene jest multipolityczne, czyli są tam i antifiarze, i oenerowcy i zwykli bandyci - jeden ch*j zatem -> kula w łeb, do rowu i zasypać wapnem.
Podobnie myślałem do niedawna, ale niestety nie zniosę w ich szeregach katolskiej mentalności i teorii spiskowych (największy zjeb to Braun).
Przyczyną klęski Konfederacji jest właśnie zlepek wielu opcji. Wydalić Brauna, Godek, Korwina, zamknąć ryj Bosakowi aby nie pie**olił o katolicyzmie i bogach i wtedy zostaje Konfa gospodarcza. Taka nie jest, niech wypie**ala. Póki nie pojawi się partia bez światopoglądu na pierwszym planie, tylko zorientowana na wolnorynkową gospodarkę - nie głosuję na nikogo i mam wyj***ne. Czas na egoizm i swój własny interes, wyj***ne na to kto nami rządzi, może sobie wracać PZPR, wyj***ne. Zawsze mnie będzie stać aby wyjechać jak się rozjebie kraj do reszty.



No właśnie konfederacja gospodarcza to ideał. Za dużo Boga mieszaja w sprawy ludzi i jest ch*j... To samo jak jadą po kobietach... k***a mac :D sa słabsze ok to fakt, ale nie kazda to debil. Także mam zawsze dylemat czy poprawa gospodarki poprawi jakość życia i tym samym ludzkie myślenie? Czy trzeba głosować na bardziej liberalne umysły kosztem obyczajności i gospodarki


A prowokacje były sa i będą... Każda strona ma debili dlatego skrajności sa zle... Tam rodza się fanatycy

mackuu

2020-11-15, 12:58
Mietek7567 napisał/a:

Link do nagrań z sowy chyba sam jesteś w stanie sobie znaleźć.



Mietek7567 napisał/a:

Link do nagrań z sowy chyba sam jesteś w stanie sobie znaleźć.



Ten?



Posłuchaj sobie co obecny premier uważa za najlepszy sposób na zarządzanie kryzysem i obniżenie oczekiwań społeczeństwa. (2:45)

Ni...........ny

2020-11-15, 12:59
zerwikaptur napisał/a:

Narodowcy



Policjanci, oni tam zawsze byli i zawsze będą. Taka jest taktyka, to oni wyciągają ludzi z tłumu.

Wiewór

2020-11-15, 13:02
Każdy kto uważa że była jakaś prowokacja jest pie**olonym bezmózgim pierwotniakiem.
Neonaziści z onr, mw i kibole po po prostu jak zwykle uznali że jest okazja żeby się naj***ć i coś rozpie**olic.
Szukali czegokolwiek żeby mieć wytłumaczenie że to była prowokacja. Zobaczyli policję i to im starczyło za argument.
Chociaż tłumaczenie takiego bandytyzmu prowokacja jest skrajnie żałosne jak wszystkie te kibolskie pseudopatriotyczne faszystowskie małpy.

zerwikaptur

2020-11-15, 13:04
[quote="Niezwyciężony"]Policjanci, oni tam zawsze byli i zawsze będą. Taka jest taktyka, to oni wyciągają ludzi z tłumu.[/


To są ci co od nich zaczynaja się wszystkie burdy na MN
Działali i będą działać niezależnie od tego kto rządzi .
Nie wszystko jest w i trenerach a zainteresowani tymi tyłkami maja dość pokaźna kartotekę ze zdjęciami i który z jakiego wydziału jest .
To nie jest tak ze oni są anonimowi ,dla mnie czy pospolitego polska może i rak ale nie dla tych co ns co dzień z nimi grają w policjanta i złodzieja .

mackuu

2020-11-15, 13:05
zerwikaptur napisał/a:

Narodowcy



Brawo odkryłeś "tajnych" "prowokatorów" policji... którzy mają opaski z napisem Policja :mrgreen: Możesz śmiało aplikować do Rutkowki Patrol.

Justynka99

2020-11-15, 13:08
Tak długo bydło się przygotowywało na to, że ktoś ich będzie prowokować, że musieli coś z tym zrobić mimo że rzekomi prowokatorzy nie dotarli :D "Elycie narodu" musiało ostro odj***ć od wódki i prochów, że widzieli tam jakieś prowokacje :D

lysy78

2020-11-15, 13:17
Mackuu
Nie, nie ten. Chodziło o ten, w którym minister spraw wewnętrznych kazał swoim ludziom podpalić budkę strażnika przed rosyjską ambasadą. Pewnie znajdziesz.
Co filmu przedstawionego przez Ciebie.
We wskazanym przez Ciebie momencie mm. mówi o tym , że wojna zmienia wszystko. Ludzie przestają się zastanawiać czy pedalstwo, lpg i inne lewactwa są równe czy równiejsze. Wszyscy wchodzą w tryb przetrwania i nikt niema czasu ani ochoty na zajmowanie się takim gównem. Mm do niczego nie nawołuje, do niczego nie dąży a tylko stwierdza fakty i wyraża swoją opinię. Z niektórymi się zgadzam.

Konfedernacja

2020-11-15, 13:21
Justynka99 napisał/a:

Tak długo bydło się przygotowywało na to, że ktoś ich będzie prowokować, że musieli coś z tym zrobić mimo że rzekomi prowokatorzy nie dotarli "Elycie narodu" musiało ostro odj***ć od wódki i prochów, że widzieli tam jakieś prowokacje



Młoda jesteś to i głupiutka.
Pożyjesz troszkę to się sama przekonasz na własnej skórze. I to już niedługo.

Ni...........ny

2020-11-15, 13:23
zerwikaptur napisał/a:

To są ci co od nich zaczynaja się wszystkie burdy na MN



Oni są na wszystkich manifestacjach ale jakoś tylko na MN zaczynają burdy.
Biedaczki, jak oni was prowokujo i wrabiają ciągle ;-)

Justynka99

2020-11-15, 13:31
Konfedernacja napisał/a:

Młoda jesteś to i głupiutka.
Pożyjesz troszkę to się sama przekonasz na własnej skórze. I to już niedługo.



Za mało ćpam. Nie zobaczę tych prowokatorów nadlatujących na smokach :D