18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cały naród czyta dzieciom...

hellbwoi • 2020-11-15, 01:55
MSWiA opublikowało nagranie z monitoringu jak to pęd do wiedzy lewicowych prowokatorów przekształca się w Bitwę o Empik 2020

tak od 06:00




Vii

2020-11-15, 18:43
PieronJasnySzlag napisał/a:

Marsz by spokojnie przeszedł ale antifie by odbyty powypadały gdzyby zamiast rzucać kamieniami siedzieli sobie na squocie.
Tak jak za tuska, podpalić ruską budke i zwalić na nacjonalizm. Są dziesiątki filmików jak policja podpala własny radiowóz, jak tajniacy ubrani w dresy rozpoczynają zadyme itp. Ale leming jeden z drugim i tak będzie pie**olil że znowu ci kibole.



O k***a, ale rak!
Niewinne puste łby, ciężko sprowokowane przez prześcieradło na balkonie, musiały rozj***ć stolicę stolicę kraju, którego odzyskanie niepodległości "świętowali". Naj***na, tępa jak ch*j hołota, pod pozorem patriotyzmu, który sprowadzają do nakładania na siebie koszulek z datami, których nie znają, napie**ala się z policją, a później wrzeszczy, że to nie oni, to policjanci przebrani za sebastianów :)
Dobre w ch*j!

Musashi_Miyamoto

2020-11-15, 18:44
Antekqwerty0987654321 napisał/a:

Do takiego poj***nego narodu aż wstyd się przyznać, zjeby atakują swoich i niszczą własny kraj. Do utylizacji...



Dzbanie przed kim Ci wstyd? Przed Arabią Saudyjską bo innego kraju nie znam gdzie tego typu zjawiska nie mają miejsca. Masz na sadolu co się dzieje w USA od kilku już dobrych w przypadku starć zwolenników i przeciwników Trump-a w Niemczech tak samo są uliczne zadymy czy we Francji, Wielkiej Brytanii... Tylko tam rozpie**ol jest dużo większy bo płoną samochody masowo a w USA na porządku dziennym jest to że BLM jeszcze przy okazji okrada sklepy...

...Polska pod kątem tego typu zjawisk jest jeszcze jak na razie bardzo spokojna...

...Wk***iają mnie takie dzbany, nie wie jak jest albo coś mu na moment wyłącza cześć mózgu która miała zapisane takie obrazy i się k***a wysryw wylewa i obraża mi kraj że niby to w Polsce takie sceny. Jebni się w łeb bo nie cały RAM i nie cała pamięć ci działa i jeszcze raz WSKAŻ MI k***A KRAJ W KTÓRYM JEST POD TYM KĄTEM SPOKOJNIEJ NIŻ W POLSCE... Ty k***a lemingu TVN-enowski uczący się Świata z Gazeta pl.

Pyzdra42

2020-11-15, 19:04
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

A co powiesz na to:?



To film sprzed 9 lat hehe

xtz171

2020-11-15, 19:15
postawić to j***ne bydło pod ścianą i rozstrzelać, przecież te patusy nie są kompletnie potrzebne w społeczeństwie... siedzą na socjalu lub co najwyżej zapie**alają za granicą (na tym "lewacko-gejowsko-muzułmańskim" zachodzie oczywiście ) na zmywaku i to jeszcze na czarno, durne to i bez wykształcenia żadnego, nie odprowadzają podatków, syfy jakieś roznoszą fuj k***a aż mi się wymiotować chce... :/

Husarz12

2020-11-15, 19:22
Jesteśmy bardziej wschodem Europy niż nam się wydaje :-(

Sawix

2020-11-15, 20:23
Emocje jak na grzybach

rdaneel

2020-11-15, 20:39
PieronJasnySzlag napisał/a:

Marsz by spokojnie przeszedł ale antifie by odbyty powypadały





Ale że k***a co?

ZajętyPelikan

2020-11-15, 20:50
Jak dla mnie to jest popie**olone, marsz ku chwale odzyskania niepodległości, ale nie. k***a jakieś zj***ne race muszą zostać użyte. Prawda jest taka, że nie potrafimy świętować... Pamiętam kilka dni przed 11, jak z kimś na ten temat rozmawiałem. Stwierdziłem tylko, że bardzo dobrze iż prezydent nie zgadza się na marsz bo od lat to jest tylko pretekst do niszczenia miasta.

Patologia się bawi za cudze pieniądze... swoją drogą zastanawia mnie dlaczego akurat empik?

bishfinger napisał/a:

Dlaczego policja nie wykazała takiego samego zdecydowania przeciwko strajkowi kobiet? Czyli zniszczeniu ponad 100 kościołów w tym wielu zabytkowych jak np w Krakowie, ponad 1000 kamienic, pobiciach dziennikarzy np z Pyta.pl, zakłócaniu mszy a nawet wesel? armatki wodne się popsuły?



Wow, pomalowane drzwi i mur, fakt jest to dewastacja mienia... jednak jeśli porównujesz grafiti z podpaleniami i doszczętnym niszczeniem, pozostaje szczerze współczuć Ci podejścia do życia...

Justynka99

2020-11-15, 21:08
ZajętyPelikan napisał/a:

Patologia się bawi za cudze pieniądze... swoją drogą zastanawia mnie dlaczego akurat empik?



Bo w Empiku są książki. Od nich się "lewaczeje" :D

PierógZmięsem

2020-11-15, 21:45
PieronJasnySzlag napisał/a:

Marsz by spokojnie przeszedł ale antifie by odbyty powypadały gdzyby zamiast rzucać kamieniami siedzieli sobie na squocie.
Tak jak za tuska, podpalić ruską budke i zwalić na nacjonalizm. Są dziesiątki filmików jak policja podpala własny radiowóz, jak tajniacy ubrani w dresy rozpoczynają zadyme itp. Ale leming jeden z drugim i tak będzie pie**olil że znowu ci kibole.



Rzygać mi się chce, jak czytam o biednych kibolach. Masz za ciasne slipy czy jak, że mózg nie chce działać?

rudyest

2020-11-15, 22:08
PieronJasnySzlag napisał/a:

Marsz by spokojnie przeszedł ale antifie by odbyty powypadały gdzyby zamiast rzucać kamieniami siedzieli sobie na squocie.
Tak jak za tuska, podpalić ruską budke i zwalić na nacjonalizm. Są dziesiątki filmików jak policja podpala własny radiowóz, jak tajniacy ubrani w dresy rozpoczynają zadyme itp. Ale leming jeden z drugim i tak będzie pie**olil że znowu ci kibole.



pie**olenie o Szopenie. Jednym i drugim powinno zabrać się obywatelstwa i wypie**olić z kraju.

Darkwaterfall

2020-11-15, 22:49
PieronJasnySzlag napisał/a:

Marsz by spokojnie przeszedł ale antifie by odbyty powypadały gdzyby zamiast rzucać kamieniami siedzieli sobie na squocie.
Tak jak za tuska, podpalić ruską budke i zwalić na nacjonalizm. Są dziesiątki filmików jak policja podpala własny radiowóz, jak tajniacy ubrani w dresy rozpoczynają zadyme itp. Ale leming jeden z drugim i tak będzie pie**olil że znowu ci kibole.



Nie pie**ol. Naprawdę jesteś taki ślepy, że nie widzisz, że bandyci się zjechali i zrobili rozróbę, podpalili mieszkanie, sklep. Czego jeszcze Ci potrzeba żebyś przejrzał na oczy?

St...........on

2020-11-15, 23:56
PieronJasnySzlag napisał/a:

Marsz by spokojnie przeszedł ale antifie by odbyty powypadały gdzyby zamiast rzucać kamieniami siedzieli sobie na squocie.
Tak jak za tuska, podpalić ruską budke i zwalić na nacjonalizm. Są dziesiątki filmików jak policja podpala własny radiowóz, jak tajniacy ubrani w dresy rozpoczynają zadyme itp. Ale leming jeden z drugim i tak będzie pie**olil że znowu ci kibole.



pie**ol pierol, ja posłucham :amused:

yippe_ki_yay

2020-11-16, 01:13
Sekcja komentarzy sadistica pełną parą. Połowa odnosi się do tego komentarza, który otrzymał najwięcej piwek i wywalają swoje gówno gdy już wiele innych merytorycznie odpowiedziało na ten piwkowany komentarz.

Prowokacja, czy nie. Mądra osoba, która jest prowokowana nie podda się prowokacji. Ktoś gdzieś tu napisał, że policja stała 20 metrów dalej i prowokowała, k***a jak? Krzyczeli "ty ch*ju"? Pies w mundurze gówna sam z własnej chęci nie zrobi, dostanie rozkaz to zrobi. Jak pies pod przykrywką prowokował to czemu, kilku innych go nie unieruchomiło i wezwało normalnych policjantów? Dlatego nie, bo reszta obok niego to była patola, nie zależnie czy antifa czy narodowcy czy k***a wyznawcy latającego potwora sphagetti i ta patola w porywie słów lub poczynań jednego zjeba postanowiła być takim zjebem jak on. I nagle z jednego zjeba tworzy się kilkadziesiąt innych.

Nikogo nie bronię, jak Insaner wcześniej napisał, w tłumie tworzy się odpowiedzialność zbiorowa. Juliusza Cezara tak zaj***li, kilkadziesiąt ran ciętych lub kłutych, bo to nie jeden Brutus tak zrobił, a wielu pobratymców. Prawie identyczna rzecz ma miejsce przy kamienowaniu, nikt z tłumu nie jest tym kto rzucił ostatni kamień (ten który doprowadził do śmierci).

Czasem myślę, że problemem nie są prawicowcy, lewicowcy, narodowcy, naziści, komuniści, lgbtqwery, ogólnie nikt o swoich poglądach dopóki nie staną się fanatycznymi, zagorzałymi wyznawcami swoich poglądów. Żadna skrajność nie jest dobra, walka w imię skrajność to szczyt utwierdzania się w swoim przekonaniu i żaden argument go nie zmieni. Ale tak samo złe jest po prostu rozpie**alanie, bez ideologii, bez powodu, bo można, bo tłum rozpie**ala to ten ktoś też, bo czemu nie? Grupie chcących napie**alać policje bardzo pomogła grupa sebixów, których codzienną mantrą jest "j***ć policję", oni mieli idealne warunki aby się wyżyć. I tu piękny być może paradoks, jeśli to policjant prowokował to sebix JP pomógł mu dopiąć swego.

Bartsad

2020-11-16, 09:45
Dobrze że tego antifiarza z Białegostoku zatrzymali