18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cały naród czyta dzieciom...

hellbwoi • 2020-11-15, 01:55
MSWiA opublikowało nagranie z monitoringu jak to pęd do wiedzy lewicowych prowokatorów przekształca się w Bitwę o Empik 2020

tak od 06:00




McQurwa

2020-11-15, 08:40
Antekqwerty0987654321 napisał/a:

Do takiego poj***nego narodu aż wstyd się przyznać, zjeby atakują swoich i niszczą własny kraj. Do utylizacji...



Zawsze możesz być niemcem, jak się wstydzisz



a najlepiej jeszcze w rękawiczkach, żeby inni nic nie powiedzieli

Noside

2020-11-15, 08:46
Zabawnisie. Przyjrzyjcie się uważnie osobie w brązowej kurtce. Tej, która od początku najbardziej nakręca atmosferę. Jak tylko wszystko zaczyna się kręcić samo - ucieka w tłum i zdejmuje kominiarkę (około 9:15). Czy gdyby chciał bić policję to by się tak szybko zmył?
Widać tam kilka takich osób. Taka akcja wali na kilometr.

CoJaTamKurwaWiem

2020-11-15, 08:47
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No k***a, ale tam nic nie widać..... Na filmie nie ma dowodu, że policja podpaliła ten radiowóz. Są tylko sugerujące teksty pod filmem.
Co nie oznacza, że nie wierzę, że policja jest do tego zdolna. Za długo żyję na tym świecie. Pewnie i na tym marszu były policyjne prowokacje.



Słyszałeś kiedyś o procesie poszlakowym...?

Mietek7567

2020-11-15, 08:53
Kamilff napisał/a:

Witam Ciebie mój Ty rycerzu w srebrnym kapeluszu.
Covid jest zaplanowany, ziemia płaska, a smoki istnieją, ale lemingi i tak będą mówić, że jest inaczej.
Jesteś tak bardzo zamknięty w swoim świecie, że szukasz teorii spiskowych aby tylko nie okazało się że twój świat jest błędy. Na prawdę pie**olnij się w głowę jeżeli uważasz że kibole, którzy napie**alają się maczetami nie są wstanie podpalić byle czego tylko po to aby to zrobić.
Czekam na film gdzie policja popala swój radiowóz nie mogę się doczekać.
Poproszę 5 linków, piszesz że są dziesiątki. Pewnie nawet nie odpiszesz albo zamiast wysłać dowody tego twojego szurowego pie**olenia to napiszesz, że jestem lewakiem, albo inne gówno, ale dowód nie zobaczymy.



Link do nagrań z sowy chyba sam jesteś w stanie sobie znaleźć.

Ni...........ny

2020-11-15, 10:34
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

A co powiesz na to:?



Gdzie tam masz podpalenie radiowozu ? Masz napisane że z auta wydobywa się dym a później że policjant coś robi przy aucie i trzyma w ręku flarę. I podpala nią radiowóz z którego już wydobywa się dym ? Co za bełkot. Robisz k***ę z logiki wrzucając coś takiego.


CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Słyszałeś kiedyś o procesie poszlakowym...?



Jeżeli z auta najpierw wydobywa się dym a później policjant coś robi. To działania policjanta są skutkiem podpalenia a nie przyczyną. ;-)

EvilDog

2020-11-15, 11:01
PieronJasnySzlag napisał/a:

Marsz by spokojnie przeszedł ale antifie by odbyty powypadały gdzyby zamiast rzucać kamieniami siedzieli sobie na squocie.
Tak jak za tuska, podpalić ruską budke i zwalić na nacjonalizm. Są dziesiątki filmików jak policja podpala własny radiowóz, jak tajniacy ubrani w dresy rozpoczynają zadyme itp. Ale leming jeden z drugim i tak będzie pie**olil że znowu ci kibole.




Ja pie**ole serio ?
Antifa ?! O 6 minuty widać co się zaczęło odpie**alać, byłem tam i jeśli idąc Twoim tokiem myślenia , to to nie jest masz "patriotów" tylko antifiarzy i i tajniaków !
Zamiast przyznać racje że : tak mamy w marszu debili , nie wszystkich , ale się zdarzają i organizatorzy nie są w stanie ich powstrzymać . To qrwa szukanie wielkiego spisku! Tu nie było jednego gościa czy 5 którzy rzucali się w policje tylko setki ! Bo policja ich prowokowała STOJĄC 20m od głównej trasy w bocznych ulicach. Aleeee nieeee , prowokacjaaaa! Dziwnie że tam jeszcze żydowskiego śladu nie znalazłeś

Dmger

2020-11-15, 11:01
j***ć konfederację,
j***ć antifę,
j***ć kiboli,
j***ć nazistów,
j***ć faszystów,
j***ć neonazistów,
j***ć pie**oloną całą patologię z marszu.

Rebeliant

2020-11-15, 11:09
A mnie ciekawi jedno. Na dachu nad Empikiem podobno była TVP. Gdzie są materiały z tak zajebistego miejsca? Widział ktoś je? Bo przecież powinny być i stamtąd byłoby widać, kto podpalił racą mieszkanie. Nie widziałem, ale może są? Ktoś ma link?


Tutaj widać, że organizatorzy marszu robili co mogli, a jakieś pie**olone ścierwo z tyłu marszu zaczęło demolować i podpalać Empik.

Jedno jest pewne - to zrobili pie**oleni marksiści, czy to z Antify, czy z ONR czy jakieś sp***olone kibolstwo, które notabene jest multipolityczne, czyli są tam i antifiarze, i oenerowcy i zwykli bandyci - jeden ch*j zatem -> kula w łeb, do rowu i zasypać wapnem.

Matekgig napisał/a:

Tylko Konfederacja



Podobnie myślałem do niedawna, ale niestety nie zniosę w ich szeregach katolskiej mentalności i teorii spiskowych (największy zjeb to Braun).

Przyczyną klęski Konfederacji jest właśnie zlepek wielu opcji. Wydalić Brauna, Godek, Korwina, zamknąć ryj Bosakowi aby nie pie**olił o katolicyzmie i bogach i wtedy zostaje Konfa gospodarcza. Taka nie jest, niech wypie**ala. Póki nie pojawi się partia bez światopoglądu na pierwszym planie, tylko zorientowana na wolnorynkową gospodarkę - nie głosuję na nikogo i mam wyj***ne. Czas na egoizm i swój własny interes, wyj***ne na to kto nami rządzi, może sobie wracać PZPR, wyj***ne. Zawsze mnie będzie stać aby wyjechać jak się rozjebie kraj do reszty.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-15, 11:37
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Słyszałeś kiedyś o procesie poszlakowym...?



Słyszałem, ale na tym filmie nawet poszlaki nie widać...

Dmger napisał/a:

j***ć konfederację,
j***ć antifę,
j***ć kiboli,
j***ć nazistów,
j***ć faszystów,
j***ć neonazistów,
j***ć pie**oloną całą patologię z marszu.




McQurwa

2020-11-15, 12:03
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Słyszałem, ale na tym filmie nawet poszlaki nie widać...



Jezus Pan :lol:

Spidzio199

2020-11-15, 12:14
Narodowcy są głupsi nawet od rozwielitek - robią sobie raz na rok wielki marsz, powtarzany od wielu lat. Mają od cholery czasu na przygotowanie, organizację, koordynację. A całą imprezę rozpieprzają im ich zwolennicy, którzy nie potrafią żyć bez rozpie**olu.

Nawet jak czarno na białym widać bandę zwyrodniałych kiboli, to z uporem maniaka mówią że to prowokacja Antify i innych lewicowców. Tym bardziej to świadczy o całkowitym zidioceniu tych nazistowskich kretynów - jak Was może na Waszej największej imprezie strollować garstka Waszych największych wrogów (którymi gardzicie i macie za kretynow i zboczeńców), zrobić pod Waszym nosem zadymę, spuścić wpie**ol Waszym bojownikom na Waszych oczach, a potem zniknąć bez śladu, i zwalić to w oczach opinii publicznej na Was - to jesteście największą na Świecie bandą idiotów, którzy mogą murzynom z BLM buty lizać do błysku

Tr...........ty

2020-11-15, 12:20
bishfinger napisał/a:

pobiciach dziennikarzy np z Pyta.pl



Przecież obecnie pyta.pl to jeden "dziennikarz", który wyj***ł kolegów z zespołu i sprzedał się TVP tworząc aktualnie propagandowy materiał i wykorzystując rozpoznawalność kanału wypracowaną przez lata. Więc jeśli faktycznie dostał po ryju, to w tym przypadku słusznie.

borelli

2020-11-15, 12:21
Po prostu lewakom się nie podoba, że są w tyk kraju patrioci, znacznie liczniejsi niż owi lewacy, więc zrobią wszystko by ich zdyskredytować, nawet wywołają zadymę, za co należy ich skazać na ciężkie więzienie, bo to lewactwo w ten sposób doprowadza do pogorszenia wizerunku zarówno patriotów, jak i całego kraju.

Xumme

2020-11-15, 12:32
A jakby pie**olnąc bombą w ten cały skupiony tłum idiotów ze srednim IQ małpy to w sumie w całej Polsce liczba patoli by sie zmniejszyła w sekunde! Idealnie :D

andrzejrobert75

2020-11-15, 12:35
EvilDog napisał/a:

Ja pie**ole serio ?
Antifa ?! O 6 minuty widać co się zaczęło odpie**alać, byłem tam i jeśli idąc Twoim tokiem myślenia , to to nie jest masz "patriotów" tylko antifiarzy i i tajniaków !
Zamiast przyznać racje że : tak mamy w marszu debili , nie wszystkich , ale się zdarzają i organizatorzy nie są w stanie ich powstrzymać . To qrwa szukanie wielkiego spisku! Tu nie było jednego gościa czy 5 którzy rzucali się w policje tylko setki ! Bo policja ich prowokowała STOJĄC 20m od głównej trasy w bocznych ulicach. Aleeee nieeee , prowokacjaaaa! Dziwnie że tam jeszcze żydowskiego śladu nie znalazłeś



Zawsze ktos musi byc winien.pewnie feministki i Donald.