18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buty za 0 zł

megrin • 2012-04-14, 23:43
Ktoś zj*bał sprawę na stronie adidasa i oficjalna cena za buty wynosi 0 zł :D
kupiłem 10 par :> i mam fakturkę :D znajomi już się zaopatrzyli, jedyny koszt to przesyłka (17zł)

link do butów: http://shop-adidas.eu/PL/product.php?id_product=104


dla niedowiarków wrzucam fakturę jaką wystawił mi adidas :D


~Angel

2012-04-16, 19:45
CezaryS napisał/a:

mi dzisiaj przyszły, fajne są



:homer:
bardzo się cieszymy a teraz :idzwch*j: w swoich bucikach

~Angel

2012-04-17, 11:55
Właśnie otrzymałem e-mail:

Cytat:

Aktualnie oczekujemy na dostawę jednego lub więcej produktów z Twojego zamówienia #54. Może to spowodować niewielkie opóźnienia w realizacji wysyłki.

Zamówienie zrealizujemy najszybciej jak tylko możliwe.

Przepraszamy za opóźnienia.


megrin

2012-04-17, 15:47
Też to dostałem :roll:
czyżby mieli zamiar to wysłać? :lol:

~Angel

2012-04-17, 15:49
pewnie kolejny e-mail będzie z informacją o niedostępności produktu i anulowaniem zamówienia

jop-twoju-mac

2012-04-17, 16:30
Dzwoniłem do nich kiedy wyślą te buty. Gościu powiedział że "wkradł im się wirus i zmienił cenę butów" za 0zł nie wyśle. Takżę proponuję teraz zamówić po 2 pary normalnych butów za normalną cenę za pobraniem i nie odbieramy, jak będzie do nas dzwonił to mu powiemy że "wirus wkradł nam się i kupił buty". Troszku chamskie ale każdy każdego dyma w tym kraju :evil:

megrin

2012-04-17, 16:36
jop-twoju-mac napisał/a:

Dzwoniłem do nich kiedy wyślą te buty. Gościu powiedział że "wkradł im się wirus i zmienił cenę butów" za 0zł nie wyśle. Takżę proponuję teraz zamówić po 2 pary normalnych butów za normalną cenę za pobraniem i nie odbieramy, jak będzie do nas dzwonił to mu powiemy że "wirus wkradł nam się i kupił buty". Troszku chamskie ale każdy każdego dyma w tym kraju :evil:



Wirus zmienił cenę butów? :lol:
Spoko :P a zachowanie sprzedawcy faktycznie chamskie, każdemu się zdarza błąd i nawet nie oczekuję żeby te buty wysłał, jednak jakaś informacja mailowa albo oficjalna na stronie sklepu, mogłaby się pojawić... :roll:

lokowalek

2012-04-19, 02:21
Jestem strasznie ciekawy jak oni to zalatwia. Wirusy i inne pie**oly nie zmienia faktu ze to im zrobi mala antyreklame jesli nie dostaniemy butów.

megrin

2012-04-19, 13:36
na miejscu sprzedawcy wolałbym antyreklamę niż wysłanie tysięcy butów za 0zł :D

anotherbrick

2012-04-27, 17:57
dajcie znać jak to się tam dalej potoczy;)

~Angel

2012-04-27, 21:33
Cytat:

W związku z zakupem trampek wyjaśniam co następuje!

Ponieważ niniejszy towar jest niedostępny w magazynie jak i u dostawców sklepu informujemy państwa iż zamówienie nie może zostac zrealizowane.

Rozdział 1 pkt 3 regulaminu sklepu.

Przepraszamy. ZESPÓŁ SKLEPU "SPORT SHOP ADI"