18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buty za 0 zł

megrin • 2012-04-14, 23:43
Ktoś zj*bał sprawę na stronie adidasa i oficjalna cena za buty wynosi 0 zł :D
kupiłem 10 par :> i mam fakturkę :D znajomi już się zaopatrzyli, jedyny koszt to przesyłka (17zł)

link do butów: http://shop-adidas.eu/PL/product.php?id_product=104


dla niedowiarków wrzucam fakturę jaką wystawił mi adidas :D


proteryan

2012-04-15, 00:10
nie zrozum mnie źle, masz solidne podstawy żeby domagać się tych butów. Szkoda, że wybrałeś płatność przy odbiorze. Trzeba było dać przelewem, puścić przelew i posłać od razu potwierdzenie przelewu. Kwestia tego jak długo będzie Ci się chciało bawić z nimi, bo wierz mi, nie poślą tych butów pierwszym kurierem w poniedziałek :) )

Sam tak kiedyś kupiłem zestaw odżywek za 99 zł (wart był 400) przez błąd Pana sprzedającego w sklepie. Odżywki dostałem po 2 miesiącach po takich akcjach, jak wysyłanie pism do niego z skanami maili i grożeniem sprawą w sądzie (wszystko, przez to, że dupek po chamsku kazał mi się wypchać i po 2 tygodniach powiedział, że nic mi nie wyśle)

Jakiś tam stosunek między Tobą a sklepem został zawiązany, nie mnie jednak o ile się orientuję nie można sprzedawać niczego ze zero złotych.

megrin

2012-04-15, 00:11
proteryan napisał/a:


Jakiś tam stosunek między Tobą a sklepem został zawiązany, nie mnie jednak o ile się orientuję nie można sprzedawać niczego ze zero złotych.



masz rację, sprzedaż za 0zł jest nielegalna, więc jak się uprę mogę na nich donieść jak nie wyślą :D :D :D

solteck

2012-04-15, 00:17
H w ten ich regulamin
masz ustawę o sprzedaży konsumenckiej i szczególnych warunkach sprzedarzy...
może być nawet w sklepie przy produkcie napisane zamiast 100zł - 100gr i mają prawo nie sprzedawać, jak przyjdziesz na kasę

ru_ziolo

2012-04-15, 00:20
Bedziecie w dupie jak wyjdzie,ze bedziecie musiali za te buty zaplacic i to oni wyr*chaja was a nie wy ich :)

megrin

2012-04-15, 00:21
solteck napisał/a:

H w ten ich regulamin
masz ustawę o sprzedaży konsumenckiej i szczególnych warunkach sprzedarzy...
może być nawet w sklepie przy produkcie napisane zamiast 100zł - 100gr i mają prawo nie sprzedawać, jak przyjdziesz na kasę



akurat to jest nieprawda, jak gdzieś na sklepie znajdziesz cenę 100gr za coś co jest warte 100zł, to sklep ma prawny obowiązek sprzedać Ci produkt po cenie jaka była na półce

solteck

2012-04-15, 00:21
towar na półce jest traktowany jako oferta i w cale nie muszą go tobie sprzedać

~Angel

2012-04-15, 00:22
Cytat:

zie,ze bedziecie musiali za te buty zaplacic i to oni wyr*chaja was a nie wy ich



jest opcja płatność przy odbiorze

megrin

2012-04-15, 00:23
ru_ziolo napisał/a:

Bedziecie w dupie jak wyjdzie,ze bedziecie musiali za te buty zaplacic i to oni wyr*chaja was a nie wy ich :)



1. jeżeli zmieni się kwota produktu to klient musi ją zaakceptować
2. nawet jak zmienią cenę na 10000zł to i tak mam prawo w ciągu 1 miesiąca zwrócić nienaruszony towar do sklepu

Xenomorph08

2012-04-15, 00:28
Sprzedaje się po cenie na produkcie, tudzież podanej na karteczce obok.
Takie jest prawo konsumenta. jak robilem w monopolu to był troche burdel w systemie i na pułkach. Klienci znający ten przepis korzystali z niego :)

Janusz~

2012-04-15, 00:38
"powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny"

pewnie jak będzie, to za ch*jową cenę. Swoją drogą to zj***łeś, że komuś mówisz o tym. Ja bym zamówił na Twoim miejscu 1000 par i nikomu nie mówił

mrlewy

2012-04-15, 00:59
Co mam do stracenia :D Zamówiłem se dwie pary, cena 17zł, płatność przy odbiorze. Więc jak mi nie wyślą to trudno, a jeśli wyślą ale karzą płacić 400zł to po prostu kurierowi nie płacę i tyle. A jak się uda to sprzedaję je na allegro :D

Kamyk5011

2012-04-15, 01:18
@mrlewy96

Już lepiej biednym oddać, choć i oni w takim gównie chodzić nie zechcą :D

vass

2012-04-15, 01:24
Za 3 dni na Allegro będzie 1000 par do sprzedania w atrakcyjnej cenie :)

Passioht

2012-04-15, 01:35
a co tam ja też zamówiłem 11 par heeh

~Velture

2012-04-15, 01:37
Kiedyś była podobna sprawa na innym forum pokazywana. Jakas firma z felgami i oponami na stronie też dała cene 0zł przypadkiem. W ciągu 30min cały zapas felg z ich strony został 'wykupiony'. To były jakieś droższe felgi za ponad 1k zł za sztuke więc wiadomo ,ze popyt był.
Sklep anulował ich zamówienia poprostu.