18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buty za 0 zł

megrin • 2012-04-14, 23:43
Ktoś zj*bał sprawę na stronie adidasa i oficjalna cena za buty wynosi 0 zł :D
kupiłem 10 par :> i mam fakturkę :D znajomi już się zaopatrzyli, jedyny koszt to przesyłka (17zł)

link do butów: http://shop-adidas.eu/PL/product.php?id_product=104


dla niedowiarków wrzucam fakturę jaką wystawił mi adidas :D


metal15

2012-04-16, 00:44
Stronka nie działa
Sadyści - co robimy dalej? masowy pozew? może jakaś masowa skarga do biura konsumentów?
A może wypowie się ktoś kto ma jakieś doświadczenie w kwestiach prawnych

megrin

2012-04-16, 00:58
a to zależy czy chcemy komuś zrujnować firmę czy nie ;P
akurat tutaj beknie nie Adidas, tylko ten mały sklepik internetowy :P

metal15

2012-04-16, 01:10
no adidasa by szkoda troszkę było :lol:
A sklepik internetowy zamiast w jakiś sposób przeprosić za pomyłkę , to chamsko wyj***ł stronę w kosmos i kazał nam się j***ć, więc jakieś konsekwencje swoich czynów musi ponieść po pierwsze cena 00.00zl po drugie usunięcie strony bez żadnej informacji lub wiadomości na email o zamówieniu

megrin

2012-04-16, 01:46
jak wam się chce pierdzielić z sądami i całą to sprawą to proszę bardzo :P
ja nie mam zamiaru pozywać ich do sądu z powodu nie wysłania mi butów za darmo :P
i tak tych butów nie zobaczycie bo niby skąd gościu weźmie taką ilość? (ktoś tam pisał że zamówił 20 000 :D )
może jakieś odszkodowanie wywalczyć się da, no ale zazwyczaj odszkodowanie będzie równowartością produktu.. hmm.. 20 000 x 0zł.. nadal jest 0 zł :lol:

metal15

2012-04-16, 02:01
chodzi o wartość tych butów a nie o ich sklepową cenę
20 000par x około150zł = 3 000 000
więc może warto coś podziałać? albo chociaż spróbować.. no ja się na prawie nie znam więc czekam na wypowiedź kogoś kto temat ogarnia 8-)

megrin

2012-04-16, 02:04
o ile takie buty w ogóle istnieją, bo nigdzie na stronie adidasa nie mogłem ich znaleźć :P

mrlewy

2012-04-16, 09:27
metal15 napisał/a:

Stronka nie działa
Sadyści - co robimy dalej? masowy pozew? może jakaś masowa skarga do biura konsumentów?
A może wypowie się ktoś kto ma jakieś doświadczenie w kwestiach prawnych



Ja co prawda i tak jeszcze prawnie nie mogę nic zdziałać ale... Poszperałem trochę w necie i udało mi się ustalić, że koleś prowadzi ten sklep internetowy przynajmniej od września 2007 roku, więc wątpię, że 5 lat temu założyłby serwis tylko po to aby w 2012 roku wyr*chać kilkadziesiąt ludzi na, biorąc pod uwagę ilość osób płacących przelewem, niezbyt dużą kwotę. Swoją drogą koleś nazywa się Romuald Maczka (lub Mączka) i tu jest jego numer jak coś: 665 493 410 (podany zarówno na stronie adidasa jak i na jego profilu na fb). Według mnie po prostu koleś zorientował się, że ktoś zj***ł sprawę i żeby nie dostawać więcej zamówień zamknął stronę do czasu wyjaśnienia sprawy.

Proponuję poczekać do wtorku i jeśli strona wciąż nie będzie działać i nie będzie żadnym maili ani niczego ze strony sprzedawcy to żebyście wtedy zaczęli coś działać.

megrin

2012-04-16, 10:35
strona już działa, ale nasze piękne buty są niedostępne :P

senor_peralta

2012-04-16, 12:00
Do uczciwej pracy się lepiej weźcie, nieroby zamiast snuć plany o pozwaniu do sądu człowieka, który przez pomyłkę wystawił buty za 0zł. Nie różnicie się niczym od hołoty, która niedawno w Londynie okradała sklepy tylko dlatego, że nadarzyła się okazja. Tfu!

mrlewy

2012-04-16, 12:07
@up
Nie rozumiem czemu tak się spinasz człowieku. Żyjemy w biednym kraju... tzn. coraz więcej ludzi żyje w biedzie, więc każda możliwość dorobienia się w jakikolwiek sposób to prawdziwa okazja. W tym przypadku, próba dorobienia się na kimś kto po prostu ma więcej pieniędzy od nas.

senor_peralta

2012-04-16, 12:33
@up
No to ja mam nadzieję, że na Tobie też się kiedyś ktoś biedniejszy dorobi w podobny sposób. Może wtedy zmienisz swoje myślenie i spróbujesz szukać innego sposobu na wyjście z biedy.

mrlewy

2012-04-16, 12:37
@up Tylko wiesz, jest różnica dorobić się na kimś kto nie narzeka na ilość pieniędzy, a co innego dorabiać się na kimś kto już jest na tym etapie, że "musi kombinować". Poza tym pewnie się skończy na tym, że tych butów na oczy nie zobaczymy lub ewentualny pozew skończy się na korzyść tego, którego będzie stać na lepszych prawników tj. właściciela firmy.

scchizm

2012-04-16, 14:10
w każdym razie reklamę dobrą miał

mrlewy

2012-04-16, 16:57
Ponownie dla zainteresowanych :-D Ktoś pisał, że butów nie ma w ofercie na oficjalnej stronie adidasa. Udało mi się jednak znaleźć je na ebay'u i na jakiejś niemieckiej stronie. Średnia cena to 40-50 euro. Tak w ramach ciekawostki piszę :-)

CezaryS

2012-04-16, 19:39
mi dzisiaj przyszły, fajne są