18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pazuzu

2021-04-25, 18:05
Nadal wolę koronawirusa :-)

andrzejrobert75

2021-04-25, 18:23
Audi 80 ,jeżdzi juz 30 l,pojedzie drugie tyle.

NILE75

2021-04-25, 18:32
Jedno warte drugiego.

maxkulczyk

2021-04-25, 19:07
j***ny kaznodzieja normalnie

Manii

2021-04-25, 19:09
Rymuje sie...to musi byc prawda

35i

2021-04-25, 19:13
Jako warszawiak powinienem napisać, że Kraków to i tamto, ale łączę się w bólu. Pojebów u nas dostatek.

plastic

2021-04-25, 19:30
mhm, na sadolu jest dużo spuścizny wyborczej, wychowanej na owsiaku i galopującym przez lata 80/90 antyklerykalizmie.
część może być zadaniowana jak na każdym polskim portalu, ale w tym wypadku, dałbym sobie rękę uciąć, że wiele z tych kont jest autentycznych i nawet nie trzeba im płacić. pożyteczni idioci - "j***ć księży. jebac zakonnice, tfu katole, gdzie moje cztery piwerka po robocie, o k***a ale mam dzis łapy uj***ne smarem, o k***a kiedyś to było"

andrzejrobert75

2021-04-25, 19:54
plastic napisał/a:

mhm, na sadolu jest dużo spuścizny wyborczej, wychowanej na owsiaku i galopującym przez lata 80/90 antyklerykalizmie.
część może być zadaniowana jak na każdym polskim portalu, ale w tym wypadku, dałbym sobie rękę uciąć, że wiele z tych kont jest autentycznych i nawet nie trzeba im płacić. pożyteczni idioci - "j***ć księży. jebac zakonnice, tfu katole, gdzie moje cztery piwerka po robocie, o k***a ale mam dzis łapy uj***ne smarem, o k***a kiedyś to było"



Ruszaj w kraj i nawracaj ich.

pazuzu

2021-04-25, 20:26
plastic napisał/a:

mhm, na sadolu jest dużo spuścizny wyborczej, wychowanej na owsiaku i galopującym przez lata 80/90 antyklerykalizmie.
część może być zadaniowana jak na każdym polskim portalu, ale w tym wypadku, dałbym sobie rękę uciąć, że wiele z tych kont jest autentycznych i nawet nie trzeba im płacić. pożyteczni idioci - "j***ć księży. jebac zakonnice, tfu katole, gdzie moje cztery piwerka po robocie, o k***a ale mam dzis łapy uj***ne smarem, o k***a kiedyś to było"



Chyba 2 dni temu dałeś taki sam komentarz pod jakimś tematem, płyta się zaciela? Czy sam jesteś trolem?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-25, 20:36
Pójdę pod prąd (sadolowy).
Czy wiara w Boga jest pozytywna?? Jak najbardziej tak, człowiek z sumieniem, ale kompletny ateista człowieka zabije (w dużym skrócie), człowiek bez sumienia, ale prawdziwie wierzący tego nie zrobi ( w dużym skrócie). Nie osoba uznawana za wierzącą, ale prawdziwie wierzący człowiek.
No chyba, że jego wiara każe zabijać, to co innego...

andrzejrobert75 napisał/a:

Audi 80 ,jeżdzi juz 30 l,pojedzie drugie tyle.



Jednak wiara czyni cuda.

sirrah777

2021-04-25, 20:48
Analfabeci też są wszędzie.

C0C0JUMBO

2021-04-25, 20:55
Ciemnogród jezdzi 30 letnim audi i dalej nie widzi swojego pasma "sukcesu"...

JaTylkonaChwile

2021-04-25, 21:07
:homer: zaraz zlecą sie pseudo-ateisci, gimbo-ateisci i beda pie**olic : "ciemnogrod" "mafia w sukienkach" itd itp. Jeden notoryczny idiota, znowu bedzie walił swoje wysrywy w stylu "podaj mi 1 dowod na istnienie Boga" a ja mu odpisze : podaj mi 1 dowód, ze Boga nie ma.

Rozpie**ala mnie ból dupska o to, ze ktos sobie wierzy. Dorosla osoba robi co chce. Chcacemu nie dzieje sie krzywda. Jak ktos chce wplacac na radio rydzyka - niech sobie wplaca. Inni wplacaja na black lives matter :D ja pie**ole - przykazania, wiara i wogole nie nakazuje nikogo zabijac, wysadzac sie w powietrze. Nakazuje byc dobrym, nie wyrzadzac innym krzywdy i kochac blizniego... To, ze niektore zjeby kochaja blizniego az za bardzo - to jest problem jakiegos pedofila przebranego za ksiedza.

Takim samym tokiem rozumowania mozna pie**olic, ze matematyka jest zla i ciemnogrod, bo jakis nauczyciel matematyki potrafi sie czasem pie**olnac. Nie oznacza, ze matematyka jest zla - oznacza, ze nauczyciel ch*jowy.