18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ra...........ll

2021-04-26, 17:31
[quote="Rozjebie"]Brawo, odkryłeś cos takiego



arcybiskup napisał/a:

Ale pie**olisz. Następny gimbus co się nasłuchał, że ateizm równa się nihilizm. Ateista z sumieniem nie zabije człowieka bo to sumienie mu mówi, że zabójstwo to zło. Bo ateista ma zasady, wyobraź to sobie. Poza tym, mając empatię nie robi krzywdy innym, bo sam nie chce być krzywdzony.
A jeśli sam jesteś wierzący bez sumienia to ja bardzo proszę, nigdy nie porzucaj wiary! W moim i innych interesie. Bo jeśli religia jest jedyną rzeczą, która cię powstrzymuje przed czynieniem zła to nie jesteś lepszy od tresowanej małpy.
Problemem są jedni i drudzy. Radykalizm i kulturowe wojny są teraz modne.


To jest podstawowa sprawa ktorej wiekszosc ateistow nie rozumie,.Moralnosc, dobro i zlo obiektywnie nie istnieje w ewolucyjnej wersji. To ze Tobie cos wydaje sie dobre nie musi oznaczac ze i ja tak uwazam i tym sposobem nie mozesz obiektywnie stwierdzic ze hitler czy stalin byl zly. Nikt tez nie mowil ze ateista nie moze byc dobra osoba.

qwerq221

2021-04-26, 20:28
pazuzu napisał/a:

Nadal wolę koronawirusa



bo jestes zerem

mystery0987

2021-04-26, 22:19
Koronawirus z kościołem mają bardzo dużo wspólnego.

dżonyłojlker

2021-04-26, 23:46
Rozjebie napisał/a:

Który komentarz był gimboateisty? Nie zauważyłem, żeby w komentarzach nad twoim ktoś w dziecinny sposób obrażał religie



Ten który został usunięty, znajdziesz go w ostrzeżeniach.

Sigonek

2021-04-27, 07:01
pazuzu napisał/a:

Nadal wolę koronawirusa



Komunę w tym kraju należałoby jednak przepalić do gołej ziemi.

Malloy

2021-05-14, 11:09
JaTylkonaChwile napisał/a:


Rozpie**ala mnie ból dupska o to, ze ktos sobie wierzy.



Wierzyć - ok, niech sobie wierzą, ale niech się wezmą za kleryków, żeby pozbyć się tych, którzy za bardzo lubią dzieci.
Poza tym wierzyć - ok, ale fanatyzm w żadnej formie nie jest niczym dobrym, a takie napisy jak na zdjęciu to naprawdę już mocno haczy o fanatyzm...
Moi sąsiedzi należą do "kościoła domowego" i traktują z góry nawet księdza, jak tak dalej pójdzie, to będzie to nowy odłam religijny... Przyjeżdżają do nich jacyś ludzie, rozstawiają w domu świece, popijają kawkę na klęczkach i co chwilę się modlą z przerwami na ploteczki (wiem o wszystkim od ich córki, która jest normalna i ona mówi, że ona tych ludzi nie zna), z tego niedługo zrobi się jakaś sekta...

to...........10

2021-08-01, 16:07
plastic napisał/a:

mhm, na sadolu jest dużo spuścizny wyborczej, wychowanej na owsiaku i galopującym przez lata 80/90 antyklerykalizmie.
część może być zadaniowana jak na każdym polskim portalu, ale w tym wypadku, dałbym sobie rękę uciąć, że wiele z tych kont jest autentycznych i nawet nie trzeba im płacić. pożyteczni idioci - "j***ć księży. jebac zakonnice, tfu katole, gdzie moje cztery piwerka po robocie, o k***a ale mam dzis łapy uj***ne smarem, o k***a kiedyś to było"



Jaki propagandowy wysryw :D Dużo ci płacą za te prokościelne brednie?