18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JebacJP2

2021-04-25, 21:30
Jakiś czas temu przeglądałem sobie harda i natknąłem się na filmiki okazujące co wyczyniają kartele i inni zwyrodnialce a pózniej czytam w wiadomościach wypowiedzi zjebow z ePiSkopatu jak jakiś klero-zjeb pie**oli farmazony, ze koronawirus jest kara za homoseksualizm oraz za to, ze ludzie nie chodzą do kosciola hahaha. Ci wszyscy wierzacy (ludzie z wypranym mózgiem) nie są nawet w stanie trzeźwo myślec (bo ich mózgi, a raczej to co znicz zostało, zostały przeżarte najtwardszym narkotykiem jakim jest religia) i pózniej wyciągają takie idiotyczne wnioski i wmawiają sobie i innym, ze winny jest jakiś tam homoseksualizm oraz to, ze ludzie wola sobie przeczytać książkę czy obejrzeć film niż klęczeć jak kretyn w kościele i słuchać farmazonów jakie ma do powiedzenia jakiś pedofil w sutannie. Swoją droga religia człowiekowi nie jest do niczego potrzebna i bez religii można żyć. Ludzie wierzą, bo zostali nauczeni wierzyć. Nikt się z tym nie urodził, a życie bez religii jest o wiele lepsze i spokojniejsze.

BękartProboszcza

2021-04-25, 21:33
plastic napisał/a:

mhm, na sadolu jest dużo spuścizny wyborczej, wychowanej na owsiaku i galopującym przez lata 80/90 antyklerykalizmie.



pie**olisz głupoty jak potłuczony , antyklerykalizm dopiero teraz zaczyna galopować bo ludzie już mają dość tej ciemnoty . Do tego pedofilskie wojaże zboczonych klechów dopełniają całości . Ludzie w końcu zaczynają MYŚLEĆ a nie być sterowani frajerskimi mitami z przeszłości .

LB...........BZ

2021-04-25, 21:50
O ja pie**ole jaki sadyzm. Aż mi serce się kraje. Idz z tym na Kwejka.

dżonyłojlker

2021-04-25, 21:51
Jak zwykle, katozjeby żrą się z gimboateistami.

plastic

2021-04-25, 21:59
nie szczegolnie interesuje mnie czyjas wiara. ja sam nie umiem w nic wierzyc, ale was, antyklerykalne komuchy michnika trzeba pokazywac palcem i glosno piętnowć bo wam nie chodzi o wiare tylko o starą walke zydowskich komuchow z chrzescijanstwem, ktore juz nie raz pomieszalo wam szyki na wielu poziomach i pomiesza jeszcze nie raz. j***ne pasożyty, byście pozdychali wrzeszcząc.

pozdrow michnika smieciu trzeciego i czwartego pokolenia. sledz dalej moje komentarze, jeszcze wiele meldunków przed toba.

Januszek222

2021-04-25, 22:14
Nie chcieliśmy corana wirusa jak i wieśniaków z KBR. KVI i innych wieśniackich wioch

JaTylkonaChwile

2021-04-25, 22:41
Niezwyciężony napisał/a:

Post ID: 5963147



z tą panią żegnamy sie na 3 miesiące :D

no ale mam nadzieje, ze to przeczytasz (jesli zdolasz przez załzawione oczka :D )

nikt nie wlazi ci nigdzie - z wyjatkiem taty wiadomo gdzie i kiedy :D hehe

Katolicy nie chodza od drzwi do drzwi, nie zaczepiaja na ulicy itd. ale zapewne tego nie ogarniasz i nie rozrozniasz religii :D
Twoj komentarz idealnie pasuje do gimbo-ateisty. Jestes niczym gruba, brzydkie babsko z rozowymi lub zielonymi wlosami - reprezentujace feministki :D tak samo ty - godnie reprezentujesz gimbo-ateistow

prawdziwy ateista ma wyj***ne na inne religie, ma w dupie "uswiadamianie" kogos... z prawdziwym ateista mozna porozmawiac a z kims takim jak ty - niebardzo.

Cezar87

2021-04-25, 22:47
Z debilami sie nie rozmawia do debili sie strzela , wiem skad podobny cytat ale serio przydalo by sie u nas tak jak w ameryce aby kazdy mial dostep do broni i bronil swojeo miejsa zamieszkania. W ciagu tygodnia patologia w polsce zmniejszyla by sie o 20%

Marcin360360

2021-04-25, 22:49
pazuzu napisał/a:

Nadal wolę koronawirusa



Ty wolisz cieplego wujka geja bo przciez pedofilem może być tylko ksiądz ha ha ha. 95% ksiezy pedofili jest lgbt tak dla ścisłości.

Pyrus1971

2021-04-25, 23:04
I to jest właśnie fanatyzm...

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-25, 23:06
Marcin360360 napisał/a:

95% ksiezy pedofili jest lgbt tak dla ścisłości.



To te 5% co odpie**ala????

PANLACH

2021-04-25, 23:19
To nie fanatyzm to wiara w Boga !
Ja w niego wierzę chociaż nie chodzę do kościoła .