18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mam_racje

2021-04-25, 23:19
Taka prawda... 20 lat temu nikt nie wierzył w UFO a teraz nawet sadistic.pl ma dział ich wyznawców...

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-25, 23:28
Cezar87 napisał/a:

Z debilami sie nie rozmawia do debili sie strzela , wiem skad podobny cytat ale serio przydalo by sie u nas tak jak w ameryce aby kazdy mial dostep do broni i bronil swojeo miejsa zamieszkania. W ciagu tygodnia patologia w polsce zmniejszyla by sie o 20%



No ale wtedy nie pisałbyś na sadolu.... tylko wystąpił w roli tytułowej na hardzie.

pazuzu

2021-04-25, 23:40
Marcin360360 napisał/a:

Ty wolisz cieplego wujka geja bo przciez pedofilem może być tylko ksiądz ha ha ha. 95% ksiezy pedofili jest lgbt tak dla ścisłości.



Ale ze o ch*j Ci chodzi? Czy ja coś pisałem o księżach albo pedofilii? Chciałeś napisać coś "mądrego" i postanowiles wrzucić swoje złote myśli pod byle tematem?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-26, 00:00
pazuzu napisał/a:

Ale ze o ch*j Ci chodzi?



Nie denerwuj się. Nie traktuj poważnie gościa, który twierdzi, że wśród księży (katolickich) są lesbijki.

AdamBrown

2021-04-26, 00:24
Koronavirus jest karą za wiarę, nie chrześcijańską, ani za wirę w Ateizm, Ale jest karą za wiarę w Tzw. Naukowców, i wiarę w rzad, i Wiarę że co w TV powiedzą to Świnto prowdo.
Zrobili was w Ciula cwaniaki z większą kasą, powtórzyli numer który im się nie udał w 2009 roku, tylko go dopracowali, i mieli lepiej przygotowane media, i Polityków.
A po co?
To proste dla kogo jest proste.
Pozamykali małe i średnie interesy, ale Duże Korpo niczego nie zamykało, oni w tym czasie inwestowali, rozrastali się stawiali nowe Anteny 5G zajmowali rynek, kiedy małe kawiarnie były pozamykane, Mc Donald sprzedawał Kawę i Kanapki.
Teraz wykupują Hotele za 10% wartości, a jak sie to tylko skończy Otworzą wszystko z Hukiem ale tym razem tylko dla posiadaczy zielonych paszportów, obudzicie sie w swieciew gdzie będziecie zaczipowani, i będzieci płacili za wychodzenie z domu, i za oddychanie.
A może nie mam racji?
Udało im sie podzielić społęczeństwo pół na pół na maseczkowych i bezmaseczkowych, szczepionych i nieszczepionych, a teraz ich na siebie napuszczą, szczepionym dadzą przywileje, ale nie bezwarunkowe, będą musieli sie szprycować raz w roku, niesprawdzonym toksycznym syfem, aż im sie od tego popie**oli we łbie do reszty.
A nieszczepionych wyrżną, jako element zbędny w zaszczepionym odurniałym społeczeństwie.
Na koniec jako wisienka na torcie, będzie oficjalne otwarcie nowej wspaniałej ogólnoświatowej religii, wiary w samego Diabła.
Wszyscy dostaną oficjalne pozwolenie na rżnięcie się w dowolny sposób, włączając w to dzieci i zwierzęta.
Zobaczycie takie rzeczy, że zatęsknicie za starą dobrą Inkwizycją, i ich łagodnymi torturami w Ogniu.
Otworzą sie wam Oczy trochę później, albo i za późno. W 2022 będzie ukończona Światynia trzech religii,
Ktoś spyta a po co komu jeszcze religia?
A po to żeby Antychryst mógł przjechać na białym koniu i zbawić ludzkość, zanim przyjdzie Sam Jezus.
To nie ma sesu...
Ma sęs ale nie taki jak wam sie wydaje.
Nie wierzycie? https://www.dezeen.com/2019/09/26/david-adjaye-the-abrahamic-family-house-temples-abu-dhabi-architecture/
W Antychrysta Też nie wierzycie? A ni w znamie bestii też nie?
To sobie zobaczcie ID 2021
A Antychryst? pewnie was to zaskoczy: https://yandex.ru/video/preview/?text=king+of+israel+Jerusalem+2021&path=wizard&parent-reqid=1619389175669015-190262941182834803700126-production-app-host-man-web-yp-348&wiz_type=vital&filmId=10838452281255099111&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DPBBEiIgLPBc


Wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Nie nie jestem Katolem Fanatykiem....

pazuzu

2021-04-26, 00:44
AdamBrown napisał/a:

Koronavirus jest karą za wiarę, nie chrześcijańską, ani za wirę w Ateizm, Ale jest karą za wiarę w Tzw. Naukowców, i wiarę w rzad, i Wiarę że co w TV powiedzą to Świnto prowdo.
Zrobili was w Ciula cwaniaki z większą kasą, powtórzyli numer który im się nie udał w 2009 roku, tylko go dopracowali, i mieli lepiej przygotowane media, i Polityków.
A po co?
To proste dla kogo jest proste.
Pozamykali małe i średnie interesy, ale Duże Korpo niczego nie zamykało, oni w tym czasie inwestowali, rozrastali się stawiali nowe Anteny 5G zajmowali rynek, kiedy małe kawiarnie były pozamykane, Mc Donald sprzedawał Kawę i Kanapki.
Teraz wykupują Hotele za 10% wartości, a jak sie to tylko skończy Otworzą wszystko z Hukiem ale tym razem tylko dla posiadaczy zielonych paszportów, obudzicie sie w swieciew gdzie będziecie zaczipowani, i będzieci płacili za wychodzenie z domu, i za oddychanie.
A może nie mam racji?
Udało im sie podzielić społęczeństwo pół na pół na maseczkowych i bezmaseczkowych, szczepionych i nieszczepionych, a teraz ich na siebie napuszczą, szczepionym dadzą przywileje, ale nie bezwarunkowe, będą musieli sie szprycować raz w roku, niesprawdzonym toksycznym syfem, aż im sie od tego popie**oli we łbie do reszty.
A nieszczepionych wyrżną, jako element zbędny w zaszczepionym odurniałym społeczeństwie.
Na koniec jako wisienka na torcie, będzie oficjalne otwarcie nowej wspaniałej ogólnoświatowej religii, wiary w samego Diabła.
Wszyscy dostaną oficjalne pozwolenie na rżnięcie się w dowolny sposób, włączając w to dzieci i zwierzęta.
Zobaczycie takie rzeczy, że zatęsknicie za starą dobrą Inkwizycją, i ich łagodnymi torturami w Ogniu.
Otworzą sie wam Oczy trochę później, albo i za późno. W 2022 będzie ukończona Światynia trzech religii,
Ktoś spyta a po co komu jeszcze religia?
A po to żeby Antychryst mógł przjechać na białym koniu i zbawić ludzkość, zanim przyjdzie Sam Jezus.
To nie ma sesu...
Ma sęs ale nie taki jak wam sie wydaje.
Nie wierzycie?
W Antychrysta Też nie wierzycie? A ni w znamie bestii też nie?
To sobie zobaczcie ID 2021
A Antychryst? pewnie was to zaskoczy:
Wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów.
Nie nie jestem Katolem Fanatykiem....



Matka wie że ćpiesz?

dżonyłojlker

2021-04-26, 00:44
AdamBrown napisał/a:

Koronavirus jest karą za wiarę, nie chrześcijańską, ani za wirę w Ateizm, Ale jest karą za wiarę w Tzw. Naukowców, i wiarę w rzad, i Wiarę że co w TV powiedzą to Świnto prowdo.
Zrobili was w Ciula cwaniaki z większą kasą, powtórzyli numer który im się nie udał w 2009 roku, tylko go dopracowali, i mieli lepiej przygotowane media, i Polityków.
A po co?
To proste dla kogo jest proste.
Pozamykali małe i średnie interesy, ale Duże Korpo niczego nie zamykało, oni w tym czasie inwestowali, rozrastali się stawiali nowe Anteny 5G zajmowali rynek, kiedy małe kawiarnie były pozamykane, Mc Donald sprzedawał Kawę i Kanapki.
Teraz wykupują Hotele za 10% wartości, a jak sie to tylko skończy Otworzą wszystko z Hukiem ale tym razem tylko dla posiadaczy zielonych paszportów, obudzicie sie w swieciew gdzie będziecie zaczipowani, i będzieci płacili za wychodzenie z domu, i za oddychanie.
A może nie mam racji?
Udało im sie podzielić społęczeństwo pół na pół na maseczkowych i bezmaseczkowych, szczepionych i nieszczepionych, a teraz ich na siebie napuszczą, szczepionym dadzą przywileje, ale nie bezwarunkowe, będą musieli sie szprycować raz w roku, niesprawdzonym toksycznym syfem, aż im sie od tego popie**oli we łbie do reszty.
A nieszczepionych wyrżną, jako element zbędny w zaszczepionym odurniałym społeczeństwie.
Na koniec jako wisienka na torcie, będzie oficjalne otwarcie nowej wspaniałej ogólnoświatowej religii, wiary w samego Diabła.
Wszyscy dostaną oficjalne pozwolenie na rżnięcie się w dowolny sposób, włączając w to dzieci i zwierzęta.
Zobaczycie takie rzeczy, że zatęsknicie za starą dobrą Inkwizycją, i ich łagodnymi torturami w Ogniu.
Otworzą sie wam Oczy trochę później, albo i za późno. W 2022 będzie ukończona Światynia trzech religii,
Ktoś spyta a po co komu jeszcze religia?
A po to żeby Antychryst mógł przjechać na białym koniu i zbawić ludzkość, zanim przyjdzie Sam Jezus.
To nie ma sesu...
Ma sęs ale nie taki jak wam sie wydaje.
Nie wierzycie?
W Antychrysta Też nie wierzycie? A ni w znamie bestii też nie?
To sobie zobaczcie ID 2021
A Antychryst? pewnie was to zaskoczy:
Wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów.
Nie nie jestem Katolem Fanatykiem....



Teraz tylko czekać na pierwszego frajera, który potraktuje to na serio i zaproponuje Ci leczenie psychiatryczne.
Dobry z Ciebie dowcipniś, lubię taki przegięty trolling :ok:

AdamBrown

2021-04-26, 02:00
PietiaGoras napisał/a:

Teraz tylko czekać na pierwszego frajera, który potraktuje to na serio i zaproponuje Ci leczenie psychiatryczne.
Dobry z Ciebie dowcipniś, lubię taki przegięty trolling



Leczenia keszcze nikt nie proponował, ale Troskliwe pytanie o to " Czy Matka wie ze Ćpiesz" było.....
Zostało jeszcze coś o foliowych czapeczkach i płaskiej ziemi, a z resztą traumy nie wiem jak sobie poradzą :D

Adrian92

2021-04-26, 03:50
Ogólnie jestem osobą niewierzącą, każda religia jest mi obca ale jeszcze bardziej obca jest mi ta dzisiejsza ofensywa lewaków/feministek które tak zaciekle walczą z tym kościołem. Radzę niektórym otworzyć szerzej oczy bo to nie katolicy są problemem a nadciągająca fala lewaków oszołomów :)

Ra...........ll

2021-04-26, 09:40
BękartProboszcza napisał/a:

pie**olisz głupoty jak potłuczony , antyklerykalizm dopiero teraz zaczyna galopować bo ludzie już mają dość tej ciemnoty . Do tego pedofilskie wojaże zboczonych klechów dopełniają całości . Ludzie w końcu zaczynają MYŚLEĆ a nie być sterowani frajerskimi mitami z przeszłości .



Tak i dlatego czeka nas powtorka z "oswieconego" 20wieku

JaTylkonaChwile

2021-04-26, 10:11
AdamBrown napisał/a:

Koronavirus jest karą za wiarę, nie chrześcijańską, ani za wirę w Ateizm, Ale jest karą za wiarę w Tzw. Naukowców, i wiarę w rzad, i Wiarę że co w TV powiedzą to Świnto prowdo.
Zrobili was w Ciula cwaniaki z większą kasą, powtórzyli numer który im się nie udał w 2009 roku, tylko go dopracowali, i mieli lepiej przygotowane media, i Polityków.
A po co?
To proste dla kogo jest proste.
Pozamykali małe i średnie interesy, ale Duże Korpo niczego nie zamykało, oni w tym czasie inwestowali, rozrastali się stawiali nowe Anteny 5G zajmowali rynek, kiedy małe kawiarnie były pozamykane, Mc Donald sprzedawał Kawę i Kanapki.
Teraz wykupują Hotele za 10% wartości, a jak sie to tylko skończy Otworzą wszystko z Hukiem ale tym razem tylko dla posiadaczy zielonych paszportów, obudzicie sie w swieciew gdzie będziecie zaczipowani, i będzieci płacili za wychodzenie z domu, i za oddychanie.
A może nie mam racji?
Udało im sie podzielić społęczeństwo pół na pół na maseczkowych i bezmaseczkowych, szczepionych i nieszczepionych, a teraz ich na siebie napuszczą, szczepionym dadzą przywileje, ale nie bezwarunkowe, będą musieli sie szprycować raz w roku, niesprawdzonym toksycznym syfem, aż im sie od tego popie**oli we łbie do reszty.
A nieszczepionych wyrżną, jako element zbędny w zaszczepionym odurniałym społeczeństwie.
Na koniec jako wisienka na torcie, będzie oficjalne otwarcie nowej wspaniałej ogólnoświatowej religii, wiary w samego Diabła.
Wszyscy dostaną oficjalne pozwolenie na rżnięcie się w dowolny sposób, włączając w to dzieci i zwierzęta.
Zobaczycie takie rzeczy, że zatęsknicie za starą dobrą Inkwizycją, i ich łagodnymi torturami w Ogniu.
Otworzą sie wam Oczy trochę później, albo i za późno. W 2022 będzie ukończona Światynia trzech religii,
Ktoś spyta a po co komu jeszcze religia?
A po to żeby Antychryst mógł przjechać na białym koniu i zbawić ludzkość, zanim przyjdzie Sam Jezus.
To nie ma sesu...
Ma sęs ale nie taki jak wam sie wydaje.
Nie wierzycie?
W Antychrysta Też nie wierzycie? A ni w znamie bestii też nie?
To sobie zobaczcie ID 2021
A Antychryst? pewnie was to zaskoczy:
Wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów.
Nie nie jestem Katolem Fanatykiem....



Nie przejmuj sie pryszczatymi ekspertami sadolowymi, ktorzy maja jescze mleko pod nosem :D

Na poczatku plandemii "normalni" wyzywali innych ludzi od foliarzy itd. kiedy Ci mowili, ze rzady beda wprowadzac jakies przepustki, czipy lub cos podobnego - jesli bedziesz grzeczny bedziesz lecial samolotem, pojdziesz do klubu itd. Rok pozniej pojawiaja sie paszporty covidowe. W tym momencie wszyscy "normalni" powinni stulic pyski i przeprosic, za to ze byli debilami. Oni jednak wola zalozyc 2 maseczki i przylbice i mowic o sobie nadal jako normalni ;)

Latwiej ponownie oszukac kogos niz przekonac go, ze zostal oszukany. Tak wlasnie jest np. z kobietami, ktore wysylaja oszczednosci zycia dla ukochanego z zagranicy :) Tak jest z kims, kto kupi magiczne garnki na prezentacji za 10.000zl i ze lzami w oczach bedzie Ci udowadnial, ze zestaw garnkow jest wart swojej ceny... ludzie uzywajacy plastrow detoksowych na stpy - bede sie klocic, ze te plastry wyciągneły z ich organizmu reumatyzm, metale ciezkie, grzybice pochwy oraz 2kg gwozdzi... Takich ludzi nie przekonasz. Mocno pracuje system obronny w postaci wyparcia i negacji. Oni zamkna oczy, uszy i zaczna krzyczec : LA LA LA LA LAAAA byle tylko nie sluchac...

Garnki_za_zeta

2021-04-26, 10:12
JaTylkonaChwile napisał/a:

zaraz zlecą sie pseudo-ateisci, gimbo-ateisci i beda pie**olic : "ciemnogrod" "mafia w sukienkach" itd itp. Jeden notoryczny idiota, znowu bedzie walił swoje wysrywy w stylu "podaj mi 1 dowod na istnienie Boga" a ja mu odpisze : podaj mi 1 dowód, ze Boga nie ma.
Rozpie**ala mnie ból dupska o to, ze ktos sobie wierzy. Dorosla osoba robi co chce. Chcacemu nie dzieje sie krzywda. Jak ktos chce wplacac na radio rydzyka - niech sobie wplaca. Inni wplacaja na black lives matter ja pie**ole - przykazania, wiara i wogole nie nakazuje nikogo zabijac, wysadzac sie w powietrze. Nakazuje byc dobrym, nie wyrzadzac innym krzywdy i kochac blizniego... To, ze niektore zjeby kochaja blizniego az za bardzo - to jest problem jakiegos pedofila przebranego za ksiedza.
Takim samym tokiem rozumowania mozna pie**olic, ze matematyka jest zla i ciemnogrod, bo jakis nauczyciel matematyki potrafi sie czasem pie**olnac. Nie oznacza, ze matematyka jest zla - oznacza, ze nauczyciel ch*jowy.



Oczywiście, że masz prawo sobie wierzyć. Tak samo ja mam prawo napisać, ż jesteś debilem. Bo jesteś, skoro wierzysz w jakieś nadprzyrodzone pierdoły.

ar...........up

2021-04-26, 10:36
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Pójdę pod prąd (sadolowy).
Czy wiara w Boga jest pozytywna?? Jak najbardziej tak, człowiek z sumieniem, ale kompletny ateista człowieka zabije (w dużym skrócie), człowiek bez sumienia, ale prawdziwie wierzący tego nie zrobi ( w dużym skrócie). Nie osoba uznawana za wierzącą, ale prawdziwie wierzący człowiek.
No chyba, że jego wiara każe zabijać, to co innego...


Ale pie**olisz. Następny gimbus co się nasłuchał, że ateizm równa się nihilizm. Ateista z sumieniem nie zabije człowieka bo to sumienie mu mówi, że zabójstwo to zło. Bo ateista ma zasady, wyobraź to sobie. Poza tym, mając empatię nie robi krzywdy innym, bo sam nie chce być krzywdzony.
A jeśli sam jesteś wierzący bez sumienia to ja bardzo proszę, nigdy nie porzucaj wiary! W moim i innych interesie. Bo jeśli religia jest jedyną rzeczą, która cię powstrzymuje przed czynieniem zła to nie jesteś lepszy od tresowanej małpy.

Adrian92 napisał/a:

Ogólnie jestem osobą niewierzącą, każda religia jest mi obca ale jeszcze bardziej obca jest mi ta dzisiejsza ofensywa lewaków/feministek które tak zaciekle walczą z tym kościołem. Radzę niektórym otworzyć szerzej oczy bo to nie katolicy są problemem a nadciągająca fala lewaków oszołomów


Problemem są jedni i drudzy. Radykalizm i kulturowe wojny są teraz modne.

Rozjebie

2021-04-26, 16:39
plastic napisał/a:

przez lata 80/90 antyklerykalizmie.



Brawo, odkryłeś cos takiego jak postęp.
Właśnie wtedy powstawał internet, ludzie zaczęli mieć szeroki dostęp do informacji i weryfikacji

PietiaGoras napisał/a:

Jak zwykle, katozjeby żrą się z gimboateistami.



Który komentarz był gimboateisty? Nie zauważyłem, żeby w komentarzach nad twoim ktoś w dziecinny sposób obrażał religie

arcybiskup napisał/a:

Bo jeśli religia jest jedyną rzeczą, która cię powstrzymuje przed czynieniem zła to nie jesteś lepszy od tresowanej małpy..



W punkt