18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohaterska interwencja straży miejskiej

Stefan_Siarzewski • 2013-05-04, 20:52
Kolejny przykład na to jakim heroizmem wykazuje się strażnik w walce z przestępczością.
Wypowiedź od 1:19 utwierdza w przekonaniu że jest to tylko i wyłącznie złodziejska, pasożytnicza instytucja.


Ezoteryk

2013-05-04, 21:00
k***icy w tym kraju można dostać ...

Yami

2013-05-04, 21:02
Niech się cieszy, że blokady na koło w wózku jej nie założyli, a psa nie zwinęli do pałowozu, przecież to takie chore koniowały są, że z nimi nic nie wiadomo.

mo...........et

2013-05-04, 21:11
a mógł zabić

magixs

2013-05-04, 21:34
ma ktoś jego dane?

~Velture

2013-05-04, 21:58
Ja bym chciał sobaczyć materiał z monitoringu bo sam filmik jak ją dosiada jak arabską klacz niewiele daje. Tak samo urywek 2sek z monitoringu jak nią rzuca też niewiele nam mówi o tym co się działo wcześniej.
ch*j ją wie czy nie rzucała się do nich z łapami do tego co to k***a jest za stwierdzenie "próbowałam odejść, jakby załagodzić tą całą sytuacje"? W Ameryce jakby tak od policjanta sobie odeszła w trakcie czynności to w najlepszym wypadku by ją paralizatorem potraktował.

Re...........ms

2013-05-04, 22:30
w straży miejskiej pracują zwykłe kmioty, które były za głupie i za wolne aby dostać się do policji.

EudezetReprezent

2013-05-04, 22:41
czasy sie zmienily metody te same, jebac ich wszystkich

spiepszaj_dzbanie

2013-05-04, 22:49
Nie pozostaje nic jak tylko lać batonem takich kmiotów - jak już dostać, to nie za darmo.

Dzoton

2013-05-04, 22:55
Powinni wyjebac w p*zdu straz mejska

Raxo110

2013-05-04, 22:55
k***a j***ne śmiecie. Do przeciętnego mężczyzny boi się podejść, ale kobiety z dziećmi i starszych ludzi to obezwładnia...

Glugsti

2013-05-04, 22:57
ta baba 1:20 mnie rozj***ła swoim ego

massq

2013-05-04, 22:57
Polska - kraj średniej wielkości, 36mln mieszkańców, wiele miast i miasteczek... a straż miejska wszędzie taka sama.
Ja się pytam: O ch*j tu chodzi? o.O

IwanMT

2013-05-04, 22:58
Takim to tylko wpie**olić.

McMenel

2013-05-04, 23:00
Velture napisał/a:

Ja bym chciał sobaczyć materiał z monitoringu bo sam filmik jak ją dosiada jak arabską klacz niewiele daje. Tak samo urywek 2sek z monitoringu jak nią rzuca też niewiele nam mówi o tym co się działo wcześniej.
ch*j ją wie czy nie rzucała się do nich z łapami do tego co to k***a jest za stwierdzenie "próbowałam odejść, jakby załagodzić tą całą sytuacje"? W Ameryce jakby tak od policjanta sobie odeszła w trakcie czynności to w najlepszym wypadku by ją paralizatorem potraktował.


Po czym w owej Ameryce ów policjant po przegranej sprawie sądowej wyleciałby z roboty z wilczym biletem i porządnie zasądzonym odszkodowaniem. To co widzimy na nagraniu to środki niewspółmierne do zagrożenia. Wątpię aby matka z wózkiem i dzieckiem w nim znajdującym się była zagrożeniem dla życia i zdrowia dużego chłopa. Zważywszy iż strażników było dwóch. Ten funkcjonariusz powinien być wywalony na zbity pysk plus mieć zakaz pracy w podobnych zawodach.

A pani ze straży miejskiej która się wypowiada to jakaś debilka ... Kolejny przykład iż do straży przyjmują ćwierćinteligentów.