18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohaterska interwencja straży miejskiej

Stefan_Siarzewski • 2013-05-04, 20:52
Kolejny przykład na to jakim heroizmem wykazuje się strażnik w walce z przestępczością.
Wypowiedź od 1:19 utwierdza w przekonaniu że jest to tylko i wyłącznie złodziejska, pasożytnicza instytucja.


heretyk.nowy

2013-05-05, 19:43
Mieszkanie w małej miejscowości ma swoje ewidentne plusy- brak straży miejskiej jest jednym z nich. A nawet jeśli- każdy każdego zna i po takiej akcji "strażnik" miałby bliskie spotkanie z mężem, teściem, bratem i paroma innymi osobami..

ti...........ax

2013-05-05, 20:29
W sumie za puszczanie psa bez kagańca dobrze ze wpie**ol poszedł. Jak by po ludzku przyjeła mandat to by sprawy nie było. Znając polske pewno darła morde i zaczęła się szarpać. A że straż jedny sposówb jaki potrafi obezwładnić to przysiąść to mamy następną sensacje.

Ogólnie to powinni ich nauczyć jak złapać czy obezwładnić bez wyrządzania większej krzywdy.
I trzeba byc cipą nie matką aby k***a zdrowie dziecka narażać szarpiąc się ze strażą miejską.

bwg92

2013-05-06, 00:31
k***y j***ne

DuckDodgers

2013-05-06, 01:52
tihomax napisał/a:


I trzeba byc cipą nie matką aby k***a zdrowie dziecka narażać szarpiąc się ze strażą miejską.



Pracujesz już w SM czy dopiero się szkolisz?

ti...........ax

2013-05-06, 22:20
DuckDodgers napisał/a:

Pracujesz już w SM czy dopiero się szkolisz?



Nie przyjeli mnie

rambo1901

2013-05-07, 14:35
Verdiuss napisał/a:

CO ZA POpie**olONY SYSTEM rządzi tym pięknym krajem, brak mi już na prawdę słów. Sami sobie podpie**alamy kłody pod nogi zamiast sobie pomagać. To samo np z zakładami azotowymi w Tarnowie, j***ne postkomuchy chcą sprzedać je Rosjanom. Tylko wypie**alać za granicę, póki ta Unia się nie rozk***i, jak każdy opiekuńczy, socjalistyczny kraj/system.



to już nie są ZA Tarnów... sprywatyzowali nasze Puławskie Azoty... teraz to Grupa Azoty Tarnów - Puławy...