18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohaterska interwencja straży miejskiej

Stefan_Siarzewski • 2013-05-04, 20:52
Kolejny przykład na to jakim heroizmem wykazuje się strażnik w walce z przestępczością.
Wypowiedź od 1:19 utwierdza w przekonaniu że jest to tylko i wyłącznie złodziejska, pasożytnicza instytucja.


kawkaman

2013-05-05, 10:16
k***y j***ne, już na nich narzekać to za mało, ich po prostu trzeba eliminować ze społeczeństwa. Masz sąsiada z policji albo straży miejskiej - nie mów mu nawet dzień dobry. Te k***y juz nawet na to nie zasługują.

3m

2013-05-05, 10:19
Wypie**olić z roboty bez gadania. Debile.

Bałnsujdziwko

2013-05-05, 10:49
No k***a brawurowa akcja straży miejskiej wstać i bić brawo, dla mnie to wypie**olić tą całą straż miejską w p*zdu bo co 2 dzień pokazuje się nam jakąś ich brawurową akcje w której cierpią normalni ludzie , k***icy można dostać.

Katan

2013-05-05, 10:51
Niech jeszcze postawią zarzut dziecku, że za głośno płakało i zagrażało życiu i zdrowiu strażników, bo przecież mogli stracić słuch... A już myślałem, że to będzie rzeczywiście jakiś pozytywny "uczynek", no ale cóż łatwiej targać bezbronną kobietę niż dbać o bezpieczeństwo...

pi...........ka

2013-05-05, 10:51
dobrze idiotce, z dzieckiem i psem bez kaganca wychodzi co za tepa dz**ka analna, do gazu zydowska spuscizno

voldus

2013-05-05, 10:56
Więcej kure*twu dajcie przywileji. Matke z dzieckiem tak potraktowac to świadczy tylko o tym jakich inteligentnych ludzi mamy w tym kraju. Szkoda że do młodzieży boją się podejść. Cioty

androgenius

2013-05-05, 11:16
Ja zawsze i wszędzie chodzę ze średnio długą kosą. Taka laserowo ostrzona z dobrymi malutkimi ząbkami, do krojenia szynki i wołowiny wręcz niezastąpiona. Mam tylko nadzieję, że jak mają się do mnie przyj***ć to za coś konkretnego a nie za jakieś wyimaginowane byle gówno, bo głupio będzie troszkę jak taki śmieć jeden z drugim za głupotę ... Tyle powiem. I mówię to całkiem serio.

Anonymouz

2013-05-05, 11:46
U mnie na osiedlu gonia kazdego strazaka miejskiego. Teraz tylko policja jezdzi.

Si...........ek

2013-05-05, 12:42
Zalogowałem się specjalnie, żeby napisać ten komentarz:
Nie jestem ch*jem ale jeśli spasiony koleś rzuca się na kobietę bo ta ma "Psa bez smyczy", to jest popie***lony. Żal mi, że urodziłem się tutaj i że żyję w tak posranym kraju.

androgenius

2013-05-05, 13:08
@up

Wiek: 21
Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 16777215
Skąd: Okolice Katowic

Ileś ty tych postów naj***ł, wariacie? :smiechzula:

Gl0BaL

2013-05-05, 14:01
pika napisał/a:

dobrze idiotce, z dzieckiem i psem bez kaganca wychodzi co za tepa dz**ka analna, do gazu zydowska spuscizno



Widzę pani rzeczniczka straży miejskiej założyła konto na sadisticu...

Wypie**alaj.












Dzieki za +1

Qbinho21

2013-05-05, 14:35
Straż miejska to najgorsze kur*y jakie mogą być. Nikt od dłuższego czasu nie wie po co oni na dobre są. Wyżywają się za to , że nie są w policji , żona mu nie dała , syn jest przygłupem albo zupa była zasłona. Jedyne co potrafią to zakładać blokady za złe parkowanie a jak pod żabką żule robią burdę a później chcą pół sklepu rozp***o*** to przechodząc obok udając , że nic nie widzą, bądź tak jak w tej sytuacji typowy idiota chce zrobić z siebie BOHATERA bo pewnie stwierdził , że jeśli ten piesek jest bez smyczy to pół osiedla wpi***li.

Dobrutro

2013-05-05, 16:03
mathias napisał/a:


to nie mogli jej w dwoch przytrzymac i skuc poprostu? :P



Mogli, ale poszli polubownie i wystawili po prostu mandat, a mogli przywalić większą karą. Więc i tak potraktowali łagodnie.

danielukas

2013-05-05, 17:40
Chciałbym mieć taką panią mecenas :)

wolfisko

2013-05-05, 18:16
Sadole, stąd trzeba sp***alać póki jeszcze można. Spakujmy walizki, żony, dziewczyny, psy i koty i wypie**alajmy, bo dłużej w tym syfie nie wytrzymamy, zbyt wrażliwi jesteśmy...