18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohater naszych czasów

Henboh • 2022-07-11, 15:59


Ktoś tu nie lubi pedalarzy na przejściach

Kurisu

2022-07-12, 18:29
Wygląda na fejk. Znaleźć rowerzystę bez gazu pieprzowego ciężko.

BrainOsw

2022-07-12, 19:04
To jest napaść i za to powinna stara k***a iść siedzieć. Skoro nie przestrzega prawa i nie zachowuje się należycie w stosunku do drugiej osoby, to co go k***a interesuje, że rowerzysta łamie prawo?

ryaneczek

2022-07-12, 20:57
garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



stringi pod tymi pedalskimi kalesonami jaja ci uciskają! Żryj gówno swojego psiaka przed pedałowaniem!

lesku73

2022-07-13, 00:06
oj k***a dziadek by w ryj zarobił jakby mnie tylko dotknął, j***ny stary esbek ( znam takich starych esbeków na osiedlu, wiecznie się dopie**alają do wszystkich o byle gówno, prowokują, wyzywają sąsiadów a potem ''policja!biją!'')

MrFalken

2022-07-13, 10:54
Kamil3l napisał/a:

A sytuacja, w której się wpie**alasz rowerem w pieszego, już cię przerasta. Tu raczej nikt nie był zatroskany losem pedalarza. Kumplowi typ na rowerze w matkę wjechał. Szczęście w nieszczęściu, że były tam bagiety przypadkowo na miejscu. W sądzie dzięki temu poszło łatwiej, ale co z odszkodowania, jak teraz ma problemy w chodzeniu. Wiek i cukrzyca w tym pomogły.
Jak dla mnie sprawa jest prosta. Jeździj na czym chcesz, tylko używaj mózgu i wyobraźni. Masz hobby to spoko, ale jest twoje i nie wpie**alaj się do mojego.
Jakoś na modelarzy nie ma nagonki, bo nie nak***iają na codzień w nikogo modelami silnikowymi na chodnikach.





Morty999 napisał/a:

p*zda to na rowerze jechała i spadła xd



nie zrozumiałeś. To oczywiste, że rowerzysta nie powinien jechać po chodniku. I oczywiste, że GDYBY wjechał w kogoś, to ten ktoś mogłby mu przypie**olić w odwecie (oficjalnie w obronie własnej). Ale tu nie było żadnej kolizji, a od karania za wykroczenia jest policja. Bo inaczej według tej debilnej logiki powinienem stanąć na wiadukcie i ciskać cegłówkami w każdy samochód, który za szybko jedzie. Bo przecież łamią przepisy...

daihat

2022-07-13, 17:44
Ode mnie dziadek dostał by solidnego liścia, ale ja jeśli już jeżdżę po pasach (99% czasu jeżdżę asfaltem żeby wqurwiać szeryfów) robię to wolno 5km/h bez wyprzedzania ludzi i żeby ich nie stresować. A tu typek sobie jechał jak król, w sumie dobrze że dostał łomot teraz będzie jak wieśniak przeprowadzał rower. Tak jestem pedalarzem, mam 4 rowery, mam też i samochód.

"normalny facet jeździ samochodem". Normalny czyli taki jak ty, czyli gruby śmierdzący, z wygniecionym siedzieniem w swoim 20letnim niemieckim szrocie? :mrgreen:

chico35

2022-07-14, 21:02
garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



jakbyś to ty w swoich obcisłych gaciach jechał to bys w p*zde wyłapał ode mnie nygusie

Piotrb1

2022-07-14, 21:02
Wrocław Legnicka-Małopanewska a ten żul to taki cwaniak osiedlowy jak popije to mu się nieśmiertelność załącza. Jednak żaden kozak jak raz darł ryja pod sklepem to do niego podszedłem i powiedziałem, że ma sekundę żeby wypie**alać. Zasłonił się lekką gardą w tył wzrot i zdążył w sekundę. Od tego czasu grzecznie dzien dobry mówi.