18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohater naszych czasów

Henboh • 2022-07-11, 15:59


Ktoś tu nie lubi pedalarzy na przejściach

szlovak

2022-07-11, 21:15
garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



XD żebyś się nie zdziwił. Na tych bałwanów wpie**alających się rowerem wszędzie nie mam słów.

muszka_halucynka

2022-07-11, 21:44
p*zda na rowerze w pełni zasłużyła. Może się w końcu nauczy że po pasach się nie jeździ :mrgreen:

PabloSkills

2022-07-11, 21:59
Nakopałbym temu dziadkowi do dupy za takie coś. I miałbym głęboko w piździe, że ma 90 lat i grzyba na grzybie grzyba.

yooshi

2022-07-11, 22:30
garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



Jaki frustrat??? j***na ciota na p*zdocyklu chciał wjechać na pasy rowerem. Dziadek powinien go cwe*a jeszcze skopać.

Jebac_pedalarzy

2022-07-11, 22:53
garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



Jaki normalny chłop jedt pedalarzem? No?

garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



Na p*zdę to Ty możesz wyrwać liścia albo dwa

pazuzu

2022-07-11, 23:27
garota napisał/a:

Nie jestem debilem. Tak jeżdżę na rowerze, czasem na deskorolce i czasem dostawczakiem. Ty jeździsz tylko mordą po ku*asie tego dziadka.
Masz 42 lata? I pie**olisz takie farmazony? Nie to nie ja, a to ty byłeś tym dziadziem? 42 na karku ale demencję już chyba masz jak nie pamiętasz jak zapie**alałeś wszędzie na rowerku...albo nie miałeś nigdy rowerka i jak ten pajac powyżej jedyne na czym jeździłeś to na ku*asach podobnych sobie zjebów.



Uderz w stół a pedalarz się odezwie :-)
Myślisz że jak kogoś zwyzywasz to przestaniesz być smutną p*zdą? :-)
Rowerkiem jeździłem jak byłem dzieckiem, dorośli jeżdżą samochodami a z tego co piszesz to jesteś biedakiem który jeździ w pracy dostawczakiem, więc bądź tak dobry i przywieź mi paczkę bo czekam na przesyłkę :-)

kenizeg

2022-07-11, 23:29
to ulica legnicka we wrocławiu koło kauflanda?

Jebac_pedalarzy

2022-07-11, 23:31
PabloSkills napisał/a:

Nakopałbym temu dziadkowi do dupy za takie coś. I miałbym głęboko w piździe, że ma 90 lat i grzyba na grzybie grzyba.



Zesrał byś się tylko w swoje p*zdoklejki

Zbysław

2022-07-12, 06:51
baronturbina napisał/a:

Zbysław uważaj... przejdę teraz poza twoje granice pojmowania. Wyobraź sobie duże miasto i 30 osób na pasach w jedną stronę. Wpada pedalarz i robi rozpie**ol.


Nie doliczyłem się tam 30 osób


:-/

garota

2022-07-12, 07:48
Emilian89 napisał/a:

Ty widziałeś jaki tam znak jest? Czy pedalami masz oczy zaj***ne? Oddaj prawko na tego busa bo aZ wstyd mi za ciebie



Ale grzeczny piesek. Rozumiem że robisz wszystko jak ci każą lemingu? Urodziłem się w pięknych czasach gdzie każdy sobie mógł przejechać na rowerku przez pasy. I wypadków było mniej...a czemu? Bo ludzie potrafili myśleć sami a nie jak wy j***ne owieczki prowadzone przez pasterza.

Jak już tacy praworządni jesteście lamuski i wszędzie tylko pedałów widzicie to zobaczcie jak dziadzia sp***ala bo wie że źle zrobił. Jesteś pajacem i aż szkoda że piszę do ciebie.

pazuzu napisał/a:

Uderz w stół a pedalarz się odezwie
Myślisz że jak kogoś zwyzywasz to przestaniesz być smutną p*zdą?
Rowerkiem jeździłem jak byłem dzieckiem, dorośli jeżdżą samochodami a z tego co piszesz to jesteś biedakiem który jeździ w pracy dostawczakiem, więc bądź tak dobry i przywieź mi paczkę bo czekam na przesyłkę



42 lata, szok. Dorośli ludzie nie piszą takich pierdół.

Uderz w stół a twoja matka wali głową w blat...od spodu.

Jebac_pedalarzy napisał/a:

Na p*zdę to Ty możesz wyrwać liścia albo dwa



Pewnie że mogę. A ty nie możesz. Po pierwszym leżał byś we własnych szczynach piździno.

jessjess

2022-07-12, 08:38
dziadek go zrzucił żeby się przyjrzał z bliska jak wygląda przejście dla PIESZYCH

kris1978

2022-07-12, 10:17
Dziadek na prezydenta

jan0sik1

2022-07-12, 11:37
garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



bardzo dobrze zrobił j***nemu pedałalażowi. Po pasach sie nie jeździ pedalarzu.

Sonal

2022-07-12, 14:23
baronturbina napisał/a:

Nie to że nie lubi pedalarzy. Jak nie ma przejścia dla rowerów ,to należy zatrzymać rower przed pasami i przeprowadzić go. Kto tak nie robi to p*zda i prosi się o wypadek.



Czym się różni chodnik od przejścia dla pieszych w kontekście jazdy po nim pojazdami?

riki88 napisał/a:

Dość duzo jeżdze na rowerze z dziecmi w fotelikach z tyłu i uwierzcie mi duzo osob nie wie że możemy jechać legalnie po chodzniku .



Zagnij mnie i podaj ten artykuł z ustawy PoRD.
Do tego czasu pozwól, że będę uważał cię tak jak na to zasługujesz: za idiotę i to takiego nawet bez karty rowerowej.
Dlaczego jesteś debilem znajdziesz w art. 33 ustawy PoRD (bo chyba tego artykułu nie zrozumiałeś).


kapelan_szturmowy

2022-07-12, 17:07
Ja pie**ole, czytam komenty i nie wierzę ilu tu sk***iałych pedalarzy. To po szczepionce tak sk***iło czy w wege żarciu za dużo żeńskich hormonów?