18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohater naszych czasów

Henboh • 2022-07-11, 15:59


Ktoś tu nie lubi pedalarzy na przejściach

Heliar

2022-07-11, 18:07
garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



Co za debil. liczę na harda z twoim udziałem.

jednoręki-ujeżdżacz

2022-07-11, 18:11
garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.






bolego

2022-07-11, 18:30
garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



Dokladnie tak mordo. Gdyby trafil na mnie to bym k***e dobrze pogonil i na srodku skrzyzowania oddal mu mocz na ryj po pieknym KO.

dennissliwa

2022-07-11, 18:39
bolego napisał/a:

Dokladnie tak mordo. Gdyby trafil na mnie to bym k***e dobrze pogonil i na srodku skrzyzowania oddal mu mocz na ryj po pieknym KO.



Wstawaj, zesrałeś się...

Karkus

2022-07-11, 18:43
Roger Waters napisał/a:


Dodam tylko, że "rowerzysta" i "normalny facet" się wyklucza.



Czyli "normalny facet" wg Ciebie zapie**ala na roli albo nosi cegły albo w podkoszulce żonobijce jeździ dostawczakiem, a potem w domu z tanim piwem w ręce ogląda "Kiepskich" i to jest jego aktywność fizyczna?

Gratulacje!

Kamil3l

2022-07-11, 18:52
bolego napisał/a:

Dokladnie tak mordo. Gdyby trafil na mnie to bym k***e dobrze pogonil i na srodku skrzyzowania oddal mu mocz na ryj po pieknym KO.



dwa pedały się spotkały bez siodełek pojechały.

@garota, nie chcący piwo kliknąłem pod twoim komentarzem. oddawaj bydlaku.
Przestań pie**olić na czym jeździsz, że ktoś zapomniał o rowerku z dzieciństwa . Jest różnica między rowerzystą a pedalarzem (zazwyczaj w lajkrach).
Jest przejście bez ścieżki rowerowej, to k***a nie udawaj "kolaża" który zajął 14 miejsce w Wielkim Pedalarskim Wyścigu Dookoła Przemyśla. Weź zejdź, przeprowadź i nie wpie**alaj się ze swoim hobby w życie innych.

Zbyszard

2022-07-11, 19:05
baronturbina napisał/a:

Nie to że nie lubi pedalarzy. Jak nie ma przejścia dla rowerów ,to należy zatrzymać rower przed pasami i przeprowadzić go. Kto tak nie robi to p*zda i prosi się o wypadek.



https://www.youtube.com/watch?v=ojQQYAd9ALs

No patrz k***a a tu przypadek z Nysy gdzie facet przeprowadza rower a i tak go jebnął na pasach - tu też się prosił o wypadek?

Jaka jest różnica w tym, czy zejdziesz z roweru i go przeprowadzisz przez pasy, czy zatrzymasz się przed przejściem i przejedziesz jak cie puszczają, czy jak masz zielone? Nawet dla kierowców lepiej, bo szybciej pokona się pasy niż idąc.
Argument, że są debile co wjeżdżają na pasy nie patrząc na drogę jest bez sensu, bo tak samo są piesi, którzy włażą prosto przez maskę bez patrzenia. Może każmy im buty zdejmować przed pasami?

riki88

2022-07-11, 19:44
Dość duzo jeżdze na rowerze z dziecmi w fotelikach z tyłu i uwierzcie mi duzo osob nie wie że możemy jechać legalnie po chodzniku .... tak na przejsciach mamy zejsc to wiem i schodzimy . ale masa ludzi nie wie ze mamy prawo jechac "pedałować: po chodniku uwazając na innych i dużo ludzi nam zwraca uwage .... co ja mam sie k***a w auta pchac z dziećmi jak nie ma scieżki ...... a najwiecej maja do powiedzenia babcie i dziadkowie .. jedna to az okno otworzyła żeby cos wykrzynąć .

daje w ch*j kropek bo nie znam interpunkccycycjności a ogolnie cud ze mam dzieci ....

Arashi91

2022-07-11, 19:53
garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



Żebyś się nie zesrał internetowy chłopie. Lepiej, że go zrzucił łapą niż ktoś furą. Pedalarze mają siano zamiast mózgu i próbują się z autami tak jak kierowcy Kałdi z ciężarówkami. Jednym i drugim fizyki do głowy nie wbijesz "bo mają pierwszeństwo i ch*j".

ruddie

2022-07-11, 20:07
Ale pod koniec druga k***a na rowerze szybko zsiadała, więc warto czasami potrząsnąć pustym łbem.

sard

2022-07-11, 20:11
Roger Waters napisał/a:

Chyba lubisz pedałować...
Brawo !
Dodam tylko, że "rowerzysta" i "normalny facet" się wyklucza.



niech zgadnę fan BMW?

Adrian92

2022-07-11, 20:41
Nigdy nie zatrzymuje sie przed pasami żeby rower przepropwadzić, co najwyżej zwalniam do minimum, szkoda czasu i dla mnie to głupota i ch*j mnie obchodzi co myślą o tym specjaliści z sadistica :)

Sarniak17

2022-07-11, 20:49
zapie**alam na sygnale z piwem dla gościa

Kamil3l

2022-07-11, 20:52
Zbyszard napisał/a:

No patrz k***a a tu przypadek z Nysy gdzie facet przeprowadza rower a i tak go jebnął na pasach - tu też się prosił o wypadek?
Jaka jest różnica w tym, czy zejdziesz z roweru i go przeprowadzisz przez pasy, czy zatrzymasz się przed przejściem i przejedziesz jak cie puszczają, czy jak masz zielone? Nawet dla kierowców lepiej, bo szybciej pokona się pasy niż idąc.
Argument, że są debile co wjeżdżają na pasy nie patrząc na drogę jest bez sensu, bo tak samo są piesi, którzy włażą prosto przez maskę bez patrzenia. Może każmy im buty zdejmować przed pasami?



A sytuacja, w której się wpie**alasz rowerem w pieszego, już cię przerasta. Tu raczej nikt nie był zatroskany losem pedalarza. Kumplowi typ na rowerze w matkę wjechał. Szczęście w nieszczęściu, że były tam bagiety przypadkowo na miejscu. W sądzie dzięki temu poszło łatwiej, ale co z odszkodowania, jak teraz ma problemy w chodzeniu. Wiek i cukrzyca w tym pomogły.
Jak dla mnie sprawa jest prosta. Jeździj na czym chcesz, tylko używaj mózgu i wyobraźni. Masz hobby to spoko, ale jest twoje i nie wpie**alaj się do mojego.
Jakoś na modelarzy nie ma nagonki, bo nie nak***iają na codzień w nikogo modelami silnikowymi na chodnikach.

Morty999

2022-07-11, 20:53
garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



p*zda to na rowerze jechała i spadła xd