18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohater naszych czasów

Henboh • 2022-07-11, 15:59


Ktoś tu nie lubi pedalarzy na przejściach

baronturbina

2022-07-11, 16:10
Nie to że nie lubi pedalarzy. Jak nie ma przejścia dla rowerów ,to należy zatrzymać rower przed pasami i przeprowadzić go. Kto tak nie robi to p*zda i prosi się o wypadek.

garota

2022-07-11, 16:12
Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.

Roger Waters

2022-07-11, 16:35
garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



Chyba lubisz pedałować...

Brawo !

garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



Dodam tylko, że "rowerzysta" i "normalny facet" się wyklucza.

pazuzu

2022-07-11, 16:47
garota napisał/a:

Frustrat j***ny. Miał farta że trafił na p*zdę bo normalny chłop by się po prostu podniósł i mu zapie**olił.



Czyli mówisz że Ty byłeś tym pedalarzem? :-)

Zbysław

2022-07-11, 16:52
baronturbina napisał/a:

Nie to że nie lubi pedalarzy. Jak nie ma przejścia dla rowerów ,to należy zatrzymać rower przed pasami i przeprowadzić go. Kto tak nie robi to p*zda i prosi się o wypadek.



Jest zielone, przechodzą piesi
jaki wypadek?
Rząd mówi utop się w wieku 38 lat i jeden dzień

garota

2022-07-11, 16:59
Roger Waters napisał/a:

Chyba lubisz pedałować...
Brawo !
Dodam tylko, że "rowerzysta" i "normalny facet" się wyklucza.



Nie jestem debilem. Tak jeżdżę na rowerze, czasem na deskorolce i czasem dostawczakiem. Ty jeździsz tylko mordą po ku*asie tego dziadka.



pazuzu napisał/a:

Czyli mówisz że Ty byłeś tym pedalarzem?



Masz 42 lata? I pie**olisz takie farmazony? Nie to nie ja, a to ty byłeś tym dziadziem? 42 na karku ale demencję już chyba masz jak nie pamiętasz jak zapie**alałeś wszędzie na rowerku...albo nie miałeś nigdy rowerka i jak ten pajac powyżej jedyne na czym jeździłeś to na ku*asach podobnych sobie zjebów.

Emilian89

2022-07-11, 17:11
garota napisał/a:

Nie jestem debilem. Tak jeżdżę na rowerze, czasem na deskorolce i czasem dostawczakiem. Ty jeździsz tylko mordą po ku*asie tego dziadka.
Masz 42 lata? I pie**olisz takie farmazony? Nie to nie ja, a to ty byłeś tym dziadziem? 42 na karku ale demencję już chyba masz jak nie pamiętasz jak zapie**alałeś wszędzie na rowerku...albo nie miałeś nigdy rowerka i jak ten pajac powyżej jedyne na czym jeździłeś to na ku*asach podobnych sobie zjebów.



Ty widziałeś jaki tam znak jest? Czy pedalami masz oczy zaj***ne? Oddaj prawko na tego busa bo aZ wstyd mi za ciebie

baronturbina

2022-07-11, 17:24
Zbysław napisał/a:

Jest zielone, przechodzą piesi
jaki wypadek?
Rząd mówi utop się w wieku 38 lat i jeden dzień


Zbysław uważaj... przejdę teraz poza twoje granice pojmowania. Wyobraź sobie duże miasto i 30 osób na pasach w jedną stronę. Wpada pedalarz i robi rozpie**ol.

Gandalf

2022-07-11, 17:35
Nie każdy bohater nosi pelerynę :-)

uFo125

2022-07-11, 17:36
Taki fajny rower z trzema pedałami

sqnk

2022-07-11, 17:40
a ten z tylu co dojezdzal rowerem jak zsiadl od razu :) ...

UrlichUrwich

2022-07-11, 17:52
Ten kto twierdzi, że przez to PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH mozna przejechać rowerem, ten ma gąbkę zamiast mózgu.
Znak dla kierowców jest, od strony chodnika też coś pewnie stoi, poza tym malowanie na jezdni inne.
Wystarczy spojrzeć i pomyśleć a nie zakładać że się ma bezwzględne pierwszeństwo zawsze i wszędzie

PS - ktoś pamięta akcję z Częstochowy "pieszy zawsze pierwszy" ?

silwerbalk

2022-07-11, 18:06
k***a dziadek go dzwigną jak psa i wypie**olił :lol: ile on ważył 20 kg z tym rowerem ?