18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"...bo polscy faceci źle się ubierają, nie to co z eras

Treze • 2014-01-16, 00:06
Witam szanowną społeczność Sadistica!

Krótka notka na początek:
Domyślam się, że nie jeden z was spytał kiedyś jakąś dziewoję, co takiego widzą w obcokrajowcach (w tym wypadku pytałem o turasów). Poza różnymi bzdetami, za każdym razem przewijał się jeden argument - ubiór. Że ciapaci co do nas przyjeżdżają to tacy zadbani, dobrze ubrani etc etc. Każdy ma swój gust, każdy chce ubierać się w fajne dla niego ciuchy, jednak wszyscy jesteśmy skazani po prostu na to co jest w sklepach. I okazuje się że tu jest już gorzej...

W zeszłym tygodniu wybrałem się po spodnie. Cel prosty - chcę kupić sobie ciemnoszare dżinsy, ewentualnie czarne. Nie chciałem kupować ponownie z bazaru, bo niestety nie jestem okazem wychudzonej szczapy i materiał kiepski gatunkowo szybko się na mnie przeciera:/ Będąc w Warszawie skierowałem się do galerii Złote Tarasy (albo Złote ku*asy, jak kto woli). Koniec sezonu, masa przecen, tony towarów na półkach. Zamiast przewidywanych 15stu minut, spędziłem tam dwie godziny.
Otóż co się okazuje - we wszystkich sieciówkach (New Yorker, House, Cropp)... Nie ma "normalnych" dżinsów. Są albo poryte kroje z naszyciami na dupie, kolanach i cholera wie gdzie jeszcze, albo kolorystyka tak obrzydliwa, że aż odechciewa się patrzeć, albo po prostu jaskrawo kolorowane pedalskie gówno. W jednym ze sklepów jakimś cudem znalazłem spodnie w odpowiadającym mi kolorze, nawet rozmiar się zgadzał - po wejściu do przebieralni spróbowałem je założyć... I ni cholery nie chciało mi przejść przez łydkę. Zrozumiałbym że nie chce mi się na brzuchu zapiąć, że może dupę mam za wielką czy co. Ale łydki? :shock: Zdejmuję, patrzę na nie ponownie - k***a rurki;/ Po chwili co się dalej okazało - jedyne czarne spodnie w całym sklepiej to też k***a rurki!!! (wniosek - to nie są spodnie dla ludzi o jakiejkolwiek masie mięśniowej. Bebzona trochę mam, ale okazuje się że w pasie wszystko było dobrze). Zdesperowany uznałem że po prostu nie pochleję w tym tygodniu i kupię coś w jednym z droższych sklepów. Najpierw Big Star - dobre spodnie minimum 180 zł. Potem Marks & Spencer - 170. Przyznam, że przy mojej pensji (1,7 koła do ręki) i mając na utrzymaniu córkę takie ceny są zabójcze.

Co do notki początkowej - w co w takim razie mamy się ubierać? Nawet nie chodzi o jakieś wypindrzanie się tylko o zwykłe wyglądanie jak człowiek!! Czy w Polsce żeby dobrze wyglądać trzeba albo mieć zajebistą kasę albo chcieć się ubierać i wyglądać jak ciota? Orgazmusów mających tatuśków z polami naftowymi to zupełnie nie dotyka, ale ja osobiście przeżyłem niezły ból dupy:/ Chore...

nots

2014-01-16, 10:50
W H&M są normalne, klasyczne jeansy. Nie wiem, jak szukacie, ale ja mam ich kilka par, kupione w sieciówkach. Kosztują około 120 zł za parę.

-57-

2014-01-16, 10:53
najtrudniej jest kupić najprostsze spodnie sie porobiło .. a co dopiero kupić szerokie spodnie typu np lenary gdzie wszędzie tylko kolorowe jebiace po oczach pedalskie uciskacze jaj ..

Jajcarz

2014-01-16, 10:53
Szukaj sklepów specjalizujących się w końcówkach kolekcji, ja obok siebie mam właśnie taki sklep Vertus i spodnie, które kosztują zazwyczaj po 150zł kupuję od 50 do 65.

Wójcik

2014-01-16, 10:56
Ja tam od kilku lat kupuje dżinsy w tym samym małym sklepie z Polskimi spodniami, kroje normalne, materiał dobry a i nie kosztują jakoś zabójczo dużo, za Stanleye coś koło 70zł. Wspierać Polskich przedsiębiorców a nie sieciówki.

Adek1507

2014-01-16, 10:57
Z rok temu kupiłem spodnie na rynku za 100 zł. Fason super, kolor, rozporek na guziki. Właśnie w nich siedzę i nawet jedna szwa nie poszła. Po upraniu wyglądają na nowe. Kiedyś kupowałem spodnie wranglera, które kosztowały od 280 do 350 zł. Krój zajebisty, wygląd itp. ale za każdym razem po 2-3 miesiącach jakaś szwa musiała jebnąć. A też nie należę do chudzielców (188cm i 90 kg). Dlatego polecam zajść na ryneczek i dobrze poszukać. A te lachony niech wypie**alają do Turcji czy innego ciapackiego raju.

sosna92

2014-01-16, 10:57
w niemal każdym sklepie masz dzinsy podzielone na PROSTE, zwezane itp. dla mnie to nieuzasadniony ból dupy i kolejna okazja zeby sie porozwodzić o pedałach i ciapakach, jakas k***a mania

AxL

2014-01-16, 10:59
Popieram przedmówcę. W TopSecret, Cropp, Hous pedalstwo co na dupę nie włazi? Idź do Vertusa. Sam miałem taką sytuację jak ty, autorze tematu.

MasterMefisto

2014-01-16, 11:05
no i też weźcie na uwagę, że te j***ne turasy mają same podróby bo to u nich dość popularne, więc to że świecą w ciuchach armaniego i d&g nie oznacza że zabulili za nie ch*j wie ile :D ot tanie podróby po pare groszy

Lupi

2014-01-16, 11:07
Wiecie, powiem wam tak. Jakiś czas temu postanowiłem odświeżyć garderobę.
W popularnych sieciówkach nie ma nic co mógłbym kupić. I nie, nie jestem w jakiejś dziwnej hipsterskiej grupie czy coś, po prostu od T-shirta wolę koszulę - od przetartych jeansów - normalne. A jak coś znajduję - to po 250zł. No k***a mać, nie zarabiam mało (koło śr. krajowej jest) ale to przesada.
Poszedłem do takich sklepów na osiedlach. Nie ciuchlandy, ale żadne firmówki. I co? k***A MAĆ SĄ normalne rzeczy, dla normalnych ludzi w cenach takich, że za jedne spodnie z BigStara kupi się 3 pary o.0
A jak nie ma?
"a co by Pan chciał, jak będę w hurtowni, zrobię zdjęcia potem kupię te które sie Panu podobają..."

Polecam nie zapie**alać po galeraich, tylko pochodzić po tych małych, osobnych sklepikach. Da się fajne tanie rzeczy kupić...


Tyle k***a dobrze, że w Laavardzie i Bytomiu garnitur to garniutur i nie ma dziwnej mody na "hipsterskie" wersje... Ale coś czuję, że to też nieługo

Melooksg

2014-01-16, 11:10
Big Star jest dobry ;) Dałem 400 zł za 2 pary, ale spodnie mam już ponad rok i wszystko jest z nimi ok ;) a udo mam spore

RavenRR

2014-01-16, 11:12
Ja mam akurat zupełnie odwrotny problem (sylwetka więźnia obozu koncentracyjnego + jestem wysoki), ale nigdy w życiu nie miałem rurek na dupie, zawsze jakimś cudem udaje mi się znaleźć parę lub dwie w niestandardowym rozmiarze. Małe sklepy to błogosławieństwo :)

ckln

2014-01-16, 11:13
looool

Po pierwsze idź być gruby gdzie indziej
Po drugie kto k***a kupuje spodnie jeansowe w croppie itd.?? Czyżby pierwszy raz sam na zakupach?
Po trzecie te jeansy za 300 zł są sporo lepszej jakości w sensie materiału na przykład i ci się nie rozpie**olą jak te z tych sklepów dla biedaków.

PanAndrzej

2014-01-16, 11:15
Wchodząc do tych j***nych sieciówek czasami można pomylić działy męskie z damskimi ;/

smierdze_wiec_jestem

2014-01-16, 11:19
Weźcie też pod uwagę, że takim tępym c**om często się po prostu typy w obcisłych rurkach, oczojebnym sweterku z pedalską grzywką na bok zwyczajnie podobają. A jak jeszcze ma ciemniejszy kolor skóry to napie**ala spluszem jeszcze zanim go pozna. Dla takich zwyczajny brak szacunku i wyj***ne. Jak ktoś wyżej napisał - pie**olenie o ubiorze, czy dbaniu o siebie to tylko wytłumaczenie "dlaczego jestem nieszanującą się szmatą".

Co do gaci - ja tam kupuje w Housie od jakiegoś czasu i jestem zadowolony, aczkolwiek czasem faktycznie wk***ia, gdy widzisz jakieś spodnie, a po rozłożeniu okazuje się, że mają jakieś poj***ne wstawki, czy łaty.