18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

RustyRat

2014-12-31, 12:48
jeśli weźmie się KM tej bemki i podzieli przez 100 to wynikiem będzie IQ kierowcy

Kaskaderdx10

2014-12-31, 12:52
na pewno zaraz ktoś napisze że to było BMW więc taka akcja to nic dziwnego
a potem jakiś debil napisze żeby sie odpie**olić od BMW


jak można sie odpie**olić od BMW skoro ich kierowcy odpie**alają takie akcje? j***ne buraki

zonk

2014-12-31, 12:52
Rozumiem że ten wolniejszy blokował BMW na lewym pasie ale skoro już wyprzedzał ciężarówki to mógł se podarować to poganianie. Podsumowując ch*j chodzi typowi z BMW ?

lukaszdzi

2014-12-31, 13:01
Pan powinien dostać wpie**ol po kolei od każdego kto przez niego musiał się zatrzymać.

Bo niektórzy mają naj***ne w głowie i nie rozumieją że jak ktoś wyprzedza na autostradzie powiedzmy te 150 to nie ma obowiązku hamować do 90 wjeżdżać między tiry żeby dać dla takiego zjeba się wyprzedzić bo on musi zapie**alać 200. Kończysz wyprzedzać to zjeżdżasz.

te...........or

2014-12-31, 13:01
@SQT Chodzi mu o to, żeby inni chodzili piechotą :D

Stuku

2014-12-31, 13:06
Zaj***ć zanim złoży jaja ...

Daddywog

2014-12-31, 13:08
szkoda że ta kolumna go nie potrąciła, k***iarza j***nego

kondziovsky

2014-12-31, 13:11
j***ny k***a sk***iel, jaki pie**olony k***a sk***iały ćwok niedoj***ny, krew mnie zalewa jak widzę takich bezmózgich sk***ysynów, mam ból dupy k***a taki, że nawet maść mi nie pomoże.

Jeszcze nie miałem takiej akcji, ale k***a kusi mnie kupić golfa za 1000zł, opłacić ubezpieczenie na miesiąc, zainwestować w kamerkę i polować na jakiegoś sk***ysyna. Oczywiście nie wymuszając takiej sytuacji, ale po prostu trzymać kciuki, a jak w końcu się trafi i taki cwaniak nową bryką mi wyjedzie przed maskę i zacznie hamować na złość, to nic tylko dodam gazu i k***a się zdziwi jak będzie miała skasowany tył.

I niech się pluje, i niech się drze. A ja tylko się będę frajerowi śmiał w twarz i pytał czy ma długopis pożyczyć, bo musimy oświadczenie spisać. A potem w piździe będę miał lawetę. Zostawię auto i pójdę z buta.

An...........5C

2014-12-31, 13:12
Jak można być tak kurewsko głupim k***a.. to jest niesamowite.

I2ufu5

2014-12-31, 13:24
ale mu się wpie**ol należy :D

saves

2014-12-31, 13:31
Oglądałem w tiwi ten materiał. Policjant na wizji tłumaczył, że muszą ustalić miejsce, czy to prawdziwe nagranie, bo montowane, że nie można niewinnego ukarać itp. Nosz k***a!!! Jak na dłoni widać blachy, mordę i skutki jego postępowania. Mam nadzieję, ze właściciele ciężarówek i towaru na nich tak w sądzie dopie**olą, że będzie Trabantem po drogach gruntowych jeździł i na kury migał.

mecenaz

2014-12-31, 13:46
Ja pie**ole nie popełnił wykroczenia , a k***a zatrzymując sie na autostradzie i blokowac ruch i stworzyc przy tym kolizje to nie wykroczenie ? :-x , o co tu k***a chodzi :shock:

keremere22

2014-12-31, 13:48
szymek61 napisał/a:

Nie wiem jak opisać ten debilizm


Ja wiem jak:
"debilizm prawilności w biemdablju" :ciasteczkowy: