18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

orzeszwmorde

2014-12-31, 17:06
Czytaliście to co napisał kierowca beemki.
Cytat:


Nie wiecie jak to było, zanim nagranie się zaczęło i zanim kierowca zaczął wyprzedzać ja już napie**alałem mu długimi ale widać że chciał zgrywać cwaniaka to też musiałem mu pokazać co i jak. A to że tiry nie wyhamowały to już k***a nie moja wina, w kodeksie jest przypis o zachowaniu odpowiedniej odległości do prędkości.



wytłumaczy mi ktoś co on pie**oli....

voidinfinity

2014-12-31, 17:11
orzeszwmorde napisał/a:

Czytaliście to co napisał kierowca beemki.
wytłumaczy mi ktoś co on pie**oli....



Mrugał długimi światłami. Prośba o ustąpienie lewego pasa.

Aczkolwiek ten palant z beemmyy uważa chyba, że to oznacza: "sp***alaj z drogi bo król jedzie".

oozyxak0o

2014-12-31, 17:13
Aż dziwne, że to nie wieśwagen w cenie merca (ałdi)

Pess09

2014-12-31, 17:19
Jak nie popełnił wykroczenia skoro zatrzymał się na autostradzie...

falltour98

2014-12-31, 17:20
Wiecie to jest tak:
Każdy człowiek może mieć BMW,
Ale debil będzie je miał na pewno.

Klamson

2014-12-31, 17:22
Zachowanie tego gościa z BMW faktycznie bezmyślne i nie mam zamiaru go usprawiedliwiać. Sam jeżdżę Wieśwagenem w cenie merca (audi) ale widać tu inny problem.
Właściwie gdzie by się człowiek nie wybierał to ma do wyboru minimum dwie drogi. Ja rozumiem że ktoś chce się przejechać autostradą ale, jak nie raz powtarzają na kursach, manewr wyprzedzania należy przeprowadzać tak żeby skrócić jego czas do minimum. Jakbym chciał jechać do miejscowości x która jest oddalona ode mnie o 500 km to nie po to wybieram autostradę żeby co kilometr zwalniać do 70 bo jakiś pajac nie wie do czego służy pedał gazu. Jakby gość z tego obłożonego kamerkami wozu dał do pieca to całej sytuacji by nie było :)

Lenart

2014-12-31, 17:49
Kaskaderdx10 napisał/a:

na pewno zaraz ktoś napisze że to było BMW więc taka akcja to nic dziwnego
a potem jakiś debil napisze żeby sie odpie**olić od BMW


jak można sie odpie**olić od BMW skoro ich kierowcy odpie**alają takie akcje? j***ne buraki



Ale pie**olisz matole. Kierowcy audi, merców a nawet civiców tak się zachowują, ale widać, że h*ja jeździsz po ulicach, więc nie szczekaj i nie rozsiewaj głupoty, bo jeszcze ktoś zacznie Cię naśladować.

qbsol

2014-12-31, 17:58
Klamson napisał/a:

Zachowanie tego gościa z BMW faktycznie bezmyślne i nie mam zamiaru go usprawiedliwiać. Sam jeżdżę Wieśwagenem w cenie merca (audi) ale widać tu inny problem.
Właściwie gdzie by się człowiek nie wybierał to ma do wyboru minimum dwie drogi. Ja rozumiem że ktoś chce się przejechać autostradą ale, jak nie raz powtarzają na kursach, manewr wyprzedzania należy przeprowadzać tak żeby skrócić jego czas do minimum. Jakbym chciał jechać do miejscowości x która jest oddalona ode mnie o 500 km to nie po to wybieram autostradę żeby co kilometr zwalniać do 70 bo jakiś pajac nie wie do czego służy pedał gazu. Jakby gość z tego obłożonego kamerkami wozu dał do pieca to całej sytuacji by nie było :)



Skad wiesz z jaka on jechal predkoscia ? Moze dawal do pierca i jechal 150 ... niestety u nas jest mentalonsc bydla ,ktore jezdzilo po klepiskach i jak sa teraz drogi to powinno sie DAWAC DO PIECA bo mozna!
Za granica maja lepsze samochody i jest ogarniczenie to zwalniaja ... po prostu masz dojechac z punktu A do punktu B z mozliwa predkoscia dozwolona lub troche wyzsza wiadomo ze co do kilometra ciezko sie trzymac ...
Na filmie widac ze kierowca z kamerami nie zrobil nic strasznego ... wyprzedzal zle ... dal by po heblach by sie wcisnac miedzy tiry tez pewnie zle ... jak za toba jedzie idiota ktory nie poczeka 10s az zjedziesz nic nie poradzisz ...
Sam jezdze szybko i totalnie nie rozumiem takich napinaczy ... co innego w przypadku gdy ktos ci zajezdza droga lub trzyma sie lewego jak by w angli prawko robil ale tak sie jezdzi samochodem ze trzeba myslec za wszystkich nie tylko za siebie i szanowac innych na drodze ... mam nadzieje ze kiedys do prawka dodadza testy na IQ szybko rozwiaze problem idiotow.

Stefansuchar

2014-12-31, 18:31
B-ędziesz M-iał W-pie**ol

Z tymi debilami z bmw to tak na całym świecie.

tranzystor

2014-12-31, 19:15
Stefansuchar napisał/a:

B-ędziesz M-iał W-pie**ol

Z tymi debilami z bmw to tak na całym świecie.




Warto, żebyś choć raz w życiu opuścił swoją wiochę i zobaczył jak świat wygląda.

prawda

2014-12-31, 19:16
Kaskaderdx10 napisał/a:

na pewno zaraz ktoś napisze że to było BMW więc taka akcja to nic dziwnego
a potem jakiś debil napisze żeby sie odpie**olić od BMW


jak można sie odpie**olić od BMW skoro ich kierowcy odpie**alają takie akcje? j***ne buraki



najwiekszym burakiem to jestes wlasnie ty bo po pierwsze wrzucasz wszystkich do jednego wora a po drugie to dlaczego nie piszesz tak jak sie rozjebie audi albo jakis japoniec? to tylko pokazuje ze jestes obsranym stereotypowym gownojadem

konował

2014-12-31, 19:20
k***a napie**alac po ryju i patrzec czy rowno puchnie. k***a pan w swojej wsi bo auto na kredyt i musi pokazac co to on k***a nie jest.

prawda

2014-12-31, 19:21
qbsol napisał/a:

Skad wiesz z jaka on jechal predkoscia ? Moze dawal do pierca i jechal 150 ... mam nadzieje ze kiedys do prawka dodadza testy na IQ szybko rozwiaze problem idiotow.



to chyba nie przejdziesz testow bo jak bys mial wysokie albo normalne iq to bys obliczyl predkosc z mijajacych slupkow

alien88

2014-12-31, 19:33
na pewno zaraz ktoś napisze że to było BMW więc taka akcja to nic dziwnego
a potem jakiś debil napisze żeby sie odpie**olić od BMW


jak można sie odpie**olić od BMW skoro ich kierowcy odpie**alają takie akcje? j***ne buraki


Najlepiej wrzucic wszystkich do jednej szufladki. To jest takie nasze, to jest takie Polskie...

eustachu18

2014-12-31, 20:51
Zwykłe społeczniaki i konfitury, 0 honoru