18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

oozyxak0o

2014-12-31, 21:09
ja też kupię sobie wieśvagena w cenie merca (ałdi) jak mi silnik w hondzie padnie. będę reprezentantem debili, będę z przepisową prędkością jeździł i włączał kierunkowskazy

Kaskaderdx10

2014-12-31, 22:23
wiedziałem że będzie ból dupy właścicieli BMW :D

Erni90

2015-01-01, 03:08
Powiem tak sam mam BMW i to prawda dużo debili jeździ tym pojazdem (mam nadzieję że nie jestem jednym z nich, jak na razie nie zajeżdżam nikomu drogi ani nie wyskakuje z nożem). Nie będę się sprzeczał z wami

lotnik_1

2015-01-01, 03:22
Ja myślałem, że BMW jest od zapie**alania a nie od stawania na autostradzie. Debil.

nanab

2015-01-01, 03:41
Kaskaderdx10 napisał/a:


wyczuwam młodego gniewnego właściciela BMW
IQ kamienia, tak bardzo prawilnie


tak jak ciebie mnie tez nie stac na normalny samochod jak bmw i musze sie tluc plebsowozem


qbsol napisał/a:



Skad wiesz z jaka on jechal predkoscia ? Moze dawal do pierca i jechal 150


ciezarowki moga jechac max 90 a on jedzie moze 10 wiecej niz one

Pess09 napisał/a:

Jak nie popełnił wykroczenia skoro zatrzymał się na autostradzie...


Włączył awaryjne

sleepo11

2015-01-01, 19:24
A gdzie numery rejestracyjne, profil na FB i fotce ?

eirelim

2015-01-01, 21:35
trzeba bylo go wziac na maske to on cie napadl by smiec sie nauczyl

Alexx1221

2015-01-01, 23:12
ej weźcie się odpie**olcie od BMW pojeby dobra?

Kaczorek18

2015-01-01, 23:43
Całkiem niedawno miałem identyczną sytuację ale na szczęście bez kolizji, kierowca Audi Q7 zachował się identycznie. A dziś kiedy prowadziłem samochód po dość wąskiej, mokrej drodze to na zakręcie wymijałem się z jakimś małym, starym hatchbackiem. Zmieniłem światła, ładnie zbliżyłem się do pobocza, szybko nie jechałem, wzorowe zachowanie z mojej strony a ten burak w ostatniej chwili celowo oślepił mnie długimi... Skąd się biorą tacy kierowcy? :idzwch*j:

Pfciuki

2015-01-02, 03:09
glowa0191 napisał/a:

jesteście smieszni , burak pie**olony blokowal prawy pas na zlosc bo chcial sie popisac an youtubie jak zapie**alal koleszka w czarnej bawarce. Dobrze zrobil , tez bym wyszedl i mu wypie**olil za takie chamstwo.


Może źle zrozumiałem... ale czy Ty bronisz tego gościa z bmw? Następnym razem wytęż swoje moce nieco bardziej, bo cieżko zrozumiec co piszesz. Ludzie cisnący kierowce bmw są śmieszni, ale to ten ktory zablokował prawy pas jest burakiem pie**olonym. To jak wkońcu? Kto chcial sie popisać na jutubie? Czemu kierowca mialby sie popisywac tym jak jeździ ktos inny? W końcu komu byś wpie**olił? Pajacowi, ktory grzeje, bo tak mu sie podoba, a potem stwarza niebezpieczeństwo na ulicy? Czy moze tak jak kierowca bmki takbys wpie**olił, że by Cie na miejscu nie było po kilku sekundach?

nanab napisał/a:


tak jak ciebie mnie tez nie stac na normalny samochod jak bmw i musze sie tluc plebsowozem

ciezarowki moga jechac max 90 a on jedzie moze 10 wiecej niz one

Włączył awaryjne



Prosze państwa oto ekspert polsatu. W oczach ma fotoradar, w dupie kodeks drogowy, a z ch*jem na głowy sie zamienił.

wolak27

2015-01-02, 11:25
Jak blokował lewy pas to się należało ch*jowi a na miejscu policji jeszcze bym mandat temu od kamerki wystawił - wyraźnie widać że blokuje lewy pas na nagraniu a ta k***a od kamerki miała miejsce żeby zjechać...

ZR...........E_

2015-01-03, 19:05
Alexx1221 napisał/a:

ej weźcie się odpie**olcie od BMW pojeby dobra?



Ssij penciaka i wyjmij nogawki od dresu ze skarpetek

pozdrawiam właściciel rdzewiejącego Mercedesa