18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

glowa0191

2014-12-31, 15:05
jesteście smieszni , burak pie**olony blokowal prawy pas na zlosc bo chcial sie popisac an youtubie jak zapie**alal koleszka w czarnej bawarce. Dobrze zrobil , tez bym wyszedl i mu wypie**olil za takie chamstwo.

ni...........go

2014-12-31, 15:07
Co za k***a debil... Tirowcy powinni go tam złapać zanim odjechał i tak mu doj***ć, żeby nie był w stanie już prowadzić samochodu. Komentarz też zajebisty: "Policja nie była zainteresowana, bo kierowca BMW nie popełnił wykroczenia" NOSZ k***A zatrzymał się na autostradzie (czego chyba robić nie wolno), doprowadził do wypadku jeszcze sp***olił...

chetek

2014-12-31, 15:11
Cytat:

Art. 174

§ 1. Kto sprowadza bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.



Dla mnie jest oczywiste, że ten baran takie niebezpieczeństwo sprowadził.


UWAGA, UWAGA, ten kretyn postanowił napisać post pod filmikiem na youtubie!

Cytat:

Nie wiecie jak to było, zanim nagranie się zaczęło i zanim kierowca zaczął wyprzedzać ja już napie**alałem mu długimi ale widać że chciał zgrywać cwaniaka to też musiałem mu pokazać co i jak. A to że tiry nie wyhamowały to już k***a nie moja wina, w kodeksie jest przypis o zachowaniu odpowiedniej odległości do prędkości.

Pozdrawiam, czekam na wasze miny po wygranej rozprawie



No brak mi słów...

noir

2014-12-31, 15:14
Japie**ole korwa mac. Co ustalac? Kierowcy ciezarowek to co, nie moga być swiadkami? Obaj zostali poszkodowani, a h*j wie co dalej sie dzialo!! Cala moja rodzina odkad pamietam jeździla bmw, i nadal tak jest, ale nikt takich numerow nie robil!

donmelone

2014-12-31, 15:21
i sp***olił.... :lol: - weź później takiego dogoń ! :-x

nanab

2014-12-31, 15:22
tez mam ochote tak zrobic jak widze taka ciote co po lewym pasie autostrady jedzie 20km/h jak na filmie

Kaskaderdx10

2014-12-31, 15:26
nanab napisał/a:

tez mam ochote tak zrobic jak widze taka ciote co po lewym pasie autostrady jedzie 20km/h jak na filmie


wyczuwam młodego gniewnego właściciela BMW
IQ kamienia, tak bardzo prawilnie

lois_hartos

2014-12-31, 15:27
wszystkim krytykom marki anegdota na przemyślenie; tak się składa, że mieszkam już od długich lat w nl, od równie długich lat pracuję dla bmw, sam posiadam kilka aut tej marki, na co dzień też stykam się z innymi posiadaczami bmw. i wiecie co? - nie ma jakiegoś negatywnego image, utartej i stale potwierdzającej się tezy, że to buraki, i idioci jeżdżą bmw i tego typu rzeczy, po prostu marka aut jak inne, wcale nie najszybsze, najdroższe czy najpiękniejsze, co najwyżej jako segment premium godny uwagi w równym stopniu z konkurencją. i teraz powiedzcie mi, drodzy zapaleni krytycy: buractwo kupuje bmw czy też może Polacy to buraki za kółkiem i jak mają moc to "rządzą" - i pewnie mamy to w naszych słowiańskich genach, spójrzcie tylko na wschód i tamtejsze filmiki...

takija

2014-12-31, 15:31
Jeszcze za czasów technikum pamietam taka akcje z autobusem i BMW. Jechałem busem do domu, autobus musiał wykonać zawsze manewr gdzie blokował na raz dwa pasy ruchu...no inaczej się nie dało wyjechać z parkingu. Wyjechał juz na dwa pasy a nagle pisk opon z pod BMW które jechało na jednym z tych pasów....ale w znacznej odległości. Wk***iony kierowca bmw wyprzedził busa i zaczął gwałtowanie hamować....kierowca busa nie wyhamował bo bus ciężki i wj***ł mu się w dupę. Autobus stracił lampę i połamał mocowanie jakiejś klapy....bmw...przestawiona podłoga, zbite lampy i szyba tylna. Dach pofalowany bo klapę pociągnęło. Bardzo miło wspominam moment kiedy wszyscy pasażerowi stojącymi owacjami nagrodziły kierowce BMW :D

Jeśli natmoast chodzi o akcje z filmu....cóż. Pozbawienie wolności na 3 lata, odebranie dożywotnio prawa jazdy i opłacenie z własnej kieszeni wszelkich napraw, wymiany hamulców i opon. Jeśli towar na tirach uległ uszkodzeniu...również kierowca BMW ma za to zapłacić. Do tego kara za zablokowanie autostrady na okreslony czas, pokrycie kosztów sprzątania autostrady oraz pokrycie wszelkich kosztów postępowań. Raz na zawsze by mu sie odechciało buraczenia na drodze. j***ny k***a drajwer.

Nie mam nic do BMW- to zajebiste auta.

woofer51

2014-12-31, 15:38
"Policja nie była zainteresowana nagraniem". Dlaczego mnie to nie dziwi? Gdyby się im zaniosło pudełko pączków to szybko by ruszyli tłuste dupy

SkipiBoom

2014-12-31, 15:43
A kierowca BMW sie posrał jak zobaczył że kolizję spowodował i tak szybciutko zaczął sp***alać :D typowy dres

voidinfinity

2014-12-31, 16:05
woofer51 napisał/a:

"Policja nie była zainteresowana nagraniem". Dlaczego mnie to nie dziwi? Gdyby się im zaniosło pudełko pączków to szybko by ruszyli tłuste dupy



Widać ujęcie kogoś kto spowodował katastrofę w ruchu lądowym nie liczy się do premii tak bardzo jak suszenie tych co przekroczyli prędkość o 10km/h i łapanie gówniarzy z 0,5g.

Poza tym - jest szansa, że się mundurowi komuś wpływowemu narażą.

Lepiej olać ciepłym moczem i pierdzieć w siedzenie ;-)

Powiem szczerze, że bardziej mnie wk***ia postawa milicji niż tego ch*jka z bmw.

ZR...........E_

2014-12-31, 16:32
Bo nagrania z rejestratorów nie maja mocy dowodowej w świetle prawa ale za to monitoring w budce z kebabem już ma - POpie**olONY KRAJ

CichaWoda

2014-12-31, 16:35
BMW więc taka akcja to nic dziwnego :mrgreen:

tranzystor

2014-12-31, 17:00
lois_hartos napisał/a:

wszystkim krytykom marki anegdota na przemyślenie; tak się składa, że mieszkam już od długich lat w nl, od równie długich lat pracuję dla bmw, sam posiadam kilka aut tej marki, na co dzień też stykam się z innymi posiadaczami bmw. i wiecie co? - nie ma jakiegoś negatywnego image,



Bo Polska to kraj stereotypów. Jak ktoś kupi lepszy samochód, to odrazu złodziej, jak BMW to wieśniak, jak VAG to cebulak itp. Jedynie właścicielom japońców i koreańców się nie obrywa, bo nie ma czego im zazdrościć. Też bywam sporo w Europie zachodniej i też zauważyłem, że nikt nikogo nie ocenia po samochodzie, czy ubiorze. Ale tam przecież lewactwo jest.

voidinfinity napisał/a:

Lepiej olać ciepłym moczem i pierdzieć w siedzenie



A po co mają reagować, jak jakiś zdebilały prokurator i tak zaraz go wypuści i uniewinni, jak tego z Sopotu, Bogusia z Warszawy itp.