18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bez trybu...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-04-17, 10:07
Dom zwykłego posła...






... tylko, czy aby na pewno zwykłego?

więcej

support3

2020-04-19, 02:08
Obejszłem_system napisał/a:

@up
śmieszne ,że dostajesz w łeb argumentem i odpowiadasz rysunkiem swojej rodziny.



Rozumiem że z czytaniem u ciebie dość słabo ( czego można się spodziewać po PISowskim lemingu) no to może ci wytłumaczę
Na zdjęciu ty, dwóch gości w gajerach, i ktoś z twojej rodziny.



A teraz łap na ten pusty łeb argumenty i po raz kolejny udowadniam, że takie głąby jak ty to hipokryci:
https://wyborcza.pl/7,75398,24815201,centrum-dowodzenia-w-domu-przylebskiej-ujawniamy-sekretne-spotkania.html?disableRedirects=true
dodam cytat jareczka
"Mam wielu przyjaciół, którzy nie zajmują się polityką. Moim wielkim "odkryciem towarzyskim" jest prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska, bardzo lubię u niej bywać - mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński

a poniżej masz zdjęciu dwóch "nie, zależnych" sędziów




i to jest prawdziwa kasta którą trzeba zniszczyć komusza mordeczko.

PieronJasnySzlag

2020-04-19, 02:58
KODomitów to powinni do odstrzału bez spisywania.

support3 napisał/a:

komusza mordeczko.


Co ty wklejasz link z wyborczej po czym kogoś nazywasz komuszą mordeczką? Czy ty się rozumem z ch*jem zamieniłeś?

poligon6

2020-04-19, 08:19
support3 napisał/a:

Rozumiem że z czytaniem u ciebie dość słabo ( czego można się spodziewać po PISowskim lemingu) no to może ci wytłumaczę
Na zdjęciu ty, dwóch gości w gajerach, i ktoś z twojej rodziny.
A teraz łap na ten pusty łeb argumenty i po raz kolejny udowadniam, że takie głąby jak ty to hipokryci:
dodam cytat jareczka
"Mam wielu przyjaciół, którzy nie zajmują się polityką. Moim wielkim "odkryciem towarzyskim" jest prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska, bardzo lubię u niej bywać - mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński
a poniżej masz zdjęciu dwóch "nie, zależnych" sędziów
i to jest prawdziwa kasta którą trzeba zniszczyć komusza mordeczko.



Ło kurła leming cytuje wyborcżą to jak powoływać się na TVP, ładnie zj***ny jesteś, niczym nie różnisz się od PiS-iorów.

Obejszłem_system

2020-04-19, 11:34
@support3
Koleszko miły ale o czym Ty pie**olisz. Ja tylko powiedziałem to co powiedziałem. Widzę ,że reprezentujesz styl 5 latków gdzie jak jeden drugiego nazwie głupim to jego odpowedź jest nie Ty jesteś głupi. Słuchaj chyba pominąłeś istotną rzecz jaką jest twój komentarz do tego filmu panów s śadu którzy wychodzą z siedziby PO. Może tu mądralo powklejaj jakieś linki co? Tylko może nie z gazety wyborczej smarkaczu Bo powiem Twojemu ojcu żeby Ci dupę przetrzepał.

support3

2020-04-19, 22:09
@ UP x3 wzruszyłem się i ta piękna gówno-burza jak dałem link do szmatławej wybiórczej buahahah ale się pieski naszczekały :) ten filmik to jest brednia i manipulacja dla PISowskiej ciemnoty, a o tym, że sędziowie pobiegli na skargę do opozycji było głośno w mediach przestańcie oglądać PISowskie media to ogarniecie co naprawdę odpie**ala w trym kraju ten wspaniały rząd.

@Obejszłem_system to że Cię ojciec kablem od prodiża napie**alał zostaw dla siebie :) a Wybiórcza jest tak samo rzetelna jak ten jełop co to wrzucił na youtube ale widzę że to akurat Ci nie przeszkadza bo jak coś przeciw PO to rzetelne a jak przeciw PIS to nierzetelne, dlatego wrzuciłem ten obrazek bo on doskonale ilustruje poziom typowego wyborcy PISu.

Obejszłem_system

2020-04-20, 01:32
@Support3
Czekaj władziu bo się pogubiłem. Po pierwsze nie jestem wyborcą Pisu , więc nie wiem skąd te nieprzyjemne przytyki. Komusza Mordeczka? k***a cwe*u niemyty. Jak śmiesz tak mnie nazywać. Mój świętej pamieći dziadek oddał życie żebym w wolnej Polsce żył a i tak nie wyszło.Po drugie To co właściwie teraz odj***łeś. Bo wychodzi na to,że wszystko co powiesz możesz za chwilę odwołać. Co ? Przydusiło Cie przy porodzie i nie bardzo łeb pracuję? Czy jesteś po prostu starym trolem. Koniec końców. Nie lubię Cię , a wiesz czemu? Bo jesteś niekonsekwentny. Gardze toba smieciu bez honoru.

support3

2020-04-20, 22:43
Oj przestań płakać bo się wzruszyłem, poza tym kto teraz zachowuje się jak dziecko? Chyba w niedzielę będziesz musiał się wyspowiadać z takich inwektyw. A śmieci bez honoru szukaj po rodzinie :)

Obejszłem_system

2020-04-21, 00:47
@up
Świetnie. Czyli poszło Ci w pięty glonie. Co za satysfakcja.