18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bez trybu...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-04-17, 10:07
Dom zwykłego posła...






... tylko, czy aby na pewno zwykłego?

więcej

poligon6

2020-04-17, 16:59
Widelecc napisał/a:

Nie kretynie, nie narusza. Naruszać będzie jak wlezie na posesję, a nie chodząc w miejscu publicznym. Policja nie jest od pilnowania prywatnych domów jakiejś k***y.



Kretynie oczywiście ze mozę, jak np bezdomny rznie twoja stara że słychać na pół ulicy to też moze interweniować.

outsider_max

2020-04-17, 17:06
Nie na czasie...
...z gówna burzę..


Policjanci ochraniają dom Kaczyńskiego. 24 godziny na dobę
Data publikacji: 16.10.2017, 11:24 Ostatnia aktualizacja: 16.02.2018, 20:45

Obejszłem_system

2020-04-17, 17:16
@up A maski durniu to czemu wtedy nisili? weź Ty sie puknij w pusty łeb

Catchcart

2020-04-17, 17:16
Wiadomo kto do wiadomo czego

Essent

2020-04-17, 17:18
bartosz011 napisał/a:

Data publikacji: 16.10.2017, 11:24 Ostatnia aktualizacja: 16.02.2018, 20:45
Po co teraz to wstawiać?



Artykuł z niusłika może i jest stary ale państwowa ochrona kaczyńskiego nie chodziła wtedy w maseczkach :kawa:

Justynka99

2020-04-17, 17:27
poligon6 napisał/a:

Jak ci się zbiera bydło pod domem to masz prawo do ochrony. narusza mir domowy.



Jakie bydło? Ja tam widzę 3 przechodniów i przynajmniej 10 policjantów. Jak jest jakaś demonstracja pod domem - spoko, zrozumiałabym, bo w tłumie zawsze może kogoś ponieść. Spisywanie każdego przechodnia to nadużycie władzy.

poligon6

2020-04-17, 17:35
Justynka99 napisał/a:

Jakie bydło? Ja tam widzę 3 przechodniów i przynajmniej 10 policjantów. Jak jest jakaś demonstracja pod domem - spoko, zrozumiałabym, bo w tłumie zawsze może kogoś ponieść. Spisywanie każdego przechodnia to nadużycie władzy.



Bydło czyli Grubas LBGT i Szczurek, KOD-omicke zadymiarze, oczy ci p*zdą zarosły że nie widzisz kto to? Przestan pie**olić farmazony bo tu sa inteligentni ludzie i takie kity wciskaj debilom swojego pokroju. Przechodnie LOL!

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-17, 17:43
Bardzo cieszy mnie zażarta dyskusja :kawa:

Justynka99

2020-04-17, 18:25
poligon6 napisał/a:

Bydło czyli Grubas LBGT i Szczurek, KOD-omicke zadymiarze, oczy ci p*zdą zarosły że nie widzisz kto to? Przestan pie**olić farmazony bo tu sa inteligentni ludzie i takie kity wciskaj debilom swojego pokroju. Przechodnie LOL!



Nie ma absolutnie znaczenia kto. To nie jest prywatna ulica i każdy nią może przechodzić.

poligon6

2020-04-17, 18:34
Justynka99 napisał/a:

Nie ma absolutnie znaczenia kto. To nie jest prywatna ulica i każdy nią może przechodzić.



Najpierw wciskasz kit ze przechodnie, teraz przyznajesz ze to KOD-omickie zjeby, teraz pie**olisz że przechodzili jak tragarze w Misiu. Weż te pierdoły uskuteczniaj wsród tobie podobnych intelektualnie ameb.

Tr...........ty

2020-04-17, 18:37
lyga napisał/a:

Stulejarze zazdroszczą. Być zwykłym posłem, a nieoficjalnie rządzić krajem- genialna taktyka.



No dobra, ale co ma to wspólnego ze stuleją?

Justynka99

2020-04-17, 18:40
poligon6 napisał/a:

Najpierw wciskasz kit ze przechodnie, teraz przyznajesz ze to KOD-omickie zjeby, teraz pie**olisz że przechodzili jak tragarze w Misiu. Weż te pierdoły uskuteczniaj wsród tobie podobnych intelektualnie ameb.



No właśnie intelektualnej amebie tłumaczę, że to nie ma żadnego znaczenia. Meritum sprawy jest to, że Kaczyński zrobił sobie z policji prywatną ochronę, do której nie ma prawa, a nie to kto przechodzi pod jego domem. Mam w dupie czy to są ludzie z KODu, czy jakiejkolwiek innej organizacji. W przeciwieństwie do tej złodziejskiej k***y żadnego prawa nie złamali. Przez to policja zamiast zająć się walką z przestępcami broni przestępcy.

poligon6

2020-04-17, 18:47
Justynka99 napisał/a:

No właśnie intelektualnej amebie tłumaczę, że to nie ma żadnego znaczenia. Meritum sprawy jest to, że Kaczyński zrobił sobie z policji prywatną ochronę, do której nie ma prawa, a nie to kto przechodzi pod jego domem. Mam w dupie czy to są ludzie z KODu, czy jakiejkolwiek innej organizacji. W przeciwieństwie do tej złodziejskiej k***y żadnego prawa nie złamali. Przez to policja zamiast zająć się walką z przestępcami broni przestępcy.



Złamali np filmujac nielegalnie posesje amebo, a jeżeli uważasz za normalne ze ktos wystaje pod twoim domem godzinami, drze ryja, to sa obawy ze zagraża twojemu życiu. Mało jest swirow? Więc przestań pie**olić Justynko99 bo nie wiem czy to twój iloraz inteligencji czy rok urodzenia, co by tłumaczyło wrodzony debilizm.

Justynka99

2020-04-17, 19:00
poligon6 napisał/a:

Złamali np filmujac nielegalnie posesje amebo, a jeżeli uważasz za normalne ze ktos wystaje pod twoim domem godzinami, drze ryja, to sa obawy ze zagraża twojemu życiu. Mało jest swirow? Więc przestań pie**olić Justynko99 bo nie wiem czy to twój iloraz inteligencji czy rok urodzenia, co by tłumaczyło wrodzony debilizm.



W takiej sytuacji, jeżeli dochodzi do jakichś krzyków (co oczywiście jest wyłącznie twoim urojeniem) można wezwać policję. Dość często w okolicach mojego domu ktoś krzyczy i jakoś wciąż nie mam prywatnej ochrony. A mam do niej dokładnie takie samo prawo jak ten złodziej. No ale po raz kolejny widzę, że po prostu wyznawca PiS-u jest zbyt głupi, żeby to ogarnąć. Idź sobie lepiej poszukaj tematów o psach, a politykę zostaw mądrzejszym.

poligon6

2020-04-17, 19:26
Justynka99 napisał/a:

W takiej sytuacji, jeżeli dochodzi do jakichś krzyków (co oczywiście jest wyłącznie twoim urojeniem) można wezwać policję. Dość często w okolicach mojego domu ktoś krzyczy i jakoś wciąż nie mam prywatnej ochrony. A mam do niej dokładnie takie samo prawo jak ten złodziej. No ale po raz kolejny widzę, że po prostu wyznawca PiS-u jest zbyt głupi, żeby to ogarnąć. Idź sobie lepiej poszukaj tematów o psach, a politykę zostaw mądrzejszym.



przestań pie**olić komunaly tu jest konkretny kontekst polityczny, kaczor nie jest zwykłym obyatelem. Ochrone policji udziela się dodatkowo np ofiarom stalkowania, czy tym gdzie istnieje ryzyko że małzonek chce się zemścić, i jest to ochrona całodobowa. Jest multum takich sytuacji gdzie istnieje ryzyko popełnienia przestepstwa. Wiec jeszcze raz przestań pie**olić amebo bo tylko się pograżasz.

Rozumiem ze ten bezzebny kawaler siadł ci na mózg, ale z prawnego punktu widzenia nie masz racji. Ochłoń, strzel sobie z palca i będzie lepiej.