18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bez trybu...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-04-17, 10:07
Dom zwykłego posła...






... tylko, czy aby na pewno zwykłego?

więcej

Mietek7567

2020-04-17, 19:39
Widelecc napisał/a:

Szkoda że wam ch*je nie przeszkadza że publiczne pieniądze z podatków idą na ochronę tej k***y, a policja jest delegowana do takich zadań zamiast zajmować się swoimi statutowymi zadaniamj. Tyle że co ma wam przeszkadzać jak na zasiłkach zjeby siedzicie albo matka was utrzymuje.



Tak przeszkadza ale nagrywający to jeszcze więksi debile.

ptwardowski2

2020-04-17, 19:42
Mam nadzieję że za kilkanaście lat uda się utworzyć w Polsce klasę średnią na odpowiednim poziomie intelektualnym/finansowym jak w Austrii czy Szwajcarii.

Życzyłbym sobie, żeby zmieniono system finansowania uczelni. Powinny powrócić egzaminy po to aby eliminować jednostki, które nigdy nie powinny studiować. Później takie justynki, madki czy janusze roszczą sobie prawo do bycia nazywanym człowiekiem wykształconym, co mnie bardzo boli. Może mają wiedzę ale do bycia człowiekiem bardzo im daleko. Zabierają głos w debacie publicznej kiedy powinni milczeć.

Podsumowanie tej powyższej dyskusji w temacie jest bardzo proste. Gdyby ludzie nie chodzili temu człowiekowi pod dom z niecnymi zamiarami to na pewno policji tam nie byłoby, wystarczyłby monitoring. Powszechnie znanym faktem jest to że ten człowiek wynajmuje również prywatną ochronę i to najlepszą na jaką go stać, byłych żołnierzy jednostki specjalnej grom. Cóż więcej dodać?? Wniosek jest jeden: Plebs niech zamilknie.

poligon6

2020-04-17, 20:06
ptwardowski2 napisał/a:

Mam nadzieję że za kilkanaście lat uda się utworzyć w Polsce klasę średnią na odpowiednim poziomie intelektualnym/finansowym jak w Austrii czy Szwajcarii.
Życzyłbym sobie, żeby zmieniono system finansowania uczelni. Powinny powrócić egzaminy po to aby eliminować jednostki, które nigdy nie powinny studiować. Później takie justynki, madki czy janusze roszczą sobie prawo do bycia nazywanym człowiekiem wykształconym, co mnie bardzo boli. Może mają wiedzę ale do bycia człowiekiem bardzo im daleko. Zabierają głos w debacie publicznej kiedy powinni milczeć.
Podsumowanie tej powyższej dyskusji w temacie jest bardzo proste. Gdyby ludzie nie chodzili temu człowiekowi pod dom z niecnymi zamiarami to na pewno policji tam nie byłoby, wystarczyłby monitoring. Powszechnie znanym faktem jest to że ten człowiek wynajmuje również prywatną ochronę i to najlepszą na jaką go stać, byłych żołnierzy jednostki specjalnej grom. Cóż więcej dodać?? Wniosek jest jeden: Plebs niech zamilknie.



Amen. Hough!

Justynka99

2020-04-17, 20:08
poligon6 napisał/a:

przestań pie**olić komunaly tu jest konkretny kontekst polityczny, kaczor nie jest zwykłym obyatelem. Ochrone policji udziela się dodatkowo np ofiarom stalkowania, czy tym gdzie istnieje ryzyko że małzonek chce się zemścić, i jest to ochrona całodobowa. Jest multum takich sytuacji gdzie istnieje ryzyko popełnienia przestepstwa. Wiec jeszcze raz przestań pie**olić amebo bo tylko się pograżasz.
Rozumiem ze ten bezzebny kawaler siadł ci na mózg, ale z prawnego punktu widzenia nie masz racji. Ochłoń, strzel sobie z palca i będzie lepiej.



Wcześniej ekspert z dziedziny seksuologii twierdzący, że naukowcy się nie znają, a teraz i prawnik :D Człowiek renesansu :D
Ponownie. Jest zwykłym posłem - ochrona mu nie przysługuje. To, komu przysługuje ochrona ściśle definiuje ustawa. Przez wiele lat w polityce jakiekolwiek zamieszanie pod jego domem i to w dodatku bardzo pokojowe miało miejsce tylko raz.

Znajdź mi w jakiejkolwiek ustawie zapis mówiący o tym, że szefowie organizacji przestępczych mają prawa do ochrony. Udowodnij tę wiedzę prawną

poligon6

2020-04-17, 21:03
Justynka99 napisał/a:

Wcześniej ekspert z dziedziny seksuologii twierdzący, że naukowcy się nie znają, a teraz i prawnik Człowiek renesansu
Ponownie. Jest zwykłym posłem - ochrona mu nie przysługuje. To, komu przysługuje ochrona ściśle definiuje ustawa. Przez wiele lat w polityce jakiekolwiek zamieszanie pod jego domem i to w dodatku bardzo pokojowe miało miejsce tylko raz.
Znajdź mi w jakiejkolwiek ustawie zapis mówiący o tym, że szefowie organizacji przestępczych mają prawa do ochrony. Udowodnij tę wiedzę prawną



Przestań bełkotać wszytsko co było do powiedzenia jest post wyżej. A teraz strzel sobie z palca i nie zawracaj mi gitary justynko99 o takim ilorazie albo roku urodzenia.

Justynka99

2020-04-17, 21:38
poligon6 napisał/a:

Przestań bełkotać wszytsko co było do powiedzenia jest post wyżej. A teraz strzel sobie z palca i nie zawracaj mi gitary justynko99 o takim ilorazie albo roku urodzenia.



Twój iloraz zamieszczony w nicku to w sumie pewnie i tak jeden z lepszych wyników wśród wyznawców Kaczyńskiego i dlatego się szczycisz?

modoc

2020-04-17, 23:02
Kodomici to banda byłych ubeków więc podwójnie j***l.ich pies. Dodatkowo kaczki nie lubię ale to własnie kodomici zaczęli tą całą nagonkę więc trzeba ich tępić za wszelka cenę.

support3

2020-04-18, 00:22
poligon6 napisał/a:

nadzwyczajna kasta sedziowska


k***a jakim ty jesteś debilem to aż szkoda gadać. Zamiast pisać takie słodkie pierdy idź opie**olić pałkę ministrowi Zero i nie zapomnij wylizać komuszej dupy "sędziemu piotrowiczowi"

sporto85

2020-04-18, 01:39
Je aby UJ nie ma co robić grubas j***ny sieje propagandę pedały dwa j***ne. Wpie**ol im

GNOME

2020-04-18, 03:38
Odpowiedź mówi sama za siebie :/ Ownage :/

poligon6

2020-04-18, 09:44
support3 napisał/a:

k***a jakim ty jesteś debilem to aż szkoda gadać. Zamiast pisać takie słodkie pierdy idź opie**olić pałkę ministrowi Zero i nie zapomnij wylizać komuszej dupy "sędziemu piotrowiczowi"



Kolejny sp***olony leming się udziela, ogarnij jakie wyroki dostawali kodomici za blokowanie legalnych marszy czy niszczenie elewacji. Dostawali pochwały od sędziego, wiec mi tu nie pie**ol lachociągu!

support3

2020-04-18, 12:24
poligon6 napisał/a:

Kolejny sp***olony leming się udziela, ogarnij jakie wyroki dostawali kodomici za blokowanie legalnych marszy czy niszczenie elewacji. Dostawali pochwały od sędziego, wiec mi tu nie pie**ol lachociągu!




Te PISowieści to chyba z TVPis posiadasz, śmiesz nazywać innych lemingami ślepo wierząc w brednie z TVP co za k***a hipokryzja (przeczytaj w słownik co to znaczy). Ja rozumiem że idioci potrzebują być pod butem ale wyobraź sobie chłopku z podlasia czy podkarpacia nie każdemu marzy się powrót komuny więc chyba lepiej być lachociągiem niż Pisowskim krypto-lewakiem marzący o powrocie komuny.

McQurwa

2020-04-18, 12:56
support3 napisał/a:

k***a jakim ty jesteś debilem to aż szkoda gadać. Zamiast pisać takie słodkie pierdy idź opie**olić pałkę ministrowi Zero i nie zapomnij wylizać komuszej dupy "sędziemu piotrowiczowi"






Obejszłem_system

2020-04-18, 23:35
@up
śmieszne ,że dostajesz w łeb argumentem i odpowiadasz rysunkiem swojej rodziny.